Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
235
...
691
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
24 февруари 2019
Няма, CD Projekt Red казаха, че е изключено това да стане, да не говорим, че те си имат собствен магазин. То реално не е ясно в какъв капацитет ще оперира Epic Games Store, докато излезе Cyberpunk 2077, де.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 март 2019
.be
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
04 март 2019

Някъв козяк играе Секиро два часа и половина.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
04 март 2019
Тоя е спийдрънът на DS(така де, може и на друго, но съм гледал негови спийдрънове на дс).
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
04 март 2019

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
04 март 2019
Тоя Секиро като гледам си е направо DS игра,което значи че аз направо го скипвам.
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
07 март 2019
Не е баш дс игра.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
07 март 2019
На мен ми лъха сериозно на Dark Souls, за добро и за лошо. Особено като гледах последната порция геймплей, която се появи. Понеже по традиция съм супер раздвоен за Souls игрите ми е интересно доколко тази ще има повече от онова, което ми харесва.
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
07 март 2019

Още едно яко видео.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
07 март 2019
pse, на мен ми се струва от видяното, с доста разлики спрямо Соулс игрите. Нарътива е по-застъпен(за добро или лошо), бойната система в самите битки по-скоро напомня на Bloodborne - дашвания, не рачитане на щит, протезата. Вертикалния елемент който ти внася куката, стелт елемента, една идея по-стратегическа е. Заради стелта ще имаш възможност с лекота да подминаваш някои противници - нула риск, но пък и нула награда. Парирането или дефлект(за това говорят като цяло) е доста по-важно, ако искаш да ти е лесно. След умиране не губиш експириънс, дори на втората поредна смърт преди чекпойнт губиш само половината, после половината на това и т.н. Доколкото гледах има няколко разклонения на дърво с умения(което малко или много отсъства в другите игри на Фром).Не знам, изглежда ми различна от Соулс игрите поне колкото беше Nioh например(а мисля, че и повече). Да, смъртта се наказва, да ще има лърнинг кърв особено в началото, но де да знам, аз съм доста развълнуван от тази игра. Даже се чудех дали да не направя тема във форума, ама имам предположение, че общо 4 човека тук ще я посещаваме
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
07 март 2019
Не е лошо да има тема само за Секиро.
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
07 март 2019
Нещо CD Projekt Red пускат видеа в плейстейшън канала и ми се струва, че подготвят пускането на Cyberpunk.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 март 2019
https://wccftech.com/denuvo-free-devil-may-cry-5/

Сега не вярвам, че е чак такава разликата... ама...

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 март 2019

E tova ще е яко

vldir
Мнения: 1809
Цитиране
08 март 2019

Як тв спот.

<
1
...
235
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.