Начало Форум Гейминг Всичко за Assassin's Creed

Темата съдържа 189 отговори, има 22 участника и беше последно редактирана от Roskobg Roskobg на преди 7 месеца, 4 седмици.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 190 total)
  • Автор
    pseto
    pseto
    Keymaster

Нека стартирам (първата) отделна тема тук на тема… Asssassin’s Creed. По-скоро нещо друго, което ми хареса като слух тъкмо от вчера – Assassin’s Creed: Rogue.

Явно това е въпросният Comet, за който се говори от адски дълго време, ама Ubisoft тъй или инак не го обявяват официално. Явно обаче е наближил този момент с пълна сила. И ми се струва, че това е играта, която ще ме изкефи тая година. :D

Общо взето се връщаме в 18 век, действието се развива в Ню Йорк, ще има кораби <3, абе нещо като продължение на Assassin's Creed IV. Че даже очакваме и същите герои. А Assassin's Creed Unity май ще се стовари по лице... ми се струва. :D

Да го сменя това най-накрая… мина къде година и нещо, ако не и две.

Nreth
    Nreth
    Participant

Аз очаквах чисто нова игра само с кораби,а не да пак нов AC.Но ми е интересно да видя какви ще са битките, дали ще са променени,подобрени или влошени.

pseto
    pseto
    Keymaster

За битките се съмнявам много… явно каквото го готвят като next-gen го готвят за Unity. Може би не е случайно, че и Rogue (ако се окаже истина де) никак не го рекламираха. Някак минорно и на заден план отмина и толкоз… според мен ще е в стила Fifa – копи и пейст на миналогодишната.

П.С. Имаше и слухове за игра само с кораби, ама не съм сигурен дали това ще е Rogue. Ама ако това е истината, за мен ще е много добра изненада.

GordonBeerman
    GordonBeerman
    Participant

Чакам 4-ката да стане 5 евро и си я взимам само заради пиратската атмосфера.Всякаква нескопосана и кална главна сюжетна нишка спокойно могат да я пропуснат от пиратската ми игра.

Другите игри от поредицата също бих си ги взел,само че в някакъв пак за същите пари :D .

П.С. Някой сега да не се обиди,просто не намирам нищо интересно в поредицата,освен мореплаването в последната.

pseto
    pseto
    Keymaster

Някога беше силна, в интерес на истината. Говоря за първата и втората игра плюс може би Assassin’s Creed: Brotherhood. Геймплеят винаги е бил лесен и битките неособено трудни, но нишката беше силна, а също така и представянето на героите от реалната история. Е, аз съм си маниак на тема история, тъй че колкото съм играл на Assassin’s Creed, толкова съм чел за персонажите в играта. И бих казал, че доста от тях са направени страхотно – реалните. Вижда, че хората са се старали да интегрират историческите “пиперливи” слухове с лека фантазия, за да се получи нещо яко.

В последно време, това до известна степен липсва. Доста герои са измислени (или реални личности, които са прекалено митологизирани). Олеква този водещ елемент и това е кофти. Отделен въпрос е, че ако човек дава Escape, когато има подробности за реалните личности, нещата олекват още повече (а самият аз понякога не съм в настроение за много четене, предполагам, че в Assassin’s Creed ми е навик просто :D ).

pseto
    pseto
    Keymaster

Айде, появи се и видеото за Assassin’s Creed: Rogue. Основният персонаж определено прилича на задник – желанията ми започват да се осъществяват с пълна сила. Явно ще прекарвам повече време пред тази от двете цъкалки тази година…

Nreth
    Nreth
    Participant

Изтриха ли видеото?

pseto
    pseto
    Keymaster

Изтриха го, но за сметка на това вече има официално такова. :D Явно Ubisoft са от тая порода компании, които не се борят с подобни лийкове, а направо обявяват. То и с Unity беше същото – появиха се яко слухове и накрая го представиха.

Ей сега ще прасна една новинка вече с официалното представяне.

fElder
    Participant

Нещо извън темата Rogue, само аз ли изпитвам чуството, че Liberation е като главна игра за разлика от другите spin-offs на Assassin’s Creed ? :D

pseto
    pseto
    Keymaster

Нещо такова се получава, май… имахме Assassin’s Creed II, който си беше някаква новост после Bortherhood и Revelations. Имахме Assassin’s Creed III уж нов и после Black Flag си беше кажи-речи ъпгрейд, макар и добър. Liberation беше нещо различаващо се. Жалко, че не успяваше да си изпълни потенциала… вероятно защото е било планирано просто като една Vita игра.

Всъщност именно Liberation ме кара да мисля, че Ubisoft Sofia имат много какво да покажат. Сложих играта в хейт ревюта, но не защото смятам, че е пълен гъз. Просто е един HD порт от Vita, което не е много яко. Но пък някои идеи са интересни.

Също така, много се надявам бойната система в Rogue да е по-близка до Liberation, отколкото до Assasssin’s Creed IV. Макар че малко се съмнявам…

Nreth
    Nreth
    Participant

pseto
    pseto
    Keymaster

Честно казано, не ме изненадва това много. Мен лично никога не ми е кефел мултиплейъра на Assasssin’s Creed… един такъв никакъв е. Вероятно и Ubisoft са решили, че няма много файда от него…

…иначе това си плаче да го напиша като статия, захващам се. :D

Nreth
    Nreth
    Participant

Аз исках мулти с кораби :(

pseto
    pseto
    Keymaster

Дам… имаше и слухове за такова. По същото време миналата година, ако не се лъжа. Ама или Ubisoft се готвят да ни изненадат изведнъж с него… или са решили да оставят Assassin’s Creed по-скоро сингъл серия. Едно от двете. :D

Nreth
    Nreth
    Participant

Майната му на Rogue,Unity ще мачка.

• Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 190 total)

Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.

var S4wCommentFormId='bbp_reply_content'; var S4wMoreText='More>>'; var S4wLessText='Less<<';