Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
455
...
684
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
28 април 2021
да
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 април 2021
https://www.metrothegame.com/news/the-metro-exodus-pc-enhanced-edition-arrives-may-6th

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
28 април 2021

Ето това вече е божествено осветление.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
29 април 2021
Детето на Devil may cry и Final Fantasy

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
29 април 2021
https://www.vg247.com/2021/04/29/steam-30-percent-revenue-cut-unjustified-developer-survey/
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
29 април 2021
Хора,я споделете,заслужава ли си Days Gone,че се чудя дали да я пробвам като излезе за PC, сега на 18-ти.Май месец доста тегаво се очертава.7-ми Resident Evil 8,после Days Gone и седмица по-късно Biomutant,та се чудя коя да пропусна за сега. А за хората,които не са играли,излиза и Mass Effect Legendary Edition.Аз като върл фен на поредицата,може и нея да взема,но най-вероятно ще изчакам по-натам.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
29 април 2021
Не е лоша играта, ама не е и нещо дето задължително трябва да се играе. Клоня по-скоро към да ти я препоръчам, но ако имаш какво да играеш около нея, отложи я.

Аз съм в голяма дилема за Legendary Edition-a, точно щото съм фен и фенското ме дърпа да правя глупости, ще видим.

The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
29 април 2021
nightwarrior написа
Аз съм в голяма дилема за Legendary Edition-a, точно щото съм фен и фенското ме дърпа да правя глупости, ще видим.
Реално,ще има високи текстури,4К и някои дребни подобрения по интерфейса.Поне от това,което видях,но може и нещо малко по геймплея да са пипнали.Аз със сигурност я взимам,ей така от фенщина,но ще изчакам малко.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
29 април 2021
Първата са я пипали, да я напаснат към другите. Доколкото видях примерно вече и там вече ще е с пълнители, а не с прегряване и т.н.
lyubohar
Мнения: 3049
Цитиране
29 април 2021
The_Doctor46 написа
Май месец доста тегаво се очертава.

?!?
Subnautica: Below Zero
May 14

Mass Effect Legendary Edition
May. 14, 2021

Biomutant
May. 25, 2021

Аз се чудя откъде да намеря време....

Едит: разбрах, тегаво откъм време викаш - съгласен съм

The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
29 април 2021
lyubohar написа
Едит: разбрах, тегаво откъм време викаш - съгласен съм
Точно!
Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
29 април 2021
The_Doctor46 написа
Хора,я споделете,заслужава ли си Days Gone,че се чудя дали да я пробвам като излезе за PC, сега на 18-ти.

Добра игра, но както каза Найт, не абсолютно задължителна. Има интересни идеи и ако се кефиш на зомби филми по-в стил на 28 Days Later, отколкото The Walking Dead, ще ти допадне. Зомбитата в играта на подобен принцип действат, тоест не са баш мъртви ами някакви освирепели мутанти. Интересна е идеята за хордовете, които те нападат по стотици на екран. Историята, макар и клиширана си беше достатъчно зарибяваща, че да искаш да видиш какво ще стане. Атмосферата е готина и усещаш чувство за свобода и клаустробия едновременно. Механиките са стандартните за игра от отворен тип, но това не ги прави лоши. Ако всичко това ти е интересно, със сигурност я играй в някакъв момент, но не е задължително веднага.

Интересно съвпадение, но и аз съм на зомби вълна. От вчера започнах да разцъквам всички сезони на Walking Dead на Telltale. През Ноември 2012, изиграх само първи сезон, защото само той беше излязъл и след второто ми преиграване до днес, бих казал, че още си остава супер завладяващ. Наистина има мнг емоционални моменти, въпреки, че най-големите разкрития все още ги помнех. Ще видя останалите нататък как ще са.

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
30 април 2021
Mitko6000 написа
Интересно съвпадение, но и аз съм на зомби вълна. От вчера започнах да разцъквам всички сезони на Walking Dead на Telltale. През Ноември 2012, изиграх само първи сезон, защото само той беше излязъл и след второто ми преиграване до днес, бих казал, че още си остава супер завладяващ. Наистина има мнг емоционални моменти, въпреки, че най-големите разкрития все още ги помнех. Ще видя останалите нататък как ще са.

Вторият сезон е добър. Michone и последния сезон не съм ги цъкал, но бях изгледал The New Frontier в тубата. Не е кой знае какво.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
30 април 2021

Може да е интересно за конзолните "фенове".

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
30 април 2021
Купих си Control UE.
<
1
...
455
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.