Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
18 април 2022
Ами аз точно такива гличове нямам.Неща,които ти прецакват играта,никога не съм имал,даже и на премиерата.Сега не съм срещнал никой,който да ходи във въздуха,стърчащи неща от сградите или блъскащи се коли.Това на ПС.Може да е случайност,де да знам,но е значително подобрение спрямо преди.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
26 април 2022
Така, приключих играта, отне ми около 80-90 часа с почти всички Side Jobs и известна част от GIG-овете.
Доволен съм. Ориентирах се повече към хакер, което май е "лесния" режим на игра. Иначе я изиграх на HARD. От дистанция ги караш да се самоубиват, да изгарят, да ги тровиш и подобни гадости. Стрелбата също е забавна, но поради куцото сменяне на оръжията с контролера кефът се убива малко. Не е като на ПЦ да цъкнеш бързо на 1, 2, 3, 4 и в реално време да смениш оръжието по време на битка. С контролера или скролираш в реално време оръжията (все едно с колелцето на мишката), или като задържиш триъгълник влизаш в менюто да смениш, което паузира играта и става някак си тъпо. Както и да е.
Имаше на моменти хитри лафчета, най-вече на Джони Силвърхенд, който беше според мен много добре изграден персонаж и Киану има силен принос с играта си. Историята не беше зле, но и не е wow. Градът е със страхотна атмосфера, изградена от архитектурата, нон-стоп агресивните реклами, голяма част от тях с неприкрит сексуален контекст или направо директно се рекламираха сексуални услуги и артикули, даже в един гей-бар се озовах по едно време; по улиците банди, наркомани и всякакви извратеняци; извън града - изтерзана, полупустинна земя, нашарена от разни изоставени постройки, махали, цехове ...
Смятах като видя буквите накрая, директно да приключа с играта, но нещо ме връща все още в Найт Сити и правя каквито останали мисийки има. Например оказа се, че в основната игра съм изтървал мисията за обединението на групата Самурай, която беше интересна.
И така макар да приключих играта, сигурно едно 10-тина часа още навъртях.

Няма особено оригинални моменти в самия геймплей - като цяло е микс от Деус Екс, Уочдогс и ГТА, няма какво да се лъжем, но се е получило добре.
Радиото на колите ми беше разочароващо - скучни парчета. И като цяло автомобилите сякаш не бяха завършени. За цялата игра имаше май само една-единствена мисия (и то странична), в която имаше преследване с автомобили и то беше много куцо. Изобщо не разбрах защо трябва да имам различна кола, от тази в началото. Ползват се превозни средства единствено да стигнеш до точка, в която нямаш "телепорт", а телерпортита са доста на гъсто.
Оценка мога да сложа 6,5/10 или 7/10, някъде там.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
26 април 2022
Наеба ли Панам? Друго не искам да знам
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
26 април 2022
Ростик не спомена ли,че играе с момиче някъде?Може и да се бъркам.Така или иначе сцената с Панам е някаква никаква.Не е изпуснал много.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
26 април 2022
С Джуди обвързах съдбата си в еднополова връзка . Тя е и по-сладурана от Панам и без това.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
26 април 2022
Чудесен си, поплували сте под вода Панамчето е чук, не го слушай Доктора
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
26 април 2022
То не можеш с Панам така или иначе.Тя е хетеро доколкото си спомням.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
26 април 2022
Док, и аз така мислех, ама Любо каза, че може да се изпраскате и като си жена с Панам Да дойде и да каже, да можем да спим спокойно. Иначе и аз като Ростик- първо изиграване с жена и спраскване с Джуди, но второто си бях мъж и избухнахме с Панам
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
26 април 2022
LethianDream написа
Док, и аз така мислех, ама Любо каза, че може да се изпраскате и като си жена с Панам Да дойде и да каже, да можем да спим спокойно. Иначе и аз като Ростик- първо изиграване с жена и спраскване с Джуди, но второто си бях мъж и избухнахме с Панам
To romance Panam in Cyberpunk 2077, there's a handful of requirements to consider. First, both your body type (and likely also your voice tone) must be male

Очевидно Любо ни поднася.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 април 2022
С модове всичко може.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
26 април 2022
Charcharo написа
С модове всичко може.
Мани ги модовете. Ростик очевидно играе на конзола.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
26 април 2022
Абе не помня да съм казвал, че съм спал с Панам, мисля че казах, че с Джуди спах. Или сте говорили за Панам и съм се объркал и съм си мислел за Джуди. Аз съм ги позабравил вече малко, но спах с една жена (като жена и аз) и беше Джуди.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
27 април 2022
Панам си е отгледана в някаква форма на силна семейна среда, нали все повтаряха "family това, family онова". Има силни мъжки фигури, които играят бащина роля, затова и тя е хетеро. Джуди, от друга страна е "градско момиче", попаднала рано сред мултикултурата и покварата на Найт Сити.
Има логика в изграждането на персонажите, в това отношение ЦДПР са се справили много добре. Отделната история на Кери Евродайн също беше силна откъм character development.

Абе имаше през цялата игра едно като трептене в някои текстури, сякаш текстурата е изградена от ситен пясък и песъчинките постоянно се движат. Това се случва даже и на пауза като сложа играта. Най-вече се забелязва на шосетата и някои стени. Дали не е от телевизора някакъв дефект? Пробвах различни режими за картина на телевизора, даже ресетнах настройките, навсякъде е същото, също включвах/изключвах ХДР и РТ от менюто на играта.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
27 април 2022
Film grain да не е?
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
27 април 2022
Прилича на film grain, наистина, но не е, махнал съм го.

Редакция:

Ам кой да се сети, че има такова нещо като Гугъл, хаха. Но си е друго като обсъждаш сред общността:

If you are finding a grainy or noisy appearance to the graphics after turning off Film Grain, turn Screen Space Reflections to "Off". It completely removes the noise.

Само не знам дали я има на конзолата тази опция. Като се прибера ще я пробвам. ... Макар че реално вече нямам почти нищо да правя в Найт Сити. Приключих всички GIG-ове и странични мисии, елиминирах всички киберпсихопати, намерих всички таро-карти (без една, която май се вижда само в определен край на играта, който не съм отключил), купих всички апартаменти.
Останаха ми само състезанията с коли и юмручните боеве, но те не са ми много интересни.

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.