Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
13 януари 2021
В началото на годината сме и на мен ще ми бъде любопитно да си "сверим часовниците" относно заглавията, които всеки един от нас очаква с голям интерес. Не видях тема по въпроса, затова създавам нова, но pseto ще я премести ако вече има тема по този въпрос.

Моите топ 3 заглавия за 2021г са:

1. Deathloop
2. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
3. Resident evil: Village

Мога да посоча още заглавия, но ще се огранича до 3, все пак говорим за най-очаквани заглавия.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 януари 2021
Аз ще сложа 5 игри, които са ми най-интересни тази година, друг е въпроса дали ще излязат през 2021:

1. Horizon II: Forgotten West
2. Deathloop
3. Kena: Bridge of Spirits
4. Far Cry 6
5. Steelrising

И, разбира се, чакам си с ОГРОМНО НЕТЪРПЕНИЕ Fabled Lands на българското студио Prime Games

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
13 януари 2021
Steelrising е заглавие, което съм пропуснал, определено ще го следя с интерес. Точно заради това е интересна тази тема, всеки може да научи за игра, която е останала в сянка за него.
MightyElf
Мнения: 11
Цитиране
13 януари 2021
Аз въобще не съм запознат със заглавията които ще излизат тази година но играта която чакам с най-голям интерес е може би Dying Light 2.И евентуално ако Ubisoft направят нов асасин.Въпреки че силно се надявам пак да изчакат 1,2 години.
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
13 януари 2021
За мен в момента най-чакани са The Medium, която излиза на 28ми този месец. Вече е свалена и нямам търпение да е започна на 28ми. Онзи ден гледах 14 минутно видео с геймплей и много ми хареса. Някаква смесица е между Silent Hill и Alane Wake. Пак се прави от поляци. Като цяло най-вече чакам нея тази година. Също чакам след няколко дни Hitman 3. Който е фен на агент 47 си знае. Предполагам, че играта няма да е по-различна от предните 2. Но аз и не искам. Харесва ми така и дано завършат трилогията подобаващо. Чакам и новата Halo. Но тя ще излезе (уж) чак ноември месец. Така, че има време за нея. Ако излезе нещо от ексклузивите за ПС5 също ще е добре (макар, че те ще излезнат и за ПС4). Говоря основно за HZD 2 или новия God of War.
MightyElf
Мнения: 11
Цитиране
13 януари 2021
Аз съвсем бях забравил за God of War и Hitman.И те ще са интересни да се видят.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
13 януари 2021
Освен по-известните заглавия, които малко или много всички чакаме и знаем, аз съм любопитен за Biomutant, Atomic Heart и Witchfire (последните две обаче силно съмнително дали тази година ще излязат).
Впрочем и Witchfire се прави от полско студио - които правиха The Vanishing of Ethan Carter. Тия много дръпнаха напред в Полша ...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 януари 2021
1. Doom Eternal The Ancient Gods Part 2
Part 1 е най-добрият Аркаден Шутър, който някога съм играл.
2. STALKER 2
Ако излезе... ама имам намалени очаквания вече.
3. Elden Ring
От From Software
4. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
Ниски очаквания.
5. Age of Empires 4
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
13 януари 2021
Lethian ,Steelrising не мисля ,че е оптимистично да го очакваме тази година ,иначе и аз силно им симпатизирам на Spiders след Greedfall
Charcharo Age of Empires 4 съвсем я бях забравил ,а от известно време ми се играе някакъв качествен RTS и определено ще му хвърля едно око

Лично аз нямам №1 за най-очаквана игра на година ,ще нахвърля няколко в произволен ред :
Stray
Kena:Bridge of Spirits
Horizon II: Forgotten West
God of war :Ragnarok
Deathloop
Witcher 3 remaster също или както там ще се казва nextgen версия,ако поляците имат време да стигнат до нея с тези проблеми покрай Cyberpunk

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 януари 2021
Не само Steelrising, aз и за GoW съм песимист, макар тайно да се надявам и за двете.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
14 януари 2021
Всички ексклузиви на Сони, плюс още там някви, каквото изкарат, защото почти нищо няма дата. Пък игри имам за 2-3 месеца напред 😀
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
14 януари 2021

lyubohar
Мнения: 3066
Цитиране
14 януари 2021
System Shock: Remastered Edition
Baldur's Gate 3
Subnautica: Below Zero
Industries of Titan
Horizon Forbidden West
God of War Ragnarok
S.T.A.L.K.E.R. 2
The Lord of the Rings - Gollum
Homeworld 3
Starfield
Elden Ring
Scorn
Age of Empires IV
Atomic Heart
Diablo IV
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 януари 2021
lyubohar написа
System Shock: Remastered Edition
Baldur's Gate 3
Subnautica: Below Zero
Industries of Titan
Horizon Forbidden West
God of War Ragnarok
S.T.A.L.K.E.R. 2
The Lord of the Rings - Gollum
Homeworld 3
Starfield
Elden Ring
Scorn
Age of Empires IV
Atomic Heart
Diablo IV

Същите написани от Любо ги чакам и аз

Freenod
Мнения: 101
Цитиране
14 януари 2021
Снощи забравих да спомена и Mass Effect: Legendary Edition за нея се говори усилено,че ще излиза март месец по някое време.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
14 януари 2021
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.