Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
15 юни 2015
Хич го не дърва тая година за Е3...
GordonBeerman
Мнения: 54
Цитиране
15 юни 2015

Изглежда добре и все пак нищо не показват освен красиви картинки (и че ще носим N7 костюм).

Така или иначе ми е трудно да не се хайпна като малко лапе.

rado84
Мнения: 375
Цитиране
15 юни 2015
И това също:

И моят коментар към него: Cars responsiveness and general physics and handling will be the same as they were on the last few NFS - of that I'm 100% sure. Which is why Electronic Shits can suck my dick. I'll wait for World of Speed to be released.

GordonBeerman
Мнения: 54
Цитиране
15 юни 2015
Брей тез EA..Два трейлъра на супер големи франчайзи и единственото,което показват е някакви абстрактни клипчета/картинки на нещо си.Даже май мернах някакви реални(live action footage) снимки в трейлъра на NFS.

P.S. Не ме аресва таз анти-спам система..

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
16 юни 2015
http://www.pcgamer.com/new-hitman-game-sees-the-return-of-agent-47/
Нов Hitmen.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 юни 2015
https://youtu.be/IsDX_LiJT7E
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 юни 2015

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 юни 2015
Бах мааму, хиляда новини както можеше и да се очаква, а аз не мога да им смогна ич. Ама поне тук като хвърляте линкове ми помагате да отсея поне най-важните, че в момента има толкова много, че не е истина. И като за капак интернетът ми се ебава на копеле в момента, профилактика ли правят или какво - не знам, но е доста досадно. Поне чат-пат успявам да заредя някой линк.

Иначе засега ме впечатли най-много Rise of the Tomb Raider, Uncharted 4 изглежда яко, тая новата на Guerrilla - Horizon никак не е лоша на пръв поглед. Абе, доста неща има, забавен беше и трейлърът за South Park: The Fractured but Whole. Тая година май наистина ще е силна.

NFS-то обаче продължавам да мисля, че ще е пълен буламач. Особено като го видях тежките негри, латиноси и разни други "автентични улични състезатели" в трейлъра.

Former Gaming Shithole
Мнения: 1405
Цитиране
16 юни 2015
Не съм гледал нито един трейлър или геймплей от обявените игри на това изложение.Не искам да бъде разочарован или хайпнат за някпя от обявените игри.
5555
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
16 юни 2015
Final Fantasy 7 Remake
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
16 юни 2015
На мен са ми голяма дупка доста от Final Fantasy игрите, ако трябва да си призная това. Тъй че подобни новини някак трудно ме "разбиват", тъй да кажа. В едни някогашни времена някак не ме привличаше чак толкова жанрът, но в днешно време горе-долу всичко ми харесва.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
16 юни 2015
Римейка на Final Fantasy 7 е по-интересен с историята си. При представянето на PS3 от Сони бяха показали Tech демо с уж римейк на FF7. Всички фенове мислеха, че ще има такъв и доста от тях останаха разочаровани. Миналата година, на едно изложение, Square Enix изтролиха, като показаха уж "HD" версия на FF7 за PS4, обаче всъщност беше с графика не по-различна от тази през '98. На това Е3, предполагам всички са си мислили, че пак ще тролват, но истината се оказа малко по-различна
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 юни 2015

Pseto пишеш ли новини, пишеш ли

luben_b
Мнения: 12
Цитиране
17 юни 2015


darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
16 юни 2015
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.