Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
263
...
686
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
26 август 2019
Превъртях тоя геймплей на Control, нещо мн постна ми се стори, движението на главния герой също ми се вижда дървено. Не си заслужава 120-те лева, за 60-80 лв по би си струвала. Абе направо си мяза на предната им игра. Средняшка работа. Явно последната добра игра на QD ще си остане Alan Wake.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
26 август 2019
https://wccftech.com/red-dead-redemption-pc-unofficial-remaster/

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
26 август 2019
Че кога успя да я превъртиш като не е излязла? Аз също много се чудех дали да я поръчам, ама като гледам в twitch нещо ме отказа.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
26 август 2019
Мисля да го поиграя утре, ще видим ключове с каква цена ще излязат. И на мен нещо не ми се дават 120 лева. Особено и след другата греда за този месец - Wolfenstein-а. Ама - да видим. Може и да е окей. Гледам ревютата повечето са положителни, но от друга страна са ранни и на тях им нямам много вяра. Ще видим "късните" плюс потребителските отзиви как ще са.
BloodDagger
Мнения: 256
Цитиране
27 август 2019
Видях бенчмаркове на Control. Имам чувството, че тази игра нарочно е оптимизирана и орязана графично (с изключен Ray tracing) за да се продават новите RTX видеокарти.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
27 август 2019
Не мисля. Иначе Metro Exodus е най-добрият маркетинг за DXR досега, просто защото разликата ако знаеш какво гледаш е голяма.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
27 август 2019
Абе май има нещо. С dx12 изглежда страхотно, с dx11 изглежда като игра на 3+ години. Не че в грозна, ама изглежда много измито.
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
27 август 2019
Заслужава ли си покупката на ПС4 в момента според вас? Взимам го заради ексклузивите, иначе ползвам само PC.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
27 август 2019
Може би е по-добре да изчакаш излизането на петицата през декември 2020. От друга страна има година и половина дотогава, така че може да се хвърляш на четворката. Някой колега ако има нацепеното про да каже струва ли си, според мен ако нямаш хипер гига телевизор няма смисъл, и слима върши идеална работа.
Но най-добре не си го взимай, мега зарибяващо е Казвам от личен опит, защото и аз дълго време играех на компютър, а сега го ползвам само за работа и чат.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
27 август 2019
Control е free ся ще го тествам, а мислех да го поръчам за пс4.
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
27 август 2019
Точно заради петицата се чудя, която ще излезе догодина. А и доколкото разбрах щяла да има обратна съвместимост с ПС4. Пък моят телевизор не е кой знае какво, а не смятам да си взимам нов скоро.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
27 август 2019
Аз моята четворка я взех края на 2015 за Коледа и оттогава е желязо, ползвам я адски много тези 4 години, не само за игри, гледам блурей филми, концерти, отделно има приложения за филми (HBO), кеч, манга, спорт и какво ли не още. Буквално телевизията става излишна. Гледам вече само мачовете от Англия и Италия и тук-таме новините на Нова заради две-три секси репортерки, ако не си футболен фен телевизия не ти е нужна. За съвместимостта не знаех, ще е супер, защото от PS3 на PS4 нямаше и някой път вадя тройката-кошница и бърша праха, за да цъкам Remember Me или Deus Ex: Human Revolution.
@vldir - интересно ми е какво ще кажеш за Control, аз до последно му се точех за преордър, но реших да изчакам малко да падне цената. Ревютата засега са много добри, но вяра на IGN и Метакритик нямам.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
27 август 2019
След малко ще се дръпне и ще я провам.
Кои са тези секси репортерки от Нова? Сещам се за една червенокоса много яка, ама не съм я мяркал по новините скоро. В бг ефира повечето са едни чанти.
thementalist
Мнения: 54
Цитиране
27 август 2019
https://www.ozone.bg/product/sony-playstation-4-slim-1tb-hits-bundle-horizon-zero-dawn-uncharted-4-a-thief-s-end-the-last-of-us/
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
27 август 2019
Червенокосата беше уникално пиче, ама май сега е по майчинство. Има една руса млада бомба, много готина - Василена Гръбчева, засичал съм я повече сутрин по "Здравей, България". Другата, която ме кефи на макс е Лора Инджова, но тя е тип "строга господарка", не знам дали би се харесала на всеки
<
1
...
263
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.