Добро утро

По принцип не бих взел отношение по темата, но ще направя изключение и ще кажа само, че за мен лично това не е никакво кой знае какво събитие... поредната част на поредната хайп гейм серия, за което се знаеше отдавна, което ще е повече от същото (защото ако има разлики феновете ще хейтят), с по-добра графика и фокус на онлайн играта (защото там са големите кинти). Истинското гейм събитие, което много повече хора чакат от години би било Half Life 3, тогава вече ще видите истерия

За мен гейм събитие на годината беше например появата на Clair Obscur: Expedition 33, защото е ново IP от неизвестно студио и отзивите бяха "уау", това е което искам всяка година да виждам. Поне на Rockstar мога да им кажа евала, че пускат новите си игри от през дълъг период от време, не е като Call of Duty, Fifa и NFS навремето, където се чувстваш още по прецакан, че си ги купувал всичките, защото и в графиката разлика не виждаш

На който се кефи му пожелавам приятни часове с GTA 6, аз лично ще си чакам Diablo 5
