Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
326
...
684
>
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
06 юни 2020
remakes ще продължат и на новите конзоли. да има скубане не че нещо...
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
07 юни 2020
Ако има повече цялостни римейкове както Final Fantasy VII и Resident Evil 2 и 3, честно казано нямам против. Но ако пак почнат да спамят игри от предното поколение с малко по-добри текстури, не мерси. Не че не съм си купил някой друг ремастър на PS4, защото не съм имал играта и искам да е в колекцията, но все пак.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 юни 2020
Игрите на ps4 ще вървят и на пс5, ремейкове може да се правят на някоя пс3 игра или пс2, пс1.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 юни 2020
Има разлика между порт, ремастер, римейк.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
07 юни 2020
Продължават слуховете Bloodborn за PC и ремастер за Ps5
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
07 юни 2020
Еми нали тестваха със спайдърмен, мн бърдо зареждане, в др игри разликата може да са стабилни кадри, ако е имало дропове при някои игри. Не се знае още, като излезе ще видим кое, как.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 юни 2020
Това не е римейк, това е просто Backwards Compatibility като на компютър.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
08 юни 2020

Гледам и в редита на CNC... Това ще го купя!

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
09 юни 2020
Дам, определено са си свършили работата разработчиците (този път). И аз мисля да му хвърля едно око през уикенда.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 юни 2020
https://www.sapphirenation.net/the-last-gcn-and-the-age-of-rdna-and-cdna

Още малко ще го пипна, но дори сега си ме кефи. Знам, че е хардуерна статия но може и да ви изкефи пичове, нз.

DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
10 юни 2020
Прочетох го, но доста неща са свръх моите разбирания. Не знам дали схванах и 1/3 от нещата, но ме кефи какъв нърд си за твоите години и на какво ниво са хардуерните ти познания. Доста усилия са вложени в тази статия. Ако не беше толкова бумърски, щях да добавя нещо като "респект", но все пак сме 2020 година

Между другото, що не си отвориш една хардуерна тема тук и не ги постваш и във ХГ? Дето се казва - така и така ги имаш. Аз бих ги следил с интерес, особено ако са на БГ, че някои терминологии ми идват доста хардкор на английски и трябва да прибягвам до преводач.


Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 юни 2020
@DragonSlayer че на колко е ? Сега да не ми кажеш че е на 17
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
10 юни 2020
Не е на 17, ама за мен си е младок, хехех
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 юни 2020
@DragonSlayer аааа, ти го познаваш, ясно.
DragonSlayer
Мнения: 2017
Цитиране
10 юни 2020
Не, не го познавам отвъд този форум, пича си има био в сайта, за който пише.
@Charcharo, извини ме, моля, че пиша за теб в трето лице, така тръгна разговора.
Не е задължително да има смисъл във въпросите. Това е задължително само за отговорите." Сюзън Смърт
<
1
...
326
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.