Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 юни 2019
Като цяло слабо Е3, всичко което показаха, беше още от същото само че с релийз дати, плюс 1-2 нови читави игри, другото нискобюджетни заглавия. Почти нищо интересно, и най-добрите компании не присъстват, явно не им се седи в клоаката Е3 при другите, които просто не са на тяхното ниво.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
12 юни 2019
Този ако играе с краката си, е добър.

Атмосферата е добра, моделите, ама боя нещо куца...... поне от тук показаното

Направих пре-ордър за Киберпънка

https://www.pulsar.bg/pre-order/cyberpunk-2077-collectors-edition-pc

LethianDream
Мнения: 2485
Цитиране
13 юни 2019
Едно клипче, което ми е убегнало, излязло още преди E3- нова игра за Блексед, който ми е един от любимите герои от комикси
LethianDream
Мнения: 2485
Цитиране
13 юни 2019
Уау, даркблу, завиждам за Киберпънка, невероятно яко колекционерско издание. Аз вероятно ще си пре-ордърна нормалното издание като беден младеж
logout
Мнения: 323
Цитиране
13 юни 2019
Аз съжалявам малко, че не си поръчах колекционерското издание, но вече съм преордърнал през GOG и ме е яд, че в магазина им няма мои номера дрехи за да си взема нещо с отстъпка, май брат ми ще намаже накрая някоя дрешка
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
14 юни 2019
@LethianDream - за него отдавна съм събрал определена сума. Много ми хареса колекционерското издание на Witcher 3 и като казаха за новата им игра, викам да почна да се подгорвям, ако е яко колек. издание да го взема, ако не , не. Въпреки това си имам лимит де, сега ако искаха 900 лв както за Darksiders 3, нямаше да дам толкова пари.
Пък ти имаш време, направи се преордър и събирай по 60 кинта на месец ;]

@logout
За дрешките които спомена, там не съм гледал какво има. Якето от сайбъра има ли го

LethianDream
Мнения: 2485
Цитиране
14 юни 2019
Покрай цялата фукня на поляците с Киану Рийвс, явно съм изтървал нова, много яко изглеждаща стратегия с Джон Уик.
LethianDream
Мнения: 2485
Цитиране
14 юни 2019
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
14 юни 2019
Трудно е да западен SJW... трудно е.
https://www.rockpapershotgun.com/2019/06/14/cyberpunk-2077s-in-game-context-doesnt-matter-if-its-marketing-contributes-to-transphobia-right-now/
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 юни 2019
Аз дори не знам тези хора как ги творят подобни глупости. Но всъщност не знам и изобщо кой ги чете. Сто процента има някаква малка аудитория SJW геймъри, ама на болшинството вероятно не им дреме за подобни неща. Мисля, че ги хлъзгат разни маркетингови хора да навлизат в тези детайли, както и някога кефещите ме Eurogamer, които някакво издание ги обвини, че нямат достатъчно жени в екипа и те веднага наеха 2-3 ударно (и после почнаха с малоумните статии и култово идиотското им ревю на Kingdom Come).


Иначе за E3 - започна ударно, после доста минорно. Пак яко тийзъри по 1 минута без геймплей и толкоз. Реално мисля, че Gamescom и The Game Awards ще са по-силни. В последните години поне е така. Тъй че... чакам август.

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
17 юни 2019
Повечето големи се скриха. То реално ако покажеш геймплей, могат да те съдят, на кинематик трейлъра какво да съдиш. Виж скандала дето се завъртя около CoD.

Като цяло имаше не лоши неща, а и не бих казал че завърши съвсем минорно, щото Square Enix извадиха любопитни неща. Римейка на ФФ7 ми се стори дотолкова любопитен, че аз дето съм играл всичко на всичко една игра от серията да и се зачудя. Авенджърите изглежда имат потенциал, но ме притеснява да не го обърнат на "live service". Тези дето реално показаха геймплей бяха Square, EA и Ubisoft. Говорим за малко повече геймплей, не за кратки откъсаци като Дуум на Бетесда.

Впрочем не знам за Нинтендо, не съм ги гледал, щото реално не им играя игрите/нямам им конзолата.

LethianDream
Мнения: 2485
Цитиране
17 юни 2019
Офтопик - Аз сигурно съм единствения човек, който иска нов Deus Ex. Не знам защо така беше оплют Mankind Divided, мен лично си ме изкефи на макс, вчера пак почнах кампанията му на Hard, ами много добра, комплексна игра, уникална музика на Майкъл Маккан, но явно не се хареса на масовата аудитория. Стискам палци да има продължение, а не да хвърлят поредицата в кофата. За съжаление, от Спотифай липсват двата саундтрака на Deus Ex, което е лоша новина, явно има някакви проблеми между Маккан и Square Enix за правата. Ако я убият като поредица, ще ми е тъпо. От друга страна, две модерни игри стигат, може би Ейдос сами усещат, че трета вече ще дойде прекалено. Дано измислят нова игра във вселената на Deus Ex, не е нужно Дженсън да е замесен. Може да я направят с жена-джендър, за да е модерна и да се продава
По темата- не съм гледал трейлърите на SE, но щом FF7 те е впечатлил, ще хвърля едно око тези дни. Има интересни идеи цялата FF поредица, въпреки че ми е леко наивна като история (типично по японски) .
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
17 юни 2019
Заради маркетинга и много едишъни с преордър целите и т.н. Затова го дислайкнаха по дефолт, което се отрази на продажбите на старта, а после цената бързо падна.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 юни 2019
Единствено Нинтендо показаха нещо ново и интересно, останалите само релийз дати и претоплени трейлъри. Съсипаха го това Е3, по бай Тошево време какви Е3-та правеха
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.