Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 октомври 2014
http://www.metacritic.com/game/wii-u/bayonetta-2/critic-reviews

По принцип когато става дума за нещо, свързано с Nintendo Wii U и автоматично ми минава през ушите/очите/там всичко подобно. И въпреки това... шибано 100/100 при доста медии? (Всъщност 10/10, понеже малко медии стигат до 100, повечето са до 10).

И все пак - игра, която очевидно не е била в основата на купени ревюта... понеже е за Wii U... да има подобни рейтинги е what the fuck. Признавам, че се изненадвам здраво.

Направо да се замисли човек за Wii U.

Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
15 октомври 2014
Абе винаги при такива игри(ексклузиви и подобни) съм се чудил откъде изникват тея сайтове,които праскат ревюта...толкова много и незнайни за мен.Примерно най-ниската оценка на Bayonetta 2 е 60 и е дадена от някви чехи...ЧЕХИ?Wtf бе,по тая логика трябва и твоя сайт да го има в метакритик.
А също не виждам смисъл в тея "специализирани: сайтове като
Playstation Official Magazine...едно истинско ревю нямат...под 90 на ексклузив(а на Destiny 100) няма да видиш...сигурно има и други подобни.
Не че казвам нещо лошо за Bayonetta 2,но подобни "сайтове" които нямат свой глас,са ми противни.
Но за едно съм сигурен - ако не излезе за други платформи,тройка няма да има.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 октомври 2014
Мда, много ми е интересно колко пари са им дали на Platinum, че да я направят Wii U ексклузив. Трябва да е сума в рамките на 10-20 милиона долара сигурно - да им избие голяма част от разработката... иначе си е самоубийство.

И наистина има разни медии, които... няма смисъл да имат десетобална система при положение, че всичко им е 8/10 или 10/10. Специално Xbox Official Magazine и PlayStation Official Magazine са такива. Ама от друга страна Gamespot, Giant Bomb, Joystiq, Destructoid, IGN, Eurogamer... са си гиганти. И поне половината от тях обичат да хейтят тук-таме, пък и напоследък ревютата в Gamespot са станали доста откровени (или да го кажа инак - съвпадат до голяма степен с моите виждания).

Ама Wii U ексклузив = самоубийство. Особено ако играта ти е добра... сигурно щеше да направи 4-5 милиона продажби за PS3/PS4/Xbox One/Xbox360...

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
16 октомври 2014
Bayonetta 2 10/10- не искам да живея на тази планета.......
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 октомври 2014
Абе може и да е добра... като гледах малко геймплей в Тубата изглежда интересно при всички положения. Типично по японски яко over the top, яко мазало и бързи движения, ама чак толкова 10/10 да има ми се струва странно.

По-скоро е изродско как разработчиците са решили да отебат играта само за Wii U. Ритуално самоубийство от А до Я.

Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
17 октомври 2014
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
18 октомври 2014
То кажи-речи никой в световен мащаб не може да я играе така както е заключена за Wii U. Много безумно решение.
Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
27 октомври 2014
https://www.kaldata.com/Игри/Nintendo-си-партнира-с-Playboy-за-реклама-на-Bayonetta-2-94870.html
...абе Нинтиндо познават ли си аудиторията?
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 октомври 2014
Честно казано, след успеха на Bayonetta 2 може и да се окаже, че Nintendo наистина не познават аудиторията си... и са направили огромна грешка с акцентирането само на кежюъл игрите. А иначе тука просто някакви мацки са се облекли като Байонета, нищо чак толкова скандално не виждам (особено и при все, че са облечени, виж ако бяха голи друго щеше да е... щеше да напълниш някоя снимка в Косплей темата ).
Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
27 октомври 2014
Като каза косплей,ще постна скоро,че ми попаднаха няколко снимчици. И трябва да познаеш коя е на първата снимка.
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.