Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
292
...
301
>
hyper
Мнения: 653
Цитиране
20 март 2024
След час пускат ревютата на GOTY 2024, a в петък аз му се пускам и това ще ми е отговорът на темата за доста напредн B)
LethianDream
Мнения: 2539
Цитиране
20 март 2024
Догмата или Ронина? Нито една няма да е GOTY, отсега да кажа

Излязоха на Догмата ревютата- осмица и деветка съответно в двата сайта, които гледам, значи ще се взима.

hyper
Мнения: 653
Цитиране
20 март 2024
Догмичката ще пръсне, само гледай. Освен ако сталкера не се появи и не е сравнително playable.
The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
20 март 2024
На няколко места се казва,че се чувства повече като преправена първа част,отколкото продължение,но аз нямам против,тъй като първата беше добра.За моята класация едва ли ще е GOTY,защото идва Shadow of the Erdtree.Е,разбира се има вариант да не е добро,но едва ли. Може и друга някоя да е супер.Още е много,много рано за GOTY-та.
hyper
Мнения: 653
Цитиране
20 март 2024
Пропускаш, че това е DLC, иначе почти сигурно, че ще е един от най-солидните релийзи.
The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
22 март 2024
Аз имам два почивни дни сега и вчера разцъках Horizon Forbidden West.Понеже аз следя Counter Strike турнирите,а в момента тече Мейджър(най-престижното състезание),та мислех да поиграя малко и да позяпам турнира,а то откарах пред хорайзъна до 22 часа.Не знам,но има нещо,което много ми харесва в играта.Няма нищо специално и все пак си я цъкам с удоволствие.Света на играта е страхотен.
dzhiny
Мнения: 68
Цитиране
22 март 2024
Doc. а първата игра ли я? Мен има нещо много специално, което ме спира да я играя вече на два пъти...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
22 март 2024
Играл съм,платинирал,всичко. Аз нямаше да я вземат тази,ако първата не ми беше харесала. Според Steam имам над 90 часа в първата.Това за две изигравания.
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
23 март 2024
Много странно, аз последните 2-3 месеца направих completionist преглед на старите PS4 игри - GoW 2018, Horizon-а, Death Stranding, RDR2, MGSV - събирах там каквото беше останало и доигравах. И се размазах от кеф на всички; единствената, в която едва издържах 2 странични мисии и я разкарах, беше Horizon-а.

Просто нищо не ми харесва в тая игра - нито битките (само с лък и фалшив стелт), нито скучните дълги диалози без грам чувство за хумор, нито плоските двуизмерни образи тип "добър/лош", нито fetch мисиите, които изобилстват. А пък главната лигла колко ми е Грета Тунберг няма да ви казвам

В интерес на истината навремето я изиграх играта и гледам 50 часа съм вкарал, което е повече на изиграване, отколкото Доктора е вкарал. Без да съм я платинирал. Чак се изненадах. Това, което ме крепеше тогава, беше красивият свят и яката основна история - мистерията около изчезването на хората и ходенето по старите човешки структури. Това наистина беше МНОГО яко. Но тъй като вече съм го видял, просто нищо не остана в тая игра за мен. Втората също не мисля да играя (не и платено), гледам се е появила безплатна в торентите тия дни...

The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
23 март 2024
Света и историята,малко ли е. На високите трудности,геймплея е доста по-добър.Не казвам,че е страхотен,просто не е толкова зле.Правиш си стратегии,къде какво да ползваш,има смисъл от всяка джаджа,защото на ultra hard ,не става рамбо стила.Стелта на висока трудност е полезен.На ниските трудности предполагам,че геймплея не е особено интересен.Аз за това играя винаги на висока трудност.Обикновенно само така има смисъл да ползваш всяка механика,която ти предоставя играта.Алой е зле,да,много безинтересен главен персонаж,както Артър Морган между другото, в RDR2.NPC-тата в първата игра,също.Скучни и безлични.Диалозите,тоже. Пишеше някъде,че във втората страничните мисии били добри.Поне някои.На мен ми доставя удоволствие просто да се мотая и откривам неща по света на играта.
lyubohar
Мнения: 3076
Цитиране
23 март 2024
Е така е, не е малко, аз затова и 50 часа съм утепал Но все пак говорим само за основната история. Освен това битките си се усещаха като слабост през цялото време. И не е въпрос на трудност, една Цушима - на всякаква трудност е уникално забавна. Хем и там има лък, който не ми е любим принципно, но ме кефи.

