Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
9
>
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
07 декември 2022
Дойде време за поредната форумна класация за Игра на годината.
Вече за поредна година я правим и се радвам, че има все повече участници.
За целта от днес до края на годината (край на играта на 30 декември 2022 и теглене на наградите на 31 декември 2022) можете да пишете в тази тема личните си топ 3 игри, ДЕБЮТИРАЛИ ОФИЦИАЛНО НА ПАЗАРА ПРЕЗ 2022 ГОДИНА (НЕЗАВИСИМО ЗА КОЯ ПЛАТФОРМА).
Ако не сте играли достатъчно игри от 2022, можете да напишете топ 3 на игрите, които бихте играли.
По всяко време можете да променяте класацията си ПРЕДИ ДА ИЗТЕЧЕ КРАЙНИЯ СРОК 30/12/22.

Правилата са прости- всяко първо място носи 3 точки, второ място 2 точки, трето място 1 точка. Накрая на годината ще разберем кой е фаворитът на малкото ни скромно гейминг съсловие при събиране на точките от всички мнения. Защото за мен е важно какво мислите вие, а не някакви платени критици по чуждестранните сайтове. Няма как да заличим мнението на алт профилите, но не виждам смисъл да си правите профили, само за да величаете дадена игра и да изкривявате общото мнение.

В класацията ще участват класациите САМО на форумници ПОНЕ С 10 КОМЕНТАРА.

Наградата ще бъде PS4 ИГРА-изненада, като ще има и специална награда за TrainPain, тъй като взех присърце миналогодишните драми

Очаквам вашите класации, нека направим готина и забавна тема, може и да коментирате надълго и нашироко какво точно ви допада в топ 3 игрите ви и какво ги отличава от гейминг плявата, за да могат повече хора евентуално да се докоснат до стойностните игри тази година.
Никой не е казал, че игрите в топа ви трябва да бъдат ААА заглавия. Знам, че е трудно да изберете само три игри, но трябва да го направите.

ГАЗЗЗЗЗЗ! ВИЕ СТЕ!

Rostik79
Мнения: 2199
Цитиране
07 декември 2022
Гледам си списъка с изиграни игри (да, водя си такъв) и за 2022 съм изиграл цели 18 заглавия, което е май рекорд за мен. Под изиграни, разбирам да видя финалните надписи на играта. Само 3 от тези заглавия са игри от 2022ра и ги класирам така:

1. GoW: Ragnarok
2. Horizon Forbidden West
3. Stray

Като трябва да кажа, че има игри, които повече ми харесаха от изиграните тази година или поставям на кантар с тези, но все пак класацията е за игри на 2022-ра Във всеки случай ГоУ си е номер 1 за мен иначе.

Споменах си мнението за GoW в другите теми - имаше известни разочарования в историята и диалога, вкаран е премного насилен и евтин драматизъм, но всичко останало ме изкефи на макс.
Хоризонтчето си беше яка игра - без много промени от предната, прилична история, красива графика. Доволно изкарани 100тина+ часа.
Стрей си беше интересна и приятна геймка, макар да се изиграва за един следобед.

Charcharo
Мнения: 3407
Цитиране
07 декември 2022
ПЛС не ме брой за наградата.

Ето го моят списък:
1. Entropy: Zero 2
2. ADACA
3. Stray

Мислех да сложа Elden Ring ама... отказа ме това, че играта е технически зле и никой от големите медии не критикува From за това. Дразни ме даже. Добра игра ама много ама аз ей така от яд бих и отказал GOTY наградите докато не стигнат ПОНЕ нивото на студио от 1998ма...

The_Doctor46
Мнения: 1762
Цитиране
07 декември 2022
1. Elden Ring
2. The Callisto Protocol
3. A Plague Tale:Requem.

След едлъна,слаба работа тази година.

lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
07 декември 2022
Ростик, и аз си водя списък, при това от много години За съжаление не ми е по дати, а по азбучен ред.
Обаче отделно си рейтвам всяка игра в Gamespot точно с идеята за някакво history по време, та там си излиза какво е рейтвано през 2022. При мен са 15-на заглавия, но предвид, че само в Elden Ring имам около 200 часа, а съм играл и Civ 6 и Anno 1800, които гълтат бая часове, не е зле за семеен човек

1. Elden Ring - топ за годината, но по-скоро средняшка за souls игра
2. Stray - не беше нещо велико, но годината наистина не е силна
3. A Plague Tale: Requiem - по-слаба от предишната, слагам я от немай къде

Това май са единствените игри от 2022, които съм играл от споменатите 15 заглавия тая година. Това говори красноречиво какво мисля за годината откъм игри
Ragnarok не съм играл още.

Straicar
Мнения: 36
Цитиране
07 декември 2022
Тази година бе слаба от към хубави игри за мен специално и бих подредил в следния ред:
1-A plague tale:Requiem
2-Stray
3-God of War-слагам я единствено заради историята и графиката.
morgoth_srs
Мнения: 510
Цитиране
07 декември 2022
Нямах много игри тази година понеже, Persona 5 Royal (PS4 версията, така че не се брои - иначе щеше да ми е номер 1) ми изяде три месеца. Та от таз годишните съм играл само три. Ако успея да изиграя още някоя до края на годината може да ъпдейтна.

