Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
210
...
686
>
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
29 май 2018
Нищо лошо няма в емулаторите. Аз примерно имам PS2-ка с 250GB хард диск. Като сваля от нета някаква игра, първо я пусках на емулатора за да преценя дали си струва мястото на хардиска на конзолата. Постепенно този емулатор стана толкова добър, че неусетно се усетих, че пазя конзолата само заради колекционерски и сантиментални причини.

Има и друго - емулаторите не са само за PC. Аз за ретро конзолите и игрите които ги нямам използвам един xbox classic - хакнат с емулатори за nes,snes,mega drive + няколко десетки аркадни игри. Как това спада към определението "ПеЦе-джийска мъка" ?

Като цяло яко нещо са емулаторите - запазват "живи" и хардуера и игрите които са за него. Има и още неща които могат да се кажат на тази тема, но вече изгубих доста време провокиран от тролски постове

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 май 2018
"Нищо лошо няма в емулаторите."


Говориш на провален инженер. Igra4 наистина не знае дори закона на Ом, ти за софтуер, хардуер и изкуства ще му говориш...

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 май 2018
@Charcharo - Igra4-a е инДжИнер ли ? хахахаха майко мила, пази боже от този тип инДжИнери. Винаги всичко знаят, на теория са мн големи (стига отсрещният човек да не е наясно с нещата). Накрая се разбира че са някви комплексари и като попаднат на хора който разбират повече от тях, мозъчето им осъзнае че са невежи и почват да хейтват.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
29 май 2018
https://www.facebook.com/BethesdaGameStudios/?hc_ref=ARSatbfYG7aWtiLwIfnt1A_WgmmcjeBF7la3zjuqHSzMRLxW1TmZ_zv9_JOq7-Oh7yk&fref=nf

Bethesda нещо готвят. Нов Fallout или ремастер на FO3

Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
29 май 2018
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
30 май 2018
Нов Fallout ще има. Просто супер и дано да излезе тази година.
https://www.youtube.com/watch?v=-ye84Zrqndo&feature=youtu.be
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
30 май 2018
Не знам ама този PS4 емулатор е много добре реализиран фейк. Иначе емулатори има навсякъде на PC, смартфони, конзоли. Примерно сега аз играя jazz jackrabbit на телефона с dosbox емулатор.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 май 2018
Нормално е да има все повече емулатори, особено когато на големите компании не им се занимава с обратна съвместимост. И предпочитат да продават старото отново с малко боя отгоре, вместо да оставят хората да си го цъкат в оригинален вид и туйто. Все пак ако си почнал да играеш преди 20, 25 години - по-лошата графика дори не е минус, а носталгичен плюс. Самите компании трябва да си съживяват така игрите, ама нейсе - като не го правят има геймъри с емулатори.

А Fallout 76 - слуховете говорят за онлайн сървайвъл игра и мисля, че няма какво толкова да очаквам. Поне аз.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
31 май 2018
Емулаторите и обратната съвместимост са ключови. Няма смисъл от дебат.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 юни 2018
Assassin'screed: Odyssey confirmed !
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
01 юни 2018
таДа да даааа

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 юни 2018
Съмнителна ми идва историята с този Assassin's Creed. Струва ми се, че много бързо Ubisoft се връщат в старото русло. Старото русло, което донесе значително количество проблеми на франчайза не толкова отдавна.

Е, поне се надявам в тая да вкарат повече кораби. Макар че поркай Skull & Bones сигурно ще се опитат да сегментират отделните типове геймплей. Е, с новата си концепция може би едно копи и пейст издание ще е окей, ама повече... ще е кофти.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
05 юни 2018
о в замундата са пуснали Vampyr, тея които се колебаят дали да си купят могат, могат да я пробват.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
05 юни 2018
Още ли ползвате замунда:0
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
06 юни 2018
@igra4 - да ползваме го комплексарче.
<
1
...
210
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.