Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
279
...
683
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
22 октомври 2019
На 5ти декември Darksiders Genesis излиза за PC и Stadia !
LethianDream
Мнения: 2498
Цитиране
22 октомври 2019
Бетовен е сила, Играч, но лично аз никога не си го бих пуснал да ми бучи (освен в началото на мачовете от Шампионска лига) А тези риалитита не мога да издържа и пет минути, много дребнаво ми се вижда- клюки и простотии, ако не се лъжа Бредбъри във Фаренхайта много точно беше описал тези предавания Дарксайдърс - трябваше да спрат, докато е време, сега ще направят 300 продължения- стелт, тактически, походови, тип диабло и накрая ще стане едно голямо и черно говно. Първите две части бяха готини, третата още не съм я почнал, нищо че излезе безплатно преди няколко месеца в плюса.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
22 октомври 2019
Аз на първия се изкефих, 2 и 3 не съм ги пускал, а ги имам. На 2 трябва да и намеря време, че много я хвалят.
bobkata.gerov
Мнения: 239
Цитиране
22 октомври 2019
2 е по-добра от първата, третата не съм я играл.
The_Doctor46
Мнения: 1758
Цитиране
23 октомври 2019
Третия Darksiders е souls -подобна игра.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
23 октомври 2019
Третият Darksiders, че не беше лоша игра, не беше- но имаше един голям проблем и това беше dodge-системата- ако не направиш ПЕРФЕКТНИЯТ DODGE, и под това имам предвид ПЕРФЕКТНИЯТ, играта го отчиташе като провал и гадовете се въртяха по всевъзможни начини да те ударят. И те удряха като камиони. И като умреш губиш души и системата връща обратно всички гадове.И ходи се връщай и обикаляй. Лично аз, не мисля че е хубаво за игра от жанра и вида на Darksiders да има Соулс-подобна сейф/луут система. Добре че го промениха бързо/бързо!
P.s. Bethesda с нова издънка около Fallout 76!
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
24 октомври 2019
Ubisoft си забавят игрите.
The last of us 2 също е забавена за Май месец догодина.
Ако мога да обобщя последните няколко новини- шубе от Киберпънк 2077!!!
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
24 октомври 2019
The last of us 2 излизаше февруари, а Киберпънк Април, по-скоро НД искат да я полират още.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
28 октомври 2019
Death Stranding за PC през 2020 !!!
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
28 октомври 2019
Видях, за лятото.

Не знам, от една страна ми е любопитна заради свят и т.н., ама тоя геймплей дето показаха...

bobkata.gerov
Мнения: 239
Цитиране
28 октомври 2019
Ще се играе, къде другаде ще намерите бебе в капсула.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 октомври 2019
Нормално играта, се видя че няма да е нищо особено и ще се опитат да издоят и Пецеджиите😀
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
28 октомври 2019
Викаш и rdr2 не е нищо особено, затова решиха и от нея да издоят от PC? Болен палячо с нула логично мислене си ти, никъв играч не си.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
28 октомври 2019
Само заради пенявенето на играча си заслужава човек да ги купи и играе на PC- то красота тва жалеене, тва квичене..... Благодаря за бета теста на RDR 2, igra4 ! Сега ще се насладя като истински ИГРАЧ като излезе- на пц, с максимума от графиката, дето мога да изкарам и невероятното удобство за контрол над героя, предоставен ми от Мишка+Клавиатура !!!
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
28 октомври 2019
Да, след година и кусур, отдавна я изиграх и научих играта, вече чакам GTA 6😉 А и да подкрепям купуването, не пиратството. Приятна игра rosniak
<
1
...
279
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.