Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
38
...
50
>
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
14 февруари 2021
Това шега ли е или наистина го мислиш? Не знам как може да сравниш Cyberpunk с Валхалата първо, но до колкото чета, асасина е също толкова бъгав и неоптимизиран, колкото киберпънк. За GTA и Тушимата няма да коментирам, въобще не намирам никакъв смисъл в коментара ти.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 февруари 2021
Rdr2 е много над пънка като качество на отвореният свят. Пънка на доста места сякаш е празен, няма никаква душа ...

Рокстар са си номер едно във игри със отворен свят де,както и във игри без.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 февруари 2021
Ок, но RDR 2 и GTA V имат мъртви светове също. Това, че са по-малко мъртви от на CB 2077 как им помага ако пак са мъртви?
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
14 февруари 2021
Киберпънк сама главните мисии и сайдовете, друго няма какво да се прави, повтаряемо е. Като минеш въпросните за 30ина часа, то тва е играта.
Валхалата има дребни бъгове, но е супер стабилна и си върви плавно. 118 часа имам и имам още за игране, ново съдържание и стори куестове, не да стрелна 5 бота в няква уличка като кибера и другите ме рандом генерирани неща.
Става не е лоша кибера, но само толкова.
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
14 февруари 2021
Саурон "хетерото" и играча пак бълват екскременти на килограм. Чак се чудя как се хранят с тези усти и пръсти. Границата между ролята на шут-трол и жалка заядлива душица е доста тънка.

Разбирам, че са ви малки пишките и очевидно страдате от липса на внимание, но по-добре ще е да го потърсите на друго място.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
14 февруари 2021
igra4 написа
Киберпънк сама главните мисии и сайдовете, друго няма какво да се прави, повтаряемо е. Като минеш въпросните за 30ина часа, то тва е играта.
Валхалата има дребни бъгове, но е супер стабилна и си върви плавно. 118 часа имам и имам още за игране, ново съдържание и стори куестове, не да стрелна 5 бота в няква уличка като кибера и другите ме рандом генерирани неща.
Става не е лоша кибера, но само толкова.

Сигурен съм, че киберпънка предлага много, хубава история, хубави странични работи, хубав свят и т.н. Като знам, че и на доста хора им върви играта зле, защото много NPC-та се събират на едно място, поне това чета за играта. Не знам за какво въобще споменавате "мъртви светове", като и четирите игри имат, къде повече, къде по-малко няма значение, но ги имат. За GTA 5 далеч не е върха, единственото, което ме държеше в играта, беше цялата свобода, която ти дава и сцените в мисиите, всичко друго, дори и историята не беше впечатляващо и така и не я довърших. RDR2 имаше уникална главна кампания, но любимата ви Rockstar и вкараха много малоумни неща.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
15 февруари 2021
Пънка не е оптимизирана добре и започва да насоча на някои места дори на ниски настройки. Трябва да се пачне. Иначе както казаха освен освен мисийки и странични мисийки ,няма какво да направиш във night city. Светът е уникално бездушен,99 процента от нпц-тата са само пълнеж,просто ги има уш за атмосфера .
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
15 февруари 2021
https://youtu.be/L5WFfIKxA1Y
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 февруари 2021
Rostik79
Мнения: 2219
Цитиране
15 февруари 2021
РДР2 също има доста недомислици, включително и на доста графични гличове се натъкнах. Даже записах едно в ТУИЧ, но забравих да го запазя. Два коня се бяха споунали един в друг и изглеждаше като някакво двуглаво чудовище. Доста често разни предмети си висяха във въздуха. И от геймплея има какво да се желае.
Но във всеки случай Цайбъра доколкото поне от такива клипчета се вижда, е голяма мъка, наистина. За геймплей не знам, но и не съм прочел особено големи мнения по тази линия.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 февруари 2021

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
15 февруари 2021
Dandelion
null
Rostik79
Мнения: 2219
Цитиране
15 февруари 2021
О, аз за себе си съм почти сигурен, че играта ще ми хареса, въпреки всички критични и хейътърски клипчета. Само дето на пс4-ката не искам да я играя, а компютъра не съм сигурен дали ще я подкара нормално.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 февруари 2021
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
15 февруари 2021
<
1
...
38
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.