Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
286
...
683
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 ноември 2019
Тез дет се празнят на дарк соулс, да я пускат на последна трудност и стова почти кат нея😀
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
16 ноември 2019
Ей, само празнене ти е в главата, почвам да си мисля, че имаш повече от един проблем...
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
16 ноември 2019
Просто се сетих, за Токсик.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
17 ноември 2019
Гледам този Терминатор получава добри отзиви в Steam. Може и да не е баш кенеф. Иначе да, същото студио направи онази безумната Rambo игра, дето май писах ревю за нея, ама може да беше и друга безумна Rambo игра. Ама кой знае, може и да са се понаучили на гейм разработка. Може да хвърля едно око, ама едва ли ще е скоро.

Ще видим после този Star Wars как е. Евентуално, когато приключа с пешеходните истории.

lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
17 ноември 2019
Четох специално за тези отзиви, че били някакъв маркетингов трик. И наистина ако се зачетеш, приличат на реклама на WS Teleshop. "В началото много се колебаех, но като го почнах много ми хареса". Като по калъп са. В същото време всички 7-8 ревюта, които проверих, са с оценки 5/10, 3/5 и т.н. и казват, че играта е посредствена във всяко отношение.
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
20 ноември 2019
Narcos получи доста средни оценки, в Steam около 5/10, ревютата са 6/10 и надолу повечето. Мисля да пропусна, предвид беклога, който се насъбра Иначе вече има "демо", който иска може да тества. Ако на някого му се играе доказано хубава XCOM-like игра - Mutant Zero Year е прекрасна.
Rostik79
Мнения: 2199
Цитиране
20 ноември 2019
Точно Mutant Year Zero мисля да играя след Borderlands 3, но погледах стрийм на Prey вчера и ми се стори доста интересна.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
20 ноември 2019
Мутантите са добър избор за почитателите на стратегиите, подкрепям.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
20 ноември 2019
Tough choice, Prey също е невероятно добра игра за мен. Изиграй първо нея
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 ноември 2019
Prey е страхотен, това май ми беше личното GOTY за 2017 година. Една препоръка и от мен (особено ако си фен на подобни игри).

Тези мутанти също изглеждат яко, ама предполагам съм ги изпуснал тотално, щото миналата година по същото време почвах нова работа и всичките ми мисли бяха на съвсем различен фронт.

lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
20 ноември 2019
Не са нещо невиждано - добри са мутантите, но все пак са само XCOM clone. Яка атмосфера, но с малко добавена стойност. Аз в близките 5 години не очаквам нищо да мине XCOM 2 (War of the chosen варианта особено), включително Phoenix Point. Ако на човек му се играе такава игра и не го е изиграл, War of the chosen е единственото заглавие, което трябва да го интересува Това е най-високата точка, от която според мен ще се върви само надолу
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 ноември 2019
Аз така и не сколасах да изиграя War of the Chosen, а явно трябваше. Че то само онова, което се рекламираше звучеше отлично. Иначе и аз не очаквам толкова от Phoenix Point, но се надявам все пак е на прилично-високо ниво. Дано поне рушвета от Epic да е помогнал наистина за доизпипване на играта.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
20 ноември 2019
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
21 ноември 2019
https://thegameawards.com/nominees

Пълна трагедия. Не знам изобщо Control де се вре със своята посредственост.

lyubohar
Мнения: 3041
Цитиране
21 ноември 2019
https://www.escapistmagazine.com/v2/death-stranding-zero-punctuation/
<
1
...
286
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.