Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
Mitko6000
Мнения: 1210
Цитиране
26 април 2024
dzhiny написа
Да, разбирам. Идеята е, че изиграя ли една, вероятно ще се наситя и не вярвам да продължа чак всичките подред, за тва може би търся най-добрата, но да, няма да хвана историята и нишката въобще по този начин...

Не бих казал, че има такова нещо като "най-добрата" AC игра. Повечето игри от поредицата си имат своите положителни страни и някои уникални черти, които не биха работили в другите части, както и доста слаби елементи. Примерно, в AC4 има корабни битки и плаване, но в AC Unity, не. Не защото са решили да даунгрейднат нещо, а защото едната игра се развива на Карибите повреме на пиратството, другата е в Париж, повреме на френската революция, където физически няма как да сложат кораби в река Сена.

Но иначе за историята, да. Без да спойлвам, отделно от историческите неща, си има и история в модерното наше време, която е интересна до 3-ката, след това е зле. Ако не ти пука за нея, можеш по-либерално да караш откъм различните игри.

LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
Джини, мятай се на някоя от последните игри директно- Ориджинс/ Одисея/ Валхала, ако ти идва много сложна и дълга с огромна карта, качвай се на Миража- тя е римейкната първа част буквално.
Историята никога не е била важното нещо в Асасините. Дали ще почнеш от първа или последна част, това по никакъв начин не ти чупи кефа.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
29 април 2024
Или най-добре почни някоя друга, хубава игра
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
Като Darkest Dungeon Или FC24

Любо, кажи Phoenix Point играл ли си? Чета хубави отзиви, гледам е като XCOM стилистично..

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
29 април 2024
Не, пропуснах я нея...Имаше 7-ци по ревютата, което аз не го броя за хвалба
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
Ще й се хвърля през празниците, интересно изглежда, сякаш копира XCOM доста очевидно, но все пак
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
29 април 2024
Ако ти се играе нещо в тоя жанр, хвани по-добре Aliens: Dark Descent. Играта си има фрустриращи моменти и трески за дялане, заради които я почвах и зарязвах няколко пъти. Последно rage-изтрих сейвовете Но е много читав представител на жанра. Може теб да не те подразнят тези неща или да не ги забележиш дори. Плюс, че Alien вайба са го уцелили 100% и е подобаващо крийпи.
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
Нея я дебна да излезе в Плюса
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
29 април 2024
Мамка му, намерих и възстанових сейвовете, сега я свалям пак.
За игра, с която имам такива love-hate отношения, пари няма да дам
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
29 април 2024
LethianDream написа
Джини, мятай се на някоя от последните игри директно- Ориджинс/ Одисея/ Валхала, ако ти идва много сложна и дълга с огромна карта, качвай се на Миража- тя е римейкната първа част буквално.
Историята никога не е била важното нещо в Асасините. Дали ще почнеш от първа или последна част, това по никакъв начин не ти чупи кефа.

Точно с тези трите никога не бих препоръчал да се стартира, защото не са толкова assassin игри, колкото модерни action-rpg-та. Ако трябва избирателно да се цъкат игри от поредицата, тогава единствено му трябват Ецио трилогията, Black Flag, Unity и евентуално Миражът.

LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
Мен си ме кефят най-много точно трите от цялата поредица, затова и му ги препоръчвам Дълги и напояващи карти, много здрави битки (особено на арените), никак нелоши главни персонажи (Байек,Касандра и Ейвор). Блек Флаг е пълен с гнусните морски битки, Unity с някакъв френски педераст, Миражът е с говедото Басим. Ециото е безнадеждно остаряла за нов човек, който се запознава с игрите. Синдикатът обаче беше готин, с много яки главни герои(близнаците)
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
lyubohar написа
Мамка му, намерих и възстанових сейвовете, сега я свалям пак.
За игра, с която имам такива love-hate отношения, пари няма да дам

Герой! Успех в изиграването по сейфовете ти пожелавам!

То само за такава игра, която ти вдига адреналина, си струва да дадеш пари Ей сега така ми е дожаляло за Киберпънка, след като я изтрих яростно, възмутен от шибаната мисия в DLC-то. Ама сега ми щукна (дали някой тук не го предложи) да се правя на приятелче на Сонгбърд и да я предам накрая, за да не минавам през мисията с гнусния робот, който те уан-шотва Но няма да имам нервите да си търся стария сейф и да се връщам, по-скоро ще извадя ново геройче и всичко отначало, язък за чернилката ми-стрийт кид 58 левъл

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
29 април 2024
Аве той робота е доста кратка мисия, човек. Вярно, че сигурно поне 10 пъти ме спипваше и доста опит-грешка трябваше да му науча откъде да мина и къде да се крия, но повече от 30 минути сякаш не беше цялата работа.
LethianDream
Мнения: 2533
Цитиране
29 април 2024
Не знам, много ме фрустрира мен тая мисия, цялата игра изтрих и музиката в тази мисия е някаква противна и гадна, уж да създаде атмосфера Почнах да ровя как се минава в нета, нещо, което никога не съм правил и казах: я си еби майката и делче Дано софтуеристчето, измислило тази мисийка и тоя левъл, да не може да го вдигне с години
Като цяло - великолепна основна игра с двата може би най-велики куеста в съвременния гейминг - разпъването на кръста и дечицата-зомбирани като крави и като сравнение - тъпо и нескопосано DLC. В началото му тъпи екшъни като Мисията Невъзможна/ Патриотични игри/ Еър Форс Едно, в края робот те гони да те скопи ала Alien Isolation. Съжалявам, че си купих DLC-то. В следващо плейтру може въобще да отеба Догтаун.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
29 април 2024
LethianDream написа
lyubohar написа
Мамка му, намерих и възстанових сейвовете, сега я свалям пак.
За игра, с която имам такива love-hate отношения, пари няма да дам

Герой! Успех в изиграването по сейфовете ти пожелавам!

То само за такава игра, която ти вдига адреналина, си струва да дадеш пари Ей сега така ми е дожаляло за Киберпънка, след като я изтрих яростно, възмутен от шибаната мисия в DLC-то. Ама сега ми щукна (дали някой тук не го предложи) да се правя на приятелче на Сонгбърд и да я предам накрая, за да не минавам през мисията с гнусния робот, който те уан-шотва Но няма да имам нервите да си търся стария сейф и да се връщам, по-скоро ще извадя ново геройче и всичко отначало, язък за чернилката ми-стрийт кид 58 левъл

Е има логика, но предвид че след следващата мисия вероятно пак ще я изтрия...Не е добра инвестиция

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.