Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
297
...
299
>
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
17 април 2024
Харесвам здравословния стрес в хорър игрите, но в даден момент става повече досадно, отколкото сървайвълско и страшно.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
17 април 2024
Докторе, след 16-ия път вече не е нито здравословно, нито страшно . Аз затова и генерално избягвам сървайвъл игрите. Разчитат прекалено много точно на тази механика, която поне при мен сякаш няма желания резултат...
The_Doctor46
Мнения: 1779
Цитиране
17 април 2024
Целта не е да е страшно,а да те държи под напрежение.Смятам,че си върши работата,добре.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
17 април 2024
Има някакво напрежение, но е 70% раздразнение, досада и мисли за изтриване на играта
The_Doctor46
Мнения: 1779
Цитиране
17 април 2024
Явно не е вашия жанр това.RE2 remake е най-харесваната от новите игри.Аз като фен на оригиналната поредица,мога да потвърдя.По-силна от двете от първо лице(аз не ги броя за RE игри,но са хубави и двете по друг начин),че и от четворката,чиито оригинал ми беше най-любимата игра в жанра ,заедно с Dead Space 1 и 2.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
17 април 2024
И аз това казвам Специално в РЕ2 си пуснах чийт и го замразих онзи на едно място и си минах играта с кеф. Даже отвреме навреме минавах покрай него да му набия няколко шамара за отмъщение Сега в RE7 ако прекалят с тези преследвания ще направя същото, защото останалото много ми харесва. Засега съм се зарекъл да издържа, ама ще видим колко...

Най-тъпото е, че дори не са битки това, просто те връща на последния сейв без да можеш да направиш нищо освен да клечиш зад някоя маса, което отнема повече време (и на мен поне ми е скучно) отколкото просто да се оставиш да умреш...

Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
17 април 2024
В седмицата няма такова дълго преследване, Любо, или поне не помня, а ако е имало, щях да помня.
Мен ме кефят хорърчета, но това в почти цяло ниво да те преследва неубиваема гад и да те надушва навсякъде не е мое нещо. Затова и Alien Isolation не можах да изиграя, въпреки, че много ми харесва атмосферата и стилистиката на играта. В Амнезиите има такива моменти, както и в оная, дето снимаш с камерата (забравих заглавието), но са някак си отделни епизод, не да обикаляш отново и отново няколкото етажа на полицейската станция - отваряш една врата да избягаш, след теб чудовището те гони, ти се врътваш и минаваш обратно през същата врата, чудовището и то се врътва и обратно след теб и така си обикаляте стаите, играейки на гоненица и остава само музиката от Бени Хил да пусне някой.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
17 април 2024
Хахаха, да, страшна лайнарщина е това, аз откачих на Пънка, Phantom Liberty, като един робот те гони цяло ниво ала Изолацията. Безумна досада и тъпотия! А геройчето ми е развито до дупка, но няма начин да се убие робота, а като те набара, на секундата те приключва. За мен лично по-досадна и гнусна тъпня няма. Но както виждате, хората се кефят и едва ли не навсякъде величаят Либъртито като велико DLC. А за мен е лайно- и като геймплей, и като герои и сюжет.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
17 април 2024
The_Doctor46 написа
Явно не е вашия жанр това.RE2 remake е най-харесваната от новите игри.Аз като фен на оригиналната поредица,мога да потвърдя.По-силна от двете от първо лице(аз не ги броя за RE игри,но са хубави и двете по друг начин),че и от четворката,чиито оригинал ми беше най-любимата игра в жанра ,заедно с Dead Space 1 и 2.

За мен римейка RE4 е най доброто. И двойката и тройката са яки, но двойката на моменти много дразнеща ми идваше и леко тегава. Но RE4 си го поставям в топ 5 на всички времена.
lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
17 април 2024
RE4 беше топ наистина. Иначе противно на всичко, което казах досега, Alien Isolation ме изкефи много, там някак преследването не го усетих толкова дразнещ. Може би мащабите са други. Тук в тая къща където и да тръгнеш се натъкваш на Джак.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
18 април 2024
LethianDream написа
Хахаха, да, страшна лайнарщина е това, аз откачих на Пънка, Phantom Liberty, като един робот те гони цяло ниво ала Изолацията. Безумна досада и тъпотия! А геройчето ми е развито до дупка, но няма начин да се убие робота, а като те набара, на секундата те приключва. За мен лично по-досадна и гнусна тъпня няма. Но както виждате, хората се кефят и едва ли не навсякъде величаят Либъртито като велико DLC. А за мен е лайно- и като геймплей, и като герои и сюжет.

За мен това също беше най-досадното нещо от DLC-то на пънка. Моята V си беше speed katana урод и ако просто я нямаше instant kill механиката на робота, сигурно щях да го приключа, ама а де. Song Bird пътеката е малко по-добре в това отношение, поне е екшън ориентирана и хвърчаха глави при мен. Всичко останало, което предлагаше експанжънът, ми хареса адски много - персонажи, сюжет, както и допълнителния край към главната история, който добавя.

Иначе и мен ме дразнят механиките на повечето хорър игри; просто мразя да се чувствам безпомощен и гонен от някаква гад. Единствено RE8 успях да я изтърпя, но тя си беше и екшън-ориентирана, та даже ми беше и лично GOTY.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
18 април 2024
Трябва значи да спасявам Сонгбърд другия път, нямаше как при това изиграване - при положение, че съм направил героинята черна ала Наоми Кембъл, не се връзва да бъде партия със Сонгбърд. Ще я измъча с тоя стелт, но ще я врътна през пътя на Рийд
Rostik79
Мнения: 2214
Цитиране
19 април 2024
Атомното сърце е яка игрица.
Обаче много искам да видя в лице човека от разработчиците, който е казал: "хора, механиката ни на платформинг в играта е мега-куца, бъгава и счупена, но защо да не направим едно ниво само с платформинг, а?" И останалите от екипа са били:
- страхотно хрумване!
- чудесна идея!
- нека да го направим!

Половин час се опитвах да мина два метра дъски за катерене

lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
19 април 2024
Прекално смесени впечатления за тази игра (Atomic Heart) и си ми остана в skip категорията.

Иначе аз да си призная без бой, че RE7 ме грабна доста сериозно в крайна сметка, особено след като минаха преследваниците с Джак. Даже видях, че съм пропуснал DLC-тата на 4 и 8 и ще ги играя и тях май след това То и самата 7 има няколко story DLC-та. А пък 2 съм я минал само с мъжкото, а май трябва и с момичето, та и нея ще минавам пак. Ще пробвам тоя път да издържа без да блокирам онзи металния дето преследва през цялото време.

Как е RE 3 remake сравнено с гореспоменатите (2,4,7,8)? Гледам има доста по-ниски оценки и засега не смятам да я играя.

The_Doctor46
Мнения: 1779
Цитиране
19 април 2024
Аз останах доста разочарован от Атомното сърце.Очаквах нещо по-солидно,въпреки че си има някои добри страни.Не бих я препоръчал за повече от 20 евра.Ако е безплатна,най-добре
<
1
...
297
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.