В Хорайзъна лошите имат 2 статуса: "не те виждам" и "атакааааа" с рогите напред. Толкоз им е AI-ът. Отделно стелтът е малоумен, просто клечиш в "специалната" трева и това е. Вярно е, че соулс игрите развалиха почти всички игри за мен откъм битки, но все пак тук е особено мързеливо направено. Не виждам как трудността би оправила тези проблеми, просто ще направи скучните битки и трудни.

Артър Моргън все пак имаше някои съмнителни/сиви решения, но като цяло не беше кой знае какво, да. Но пък диалозите в РДР2 са за Оскар, тия тука са като за 8-годишния ми син

The_Doctor46
Мнения: 1788
Цитиране
23 март 2024
Гледам в двойката са подобрили геймплея.Имаш по-големи дървета с умения и има активни такива,които са свързани или с оръжието,което ползваш,или с дървото с умения,което билдваш.Има умение в стелт дървото,което подобрява стелта.Може да излезеш на открити места,без да те забелязват ако си зад гадовете.Общо взето новите умения разчупват малко геймплея.Не е драстично,но се усеща по-забавен.Иначе ако не влагаш точки в стелта,клеченето си е също толкова малоумно както е първата част. За сега,двойката се чувства като малко по-добра първа част. Обикновено продълженията са по-слаби,но аз поне усещам двойката,като по-забавна.Още съм много рано в играта,за да давам крайни оценки де.Ще видим.
dzhiny
Мнения: 68
Цитиране
23 март 2024
Мен май тва, че трябва да се бия с някви роботизирани неща ме отблъсква най-много от играта и като цяло визуално цветовете са ми много монотонно -жълто-кафеви.. не знам. Иначе идеята за връщане назад към начало на цивилизацията е много добра, но от моя гледна точка, щеше да е по яко да се развие с някви фентъзи елементи и същества... не че ходещи робото-животни не може да се причисли към фентъзи също...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
24 март 2024
Играх Sifu и доста ми хареса. Готин арт има и яки тупалки се раздават като филм с Джеки Чан.
Rostik79
Мнения: 2221
Цитиране
26 март 2024
Тези дни и аз преиграх Цушимката на NG+ и отново се кефих. И аз като Доктора реших да пусна на най-голяма трудност (Lethal+) и така играта те провокира да ползваш доста повече разните шурикени, димки и бомбички. Битките с босове са буквално умираш с един удар и трябва да го играеш все едно като no damage run. Обикновените противници също с два-три удара максимум те приключват. Мелетата с повече от 3-4 противника стават тегави, но тогава идват специалните умения и джаджите на помощ и играта се разгръща и ползваш повече механики.

Сега дето заговорихте за Хоризонтчето, пак ми се доигра. Може и нея да я пробвам на максимална трудност. Преди като я играх например, манджите, които временно ти вдигат някой показател почти не ги ползвах, а те в комбинация с определени брони и оръжия могат да вкарат доста дълбока кустомизация - механика, от която малко се възползвах.
Тъкмо две години минаха, откакто я изиграх втората част. Съгласен съм, че Алой е малко смотана като персонаж, самите мисии са скучновати, но светът е прекрасен и сай-фай битките с робо-чудовищата са оригинални и интересни. Играта има ли NG+ опция?

Впрочем NG+ винаги ми идва малко нож с две остриета. От една страна е готино да почнеш отначало назобен и с всичко отключено, но от друга се губи малко от стимула и чара да отключваш поетапно героя и да го ъпгрейдваш.

<
1
...
292
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.