Начало Форум Гейминг Нека бъде гейминг

Темата съдържа 2,305 отговори, има 52 участника и беше последно редактирана от pseto pseto на преди 1 ден, 16 часа.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 2,306 total)
  • Автор
    pseto
    pseto
    Keymaster

Нека бъде гейминг – този раздел е мястото да коментираме едно от любимите ни хобита. Какво играе всеки от нас в момента? Какво очаква? А може би някое интересно или изтекло из нета инфо? Тук е мястото.

Да го сменя това най-накрая… мина къде година и нещо, ако не и две.

z1pp0o
    z1pp0o
    Participant

Явно аз ще съм първи, йееей.В момента си търся какво да играя като цяло..нещо наскоро абсолютно всичко ми се струва толкова изтъркано и скучно, че нямам думи.Хубав форум бай дъ уей.За пръв път виждам толкова семпъл и добър дизайн.

GordonBeerman
    GordonBeerman
    Participant

Ами то зависи какви игри ти харесват и какво си играл досега.Иначе как да ти препоръчам нещо :D

hyper
    hyper
    Participant

С мъка на сърце колко по-надолу качеството от първата цъкам Dark Souls 2, но когато не мога да намеря друа игра, в която изкуствен интелект да ти създава тръпка като с истински играч + сравнително приключенска, просто нямам избор, освен да се подлагам на това на моменти мъчение.

z1ppo, отваряш gamrenakings и гледаш тези с top score от тази година. Все нещо ще си намериш. ;)

pseto
    pseto
    Keymaster

Нещо не ми се получи да ги разделя двете теми. :D Но мога да добавя, че на мен винаги ми е странно да препоръчвам игри – много често се двоумя дали не виждам нещо в тях, което всъщност го няма.

П.С. Divinity: Original Sin е на първо място в GameRankings… неособено изненадващо. :D Отделен въпрос е, че това хич не си е игра за всекиго.

z1pp0o
    z1pp0o
    Participant

А де .. хич не е за всеки.За хората с дълбок джоб е.

pseto
    pseto
    Keymaster

Ако визираш цената, аз си я взех оттук за 34 кинта. Струва си абсолютно всеки лев. ;) Иначе ако говорим за официалната цена в Steam – да, идва нанагорно. То там всичко си е показано за 80-100 лева, направо си е кожодерство. Даже и нашите доставчици изкарват игрите на по-ниски цени. :D

Nreth
    Nreth
    Participant

Е как бе, нашите доставчици предлагат даже на много по-добри цени.

pseto
    pseto
    Keymaster

Трябваше ми малко време, докато схвана за кои “доставчици” говориш. :D Но е факт, че официалните ни вериги магазини дори не са ебавали да предложат някаква оферта за Divinity… игра, която засега получава най-високите оценки за 2014 година от куп сайтове тип Metacritic и т.н. Кефи ме – щом е дигитално, майната му, забравяме го… те така никога няма да ни се развие пазарът.

Всъщност се развива – само дето нашите пари отиват я в Китай, я в Турция, я из другите страни, които предлагат евтини ключове…

Nreth
    Nreth
    Participant

pseto
    pseto
    Keymaster

Интересно, интересно… или просто правят Dota 2 по-красива. :D А, да, също така я написах тая новинка, че щях да я изпусна, добре, че ми напомни. ;)

Nreth
    Nreth
    Participant

Не разбивай надеждите ми, pls :D

pseto
    pseto
    Keymaster

Не съм аз, Valve e. :D Ама и само да пуснат Source 2, това означава доста повече нови игри в крайна сметка, тъй че пак си е добре. Пък и Left 4 Dead 2 изглежда ще е първото, което ще излезе… може би още 2015-та.

Nreth
    Nreth
    Participant

Явка, не знам видял ли си го,ма да съм сигурен- http://youtu.be/Pt8DcK-Hhf0

pseto
    pseto
    Keymaster

Мнем, не съм, сега ще го погледна, че и май ми е нужна малко почивка вече тая сутрин, че ми гръмна главата. :D

• Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 2,306 total)

Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.

var S4wCommentFormId='bbp_reply_content'; var S4wMoreText='More>>'; var S4wLessText='Less<<';