Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
118
...
298
>
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
22 октомври 2020
Да, легендарна е играта, затова я и подхванах. Нямам проблем с четенето, за съжаление битките са доста ретро и безинтересни, гледам да ги пропускам
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
22 октомври 2020
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
22 октомври 2020
Ми нагрухал съм talking machine уж, да видим
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
22 октомври 2020
Играх краш, тотално разочарование, изтрих я. Довършвам Мафия 1,страхотна игрица, по една две мисии минавам, бавно си я цъкам, пък и не е мн лесна 😀
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
27 октомври 2020
От няколко дни играя Neverwinter Nights на PS4, след като нищо от по-новите игри не успя да ме грабне... много се чудех, как ще го играя това с геймпад, вместо с клавиатура+мишка, но точно за 30 мин свикнах и докато не я врътна с всичките й експанжъни и модове няма да се спра, ако ще да не подхвана нищо друго до 2022-ра година... старата любов ръжда не хваща.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 октомври 2020
Neverwinter Nights го играх като излезе, не ме хвана по онези времена и оттогава насам не съм му давал втори шанс. Може би няма да е добре да го разцъкам някой ден отново. Може и да се сетя какво не ми хареса тогава в него. Също така гледах едно яко видео в Тубата за разработката на първото Diablo с Дейвид Бревик, спомена се Hellgate: London, интересно ми е днес ако го играя как ще го усетя. Едно време ми хареса, ама и аз бях от онези, които очакваха повече. Но наистина играта беше подранила, днес луутър-нещо-си игрите са голяма мода, особено шутърите.

lyubohar написа
Planescape: Torment Enhanced Edition.

Това ми е една от големите дупки в гейм биографията, особено и при положение, че ми допада този жанр. Приятелката постоянно ме крънка да изиграя Planescape: Torment, понеже не може да не съм го играл, ама ако се забия и в него няма да му намеря края. Едно странично проектче съвсем съм го заебал в последните седмици, в които нещо времето почна да ми лети прекалено бързо. А и Genshin Impact "спомогна" за това.

lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
27 октомври 2020
Аз я спрях обаче след 20ч и не знам дали ще я довърша. Голямата история е интересна, но куестовете са много, скучни и повтарящи се, а битките са тотална щета. Четенето е ужасно много и не винаги интересно, има много повтаряща се информация. Не знам дали ще издържа всички негативи заради едната история...Вижда се как игра като Диско Елизиум хем е същото, хем няма нищо общо, защото е от друго поколение.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
27 октомври 2020
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
27 октомври 2020
Ами аз за 17 часа още не съм разкрил The Hive дори Така че едва ли ще я мина за 55 часа. Иначе е така за битките, най-добре щеше да е и тук да няма
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
27 октомври 2020
В момента заебавам Gears 5. Taя тъпня е неиграема.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 октомври 2020
Аз още от единицата съм е заебал, нищо особено.
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
28 октомври 2020
Бях забравил, че исках да играя The Evil Within 2 и наскоро се присетих за това заглавие. Първата част два пъти я изиграх и много ми харесва. Втората има като гледам също предимно позитивни отзиви.
Дръпнах демото за ПС4 - приятна изненада е, че има режим за кадри над 30 и се усеща. Притеснява ме обаче стрелбата с контролер. В предната трябваше да си супер-точен, особено на високи трудности, че амунициите кът, а чудовищата носят повече на бой и трябва предимно на хедшотове да караш. С мишка съм ОК, но явно съквам с контролера и често им пускам по един куршум отляво, после по един отдясно на главата и накрая го нацелвам чак.
Чудя се дали за ПЦ да не я взема, макар че ми е суперудобно иначе облекнат с контролер да геймя.

Някой с контролер ако е играл да сподели как я е минал. То в демото само няколко пъти се налагаше да стрелям.
The Last Of Us сякаш не ми беше проблем стрелбата (пак е подобна механиката), но в The Evil Within 2 са сякаш по-подвижни враговете и са ми по-трудни.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
28 октомври 2020
Не помня много от evil within 2,само помня че не ми беше харесала колкото 1-вата част. Ама аз и 2те части ги играх на пц,така че нищо конкретно не мога да кажа за игра със контролер.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 ноември 2020
Поиграх малко Watch Dogs Legion. Играта е като цяло окей, но не е достатъчно освежена, спрямо Watch Dogs 2. С други думи скокът е доста по-малък, отколкото този между единицата и двойката. Откъм оптимизация играта е зле или по-точно казано - не е оптимизирана и грам. На low детайли върви кофти (оставил съм си само едно 1080p, защото мразя да играя с по-ниска резолюция), по някаква странна причина в закрити помещения е по-нисък фреймрейта, отколкото отворения свят. Ся наистина лаптопчето ми остарява, ама на ниски настройки играта прилича на гъз и пак върви посредствено.

Системата с уж безкрайното количество герои се оказва такава, каквато предчувствах - реално имаме определен брой различни класове. Ако си изберем работник - няма значение кой от всички 10 работници наоколо е, то уменията му са еднакви. Мисля, че Ubisoft-ци добре се справиха с видеотата да вдигнат хайпа, представиха играта в най-добрата ѝ светлина.

Не че играта е кенеф, ще поиграя да видя колко дълго ще е интересна. Но е силно посредствена и прекалено... Ubisoft-ска. Интересно е, че един път я отложиха вече, а сега пак си е счупена технически, преди това не знам що за тотал щета е щяла да бъде.

Интересно как ще е Valhalla-та. Поне при нея знаем, че ще се хвърли цели ресурс на Ubisoft-ци.

logout
Мнения: 337
Цитиране
04 ноември 2020
Legiona има и много проблеми със звука, затваря играта без да дава грешка, но според мен по-големия проблем идва от анти чийт софтуера, който се инсталира с нея. В Юбисофтския форум много се оплакват и от проблеми с новите видеокарти. Виж за оптимизацията не съм съгласен, на старото ми РС с карта 1080 8G и процесор i7 4770 върви на 1080р с всички настройки на максимум (без новите екстри за картите) и допълнително са вдигнати текстурите с 25.
Но добре, че я побвах първо през абонамента и не я купих.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
<
1
...
118
...
298
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.