1. Horizon: Forbidden west
2. Stray
3. Scorn

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
07 декември 2022
@LethianDream - нали спомена че като постнеш за играта щяло да има драми ? Къде е драмата ?
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
07 декември 2022
Аз тази година, не играх много AAA заглавия също. Повече чистих беклога. Затова бих сложил тези, защото съм ги изиграл:

1. The Quarry - Обожавам филми на ужасите, и бях голям фен на Until Dawn, която бе от същите хора

2. Sifu - Игра с висока трудност но много увлекателна бойна система. Откакто излезе, доста пъти съм я минавал вече, ей така за разпускане, колкото и да е иронично. 😆

3. Stray - "котешката игра". Увлекателен платформър, който използва обстановката, да разкаже история. Кратка игра, която за 4-5 часа се минава, но в море от толкова дълги и големи игри, понякога това ти трябва. И да, играеш като котка!

И аз като Morgoth, ако ми попаднат още някои до края на годината, ще ъпдейтна класацията.

Web-Head
Мнения: 49
Цитиране
07 декември 2022
1. GOW:Ragnarok - споделял съм тук, от години игра не ме е карала да играя толкова продължително в една сесия, динамична, невероятна история, страхотни персонажи!

2.A Plague Tale: Requiem - Наскоро я започнах, но пък много скоро приключих и първа част, тази ми изглежда като още от същото, което на мен ми харесва и ми е интересно. Красотата на нивата в играта е може би най-силният й аспект!

3.Gotham Knights - Въпреки изключително голямото неодобрение сред широката аудитория геймъри, мен атмосферата на тази игра ме грабна, не съм играл Батман игрите, започнах ги, но по едно време ми стана досадно и спрях. Тази я играя от няколко дни и ми харесва чисто като атмосфера, а и историята ми е интересна. Не знам, мен екшън игри със супер герои ме кефят по принцип, аз се кефя и на Marvel Avengers, която е оплювана толкова много, така че... хаха.

Държах да гласувам само за игри, които съм играл. Иначе ми е интересно да пробвам Elden Ring и Horizon-a, но поради дължината си все ги отлагам за друг път.

Ludnichar
Мнения: 612
Цитиране
08 декември 2022
1. Elden Ring - на годината, десетилетието и века.
Толкоз от мен.

Круме, а ти на 31ви няма ли да пиеш ве, какви са тия награди, дето ще се занимаваш, баси човека...

Souls Games Maniac
logout
Мнения: 337
Цитиране
08 декември 2022
1. Marvel's Midnight Suns
2. Horizon: Forbidden west
3. TMNT: Shredder's Revenge

Elden Ring ми е като всики соулс игри - DLC на първия DS
На Callisto Protocol графиката и атмосферата е уникална, но съм я взел за РС, а в момента на него е мъчение да се играе, оставил съм я за пускане след 2-3 официални кръпки и не мога да кажа много за геймплея. Тази година, според мен, повечето излезли игри и на стари франчайзи с разочароващи - DL2, FarCry 6, NFS (не вярвах, че може да падне още по-надолу франчайза), спортните пак са копи/пейст от миналата година, Saints Row е тотална скука.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Mitko6000
Мнения: 1206
Цитиране
08 декември 2022
logout написа
Elden Ring ми е като всики соулс игри - DLC на първия DS
На Callisto Protocol графиката и атмосферата е уникална, но съм я взел за РС, а в момента на него е мъчение да се играе, оставил съм я за пускане след 2-3 официални кръпки и не мога да кажа много за геймплея. Тази година, според мен, повечето излезли игри и на стари франчайзи с разочароващи - DL2, FarCry 6, NFS (не вярвах, че може да падне още по-надолу франчайза), спортните пак са копи/пейст от миналата година, Saints Row е тотална скука.

Far Cry 6, не се брои, защото тя излезе миналата година. Тази, само пуснаха ново DLC и GOTY Edition. Need for Speed Unbound уж я хвалят, ама хич не ми понасят тия ефектчета, че да я играя. The Callisto Protocol чакам да й падне цената на 20-на лева макс за PS4 и ще я играя там. DL2 не съм играл, докат Saints Row, не я изтърпях изобщо. TMNT беше супер забавна, но не се откроява кой знае колко, и затова не я сложих в класацията си. Но бих я сложил на 4-то място като дефинитивно страхотна игра която изиграх с кеф. Elden Ring не е мой тип, докато GOW и Horizon, maybe next year.

TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
1. Horizon Forbidden West
2. Tiny Tina's Wonderlands
3. The Callisto Protocol

LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
08 декември 2022
Напълно сериозен съм, Трейн Ще се разберем на лично коя игра искаш.
TrainPain
Мнения: 112
Цитиране
08 декември 2022
delete
1
...
9
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.