Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 август 2014
Очаквате ли с нетърпение Gamescom 2014? Лично аз - да и то с огромно такова. Миналата година например Gamescom беше в пъти по-силен от E3. Обявиха се куп нови игри, детайли за настоящи такива, имаше и дълги геймплей видеота.

Тая година E3 за мен беше адски слабо и сякаш всичко е оставено за Gamescom. Малко нови представяния, куп супер кратки тийзъри по 1 минута, повечето от които кинематични. И явно всичко ще се изсипе на Gamescom, в което няма нищо лошо няма.

Та така - в сряда (13 август) Gamescom стартира. Щастливците, които са си взели билети до Кьолн пък ще могат да посетят Gamescom на 14 август, а всичко затваря врати на 17 (неделя).

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 август 2014
КУР- пак ще го пропусна..Ем пикам си на късмета тая година и тва е.....
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 август 2014
Пак ли си на някакво място без интернет? Звучи ми направо като наказание подобно нещо за който и да е модерен човек.

П.С. Що не казвате как съм написал горе 20014 година. Стоя и гледам и си се чудя на акъла.

Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
11 август 2014
Аз ще го гледам главно заради Dying Light и Dead Island 2
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 август 2014
От Dead Island 2 не очаквам чак толкова много. Виж, Dying Light започва да ме дърви все повече.

На мен ще ми е адски интересно и как ще изглежда Quantum Break. Супер много се бави тази игра, но все още продължава да ми е адски интересна. Обещаха доста отдавна, че ще има представяне на Gamescom.

А, да, също така ми е любопитно що за стока ще е новото отроче на BioWare... абе, според мен ще има адски много за представяне на Gamescom.

fElder
Мнения: 21
Цитиране
11 август 2014
GTA 5, Advanced Warfare , The Pre-Sequel и Killing Floor 2 ме интересуват главно.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 август 2014
Точно без нет- не съм, ама не мога и да го гледам.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
12 август 2014
@rosniak - странна ситуация - да не си на мобилен телефон? То така няма как да се гледа в реалност, наистина.

@felder - Killing Floor 2 някак го бях изпуснал, но оня ден видях едно видео и... уау. Точно игра като за мен, ама от А до Я. Ще я чакам с нетърпение.

Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
12 август 2014
http://youtu.be/gScmhsqq_qM
Мноо зле
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
12 август 2014
Или аз съм сляп / не съм се събудил още, или анимациите изглеждат меко казано отвратително. Не съм сигурен кое от двете е... по-скоро второто. Бах мааму.
Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
12 август 2014
11:33 е, още ли спиш
Иначе наистина изглеждат зле и някакси дървени.Графиката е прекалено светла според мен, кръвта прилича на сок от грейпфрут...чака се Dying light.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
12 август 2014
Трудно ми е събуждането, какво да правя. Макар че обикновено почвам да върша разни задачи веднага след ставане от леглото - явно мозъкът ми като не се е разбудил напълно върши най-добра работа. След това започвам да си мисля за всякакви глупости и се разконцентрирам.
Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
12 август 2014
Охх искам XboxOne (
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
12 август 2014
Аз продължавам с една идея да клоня към PlayStation 4... поне докато не се изравнят двете конзоли в технически аспект. Но с еднаквата цена вече започвам да се разколебавам. Май ще е хубаво да има и една тема за тази цел - кое от двете е по-добро.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 август 2014
Както и се очакваше Gamescom започва да набира сериозна скорост. Shadow Realms, новото отроче на BioWare ми звучи доста интересно на теория. Надявам се да видим и геймплей, де.

Wild на Мишел Ансел също май ме радва, поне си представям как може да се развие. А тепърва днес е първият официален ден на изложението (макар че повечето пресконференции бяха вчера). Сега започва да вали видеото.

Nreth
Мнения: 1717
Цитиране
13 август 2014
И Might and Magic 7!!!
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.