Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
LethianDream
Мнения: 2550
Цитиране
29 април 2024
Зле е трейлъра, все пак е от 2002 година, но пак е по-яко филмчето в пъти от Уик, поне има яки азиатски пички
Иначе Пател направи голяма роля в Беднякът-милионер, който и досега ми е може би в десетката на най-любими филми за всички времена. Абсолютен мастърпийс на Дани Бойл!
lyubohar
Мнения: 3080
Цитиране
29 април 2024
И аз го харесвам и тази роля му е силна - плюс, че е режисьор, сценарист и всичко друго.
Rostik79
Мнения: 2228
Цитиране
01 май 2024
Новите X-Men'97 са брутално яки. Последният епизод супер ме изкефи. Показват отново Магнито в истинската му сила, не в даунгрейднатата му форма от филмите.
lyubohar
Мнения: 3080
Цитиране
02 май 2024
Четох, че диалозите били покъртително зле, което за мен е deal breaker май.
LethianDream
Мнения: 2550
Цитиране
07 май 2024
Анимация ли е това? Може да й метна едно око, ако е интересна. А за диалозите, сигурно са окей, но след филмите, които сме гледали и нивото, което сме стигнали, сигурно някои диалози вече ни се струват безумно тъпи
LethianDream
Мнения: 2550
Цитиране
08 май 2024
Колеги, чудя се дали да се хвърлям на The Boys, гледам, че тук беше много обсъждан и мненията са много положителни. Трябва ли нещо да съм гледал преди това специфично тип Марвел и DC, за да хвана лафовете или директно да се мятам? Защото гледам, че е гавра със супергероите основно.
darkblue
Мнения: 1887
Цитиране
09 май 2024
Директно гледаш сериала. И марвел може малко и те да погледат как да са им филмите
Rostik79
Мнения: 2228
Цитиране
13 май 2024
Някой гледа ли Kingdom of the Planet of the Apes? Аз го гледах вчера на киното... сякаш имах по-големи надежди. Стори ми се скучноват нещо.
LethianDream
Мнения: 2550
Цитиране
13 май 2024
От маймунските филми последно ме кефеше Планетата на маймуните от 2001 година с Хелена Бонъм Картър, след това от новите филми съм гледал един или два, които бяха много скучни и не помня нищо от тях- съответно нямам и никакво желание да гледам Кингдъма.. (сега чекнах да видя всички филми от новата тетралогия - гледал съм Rise (2011) и Dawn (2014), не съм гледал War (2017) и новия Kingdom (2024)..

Уикенда започнах Invasion по Епъл Плюс и.. се смазах. Три епизода отметнах и засега ми харесва изключително много. Точно така си представям една силна фантастика- на фона на нашествието на извънземните да разглежда детайлно чудесни човешки взаимоотношения.. и не чак толкова чудесни такива.
Музиката на Макс Рихтер е убийствена/феноменална и буквално "украсява" всяка сцена.
Има уок, но е доста търпим, няма да кажа приятен, защото не е така
Дотук сериалът в моите очи е много добър към отличен- реално между 8 и 9 по десетобалната, не се лъжете по "ниската" оценка 6.2 в имдб. Ще видим нататък дали ще запази силния начален тласък.
След като приключа Инвазията, смятам да се метна на Dark Matter, гледах трейлъра и изглежда много силно мистъри психопатия, напомняйки ми отчасти на Фонтанът на Аронофски..

darkblue
Мнения: 1887
Цитиране
13 май 2024
ingdom of the Planet of the Apes - Ще го гледам, ама не и на кино.Трейлъра не ми вдъхна доверие.

Dark Matter - не ме изкефи много, леко ми напомня на Fringe.

nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
13 май 2024
@LethianDream те Invasion-a го оценяват средно заради темпото. Друг негатив за него не съм чул. Пък то темпото си е много субективно каот усещане, знам ли.
logout
Мнения: 343
Цитиране
14 май 2024
nightwarrior написа
@LethianDream те Invasion-a го оценяват средно заради темпото. Друг негатив за него не съм чул. Пък то темпото си е много субективно каот усещане, знам ли.

На мен ми хареса, за темпото си прав - много е субективно.

@Dark Matter - преди месец четох книгата и тя е уникална, но аз ще изчакам да излязат всички серии и тогава ще го гледам, дано не го претупат в последните серии (до колкото разбрах ще бъдат само 7). И понеже съм фен на Fringe мога да кажа, че нямат нищо общо, но можем да го коментираме след края на сериала, понеже ако се разкаже какво става към края няма да е интересно да се гледа.

Препоръчвам и Monarch: Legacy of Monsters, ако не сте го гледали. Много добре са го направили и ако си гледал филмите за Годзила в някои епизоди изглежда все едно са го снимали по време на създаването им.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1887
Цитиране
15 май 2024

Някой който е чел книгите, келебримбор такъв мишок чичко аптекар ли е ? Както е тук в сериала, понеже в играта middle earth shadow of war ме кефи какъв катил е.

Rostik79
Мнения: 2228
Цитиране
15 май 2024
Не само Келебримбор (или както се пише), но и младият Елронд и шефа на елфите за сериала са ги избирали все едно са правили кастинг за екранизация на Бийвъс и Бътхед. Колкото по-убиташки и смотано изглеждат, толкова по-големи шансове за ролята
Парадоксално в първия сезон негърът-елф изглеждаше повече елф от "белите" елфи, хаха!

А навремето какви елфи имаше ...

LethianDream
Мнения: 2550
Цитиране
15 май 2024
По темата- поредна изключителна тъпотия ни чака като Ромео и Жулиета, вeроятно сте видяли меметата със Спайдърмен и Хищника
Сигурно има сто хиляди прекрасни тъмнокожи млади жени, тея избраха най-грозния и отвратителен урунгел за ролята на Жулиета. Поне като искате и настоявате да е чернокожа, избирате най-секси парчето, те Холи Бери на 57 години да бяха взели, пак е по-красива и сексапилна от тоя боклук, който са избрали.

Сцената на балкона - Йо, Ромео, как си, браточка, аре да ходим да обираме магазина на Епъл?

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.