Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
40
...
50
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
15 февруари 2021
Псе, лъжеш! GTA V има случайни събития, даже и GTA IV има, там ги въведоха за прэв път и бяха по малко. Оня ден играх GTA V и попаднах на случайно събитие без да съм го виждал, а съм врътвал играта 3 пъти.
Кибера го зарязах, поне да го довърша с некст джен ъпдейта. Валхалата е по-добра, сега играя Тушимата има ли смисъл да ги сравнявам, това са продукти на топ ниво.
Киберпънка е добра игра, но мн далеч в много аспекти.
Хайде да я сравним с трите сталкера, откъм атмосфера, шутинг, бият я с много. Просто много сте занижили критериите.
Кибера може да е готи само в тоя сайт, псето я плю плю и накрая вика, ами тя май готи най-доброто. Как най-доброто човек имаш тушимата-мазнотия, аре валхалата добре, имаш и Тлоу.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
15 февруари 2021
Един двама са написали, че кибера не е толкова зле, колкото го искарвате с Souron и че на Rockstar игрите не са божествено перфектни и веднага тръгваш със заключението "Кибера може да е готи само в тоя сайт". Всеки си има мнение по въпроса и въобще за какво трябва да сравнявате киберпънк с Тушима или пък с Валхалата. И трите игри са добри и трите имат минуси и плюсове. Да, кибера изостава с много неща, но това не значи, че GTA, Валхалата, TLOU и която и да е друга игра, не изостава с нищо.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
15 февруари 2021
Много политически коректно и стадно пишете. Скука, то и няма какво повече да се каже.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
15 февруари 2021
Кибера не е лош . Просто както каза псето ,на ниво сандбокс е плачевна а уш със това рекламираха играта . Има и лоша оптимизация на всички платформи,дори на пц не върви както трябва .

Рокстар са на светлинни години със отворените си светове пред полските щурчета. Те със всичко са пред тях ама специално във сандбокс-а няма кой да ги бие.

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
15 февруари 2021
Сандбоксът е само един елемент от отворения свят. Като обикаляш града в GTA V в сингъла какво можеш да правиш? Буквално нищо. Не се случва нищо. Няма случайни събития, престрелки. Имаш една шепа странични мисии и това ти е целият сингъл. Сигурно 3-4 часа съм обикалял в GTA V - просто няма какво да се прави.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 885
Цитиране
15 февруари 2021
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
16 февруари 2021
И все пак света в GTA и RDR2 също е статичен и мъртъв. Сравнение с лидерите и ти са назад.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 февруари 2021
Гта 5 не знам ама рдр 2 не е във никой случай. Можеш да видиш във някой град където се строи някаква къща,после може да се върнеш по-късно и ще видиш че къщата е довършена. И не е само това има още доста такива . Светът на рдр2 си е напълно жив и най-добрият отворен свят правен досега.

На гта 5 не помня как беше ама тя играта си на колко години вече,и пак има по-добър сандбокс от пънка. Дори гта 4 е по-добра във отвореният си свят а е игра на 11 години вече....

Пънка си е мъртва празнота ,аз обикалям тук таме из града и нищо интересно не се случва. А именно със сандбокс-а рекламираха играта години наред....

Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
16 февруари 2021
"Гта 5 не знам ама рдр 2 не е във никой случай. Можеш да видиш във някой град където се строи някаква къща,после може да се върнеш по-късно и ще видиш че къщата е довършена. И не е само това има още доста такива . Светът на рдр2 си е напълно жив и най-добрият отворен свят правен досега"

Това е предвидима симулация. Готино и но не е особено впечатляващо. Скриптирано е.

И lol най добър отворен свят. Може би най-добрият от Западняци.

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
16 февруари 2021
Ако скриптираните "случайни" моменти са това, което прави един отворен свят жив и са атестат за качеството му, Skyrim ви праща поздрави.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
16 февруари 2021
Е то няма игра без скриптиран свят . Ама пунка и това няма ,бездушна празнота... И кое му е хубавото на скайрим толкоз,2-3 нпц-та се разхождат из картата и айде "уникалният" свят.....
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
16 февруари 2021
sauron93 написа
Е то няма игра без скриптиран свят . Ама пунка и това няма ,бездушна празнота...

Има игри с доста по-динамични и нескриптирани светове. Разбирам критиката ти за CB 2077 но просто не и simp ването за Rockstar.

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
16 февруари 2021
Освен, че npc-тата не са 2-3 и не се разхождат някъде си, има един тон rqndom събития, някой self-contained, някои водят до куестове и тук не говоря за точки на които има фиксирани странични куестове(които също са в изобилие). Също така забележи(пак казвам, ако четеш повече или поне с разбиране, половината ти глупави въпроси няма да ги има) - никъде не съм казал, че света на Skyrim е уникален или дали има светове в игри без скриптиране. Скайрим има не по-малко развити "случайни" събития от RDR2, дори може да се спори дали не са по-развити, просто защото е подходено по друг начин. И пак казвам, това е конкретно за скриптираните събития.

Но тук опираме пак до безсмислени сравнения. Псето го каза за GTAV, но според мен важи и за RDR2. Rockstar правят отворен свят с игра в него, а Cyberpunk е игра с отворен свят. Фокуса е на съвсем различни места. И ако сравняваме игри в нещо, което не са планирани да изпъкват, получаваме криви сравнения. Както сe каза стрелбата в CS е по-добра, тогава също толкова е валидно да наредя игрите така CS>CP2077>RDR2, нали - не, защото не се сравнява така цяла игра на базата на отделни елементи.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 885
Цитиране
16 февруари 2021
lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
16 февруари 2021
Сега ще ти кажат, че това са скриптирани ивенти и че на Рокстар скриптираните ивенти са най-нескриптираните ивенти и лично Господ мята зарове за тях.
<
1
...
40
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.