Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
217
...
686
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 август 2018
Аз платих 60 лева за някакво събитие за уеб дизайн и беше най-фрапантният cash grab, който съм виждал в живота си, повече от микроплащания в поредната battle royale еднодневка. В резултат за пари никъде няма да ходя, пък и има немалко събития, в които не само не плащаш, ами някоя и друга бира е безплатна.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
22 август 2018

Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
22 август 2018
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 август 2018
"But what's my motivation" горе-долу изчерпва темата за Half-Life 3. Ясно е, че няма да излезе никога, но реално и няма смисъл да излезе никога. Все пак това "more than two kills but less than four kills" е достатъчно забавно.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
26 август 2018
https://www.youtube.com/watch?v=-24fSZ9l4Tc
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
27 август 2018
Няма да има халфец,защото има стийм от който печелят достатъчно. От друга страна за какво ви е,вече има достатъчно шутъри със зомбита.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
27 август 2018
Освен ако не се измисли нещо гениално, Халфа няма смисъл да излиза от прахта. Само ще го хейтнат. А Valve имат много повече пари, отколкото да знаят какво да ги правят. По 30% от всяка продажба на игра... си е ебало мамата като сума, ако се замислим.

@darkblue - изглежда доста яко тази игра. Като цяло ще я чакам, дано и да е достатъчно дългичка.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
27 август 2018

Не е зле. Прилича на много други, но е добре. Мисля си за 2019 ще я пуснат.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
28 август 2018
Изглежда... окей, ама нещо ми се намали леко хайпът. Геймплеят нещо не ме впечатлява, ама от друга страна ме изкефи градът. Ако е достатъчно жив ще ме хване, ама имам леко едно наум.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
28 август 2018
Не ми се понрави,изглежда ми нещо като гта и шутър миксирсно в едно. Единственно ми допадна идеята със рекуширащите куршуми.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
30 август 2018
Да видим дали псето ще се съгласи че пес 19 е най—добрият пес правен някога
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 август 2018

Интересен анализ.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 август 2018
Много лаф бият тея хора, 50 минути, това е все едно майка ми да разправя как е отишла да купи хляб до магазина. Малко по-свито да беше. Пък и Digital Foundry трябва да го хванат в ръце да го тестват, не така през витрината.

@sauron93 - дадоха ми един ключ за PES-а, не че и без ключ нямаше да го играя, тъй че като си допека задника на морето ще зацъкам. Пък да видим, миналата година беше повече от окей (макар и да не пуснах ревю...), ама имах големи проблеми с намирането на игри в онлайна. Дано сега е по-добре. И дано не са фифизирали геймплея... ще я видим ситуацията.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
31 август 2018
Не ,нищо общо няма със фифа . И е доста по-добра от пес 18, това нещо като го играеш се усеща като истински футбол. Като я изиграеш ще напишеш няколко думи , на мен ми хареса и си я купих

Meжду другото за фифа 19 се говори че е станал нещо като пес , не знам доколко е вярно, като пуснат демо ще видим.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 септември 2018
"Много лаф бият тея хора, 50 минути, това е все едно майка ми да разправя как е отишла да купи хляб до магазина. Малко по-свито да беше. Пък и Digital Foundry трябва да го хванат в ръце да го тестват, не така през витрината."

Ако можеха да го направят, щяха. При все това ако си опитен не ти трябва да докосваш играта за да я анализираш. Тук просто не е готова.

https://arxiv.org/pdf/1804.06826.pdf

Ако на някого му е интересно. Не е много in-depth ала пак е нещо.

<
1
...
217
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.