Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
478
...
682
>
Rostik79
Мнения: 2176
Цитиране
04 октомври 2021
Субнавтиката ме кефи, макар да не съм привърженик на този майнкрафтски жанр със събиране на ресурси и строене на разни неща, но наистина има уникална атмосфера и на моменти малко трудно се играе. Тръгваш от лазурните плитчини покрай кораба, осветени от слънцето, с ята весели рибки и шарени корали, после надълбокото те хваща за гърлото с клаустрофобията, чудовищата и лабиринтните тунели. Плюс загадъчни подземни съоръжения и машини. На всичкото отгоре си заразен и с извънземен патоген. Аз си построих една базичка, но имаше някои ресурси, които много трудно намирам и ми спря прогреса. Трябва да проверя някой гайд, че иначе може с часове да се мотам без да намеря някой минерал.
lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
04 октомври 2021
Според мен играта не е съвсем като Майнкрафт. Няма нищо randomly генерирано в света, всичко е мислено къде/защо да бъде. И за разлика от Майнкрафт, тук всичко се движи от историята, която е страхотна.

Иначе ако играеш оригиналната - аз имах същия проблем на моменти. Сега в Below Zero обаче всичко е доста премислено в това отношение. Светът е по-малък, няма огромни разстояния и всичко е наместено, така че точно когато ти потрябва нов ресурс за нещо ново, историята те бута към правилното място.

Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
05 октомври 2021
https://www.gamesradar.com/hideo-kojima-reportedly-consulting-on-metal-gear-solid-3-remake/

Дано това е истина и дано не го осерат. Още си разцъквам оригинала на витата понякога.

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
06 октомври 2021
LethianDream
Мнения: 2484
Цитиране
07 октомври 2021
Чета първоначално Project DP
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
07 октомври 2021
Ами като си видял мацката , първата ти мисъл е била това желание
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
07 октомври 2021
Пичове
Wooting имат нова кампания за Wooting 60 HE модела:
https://next.wooting.io/wooting-60he

Ако се интересувате, ето го. Аз имам Lekker Editiona който е със същите Lekkeer Switches и мога да потвърдя - добри са. МНОГО са добри.

Rostik79
Мнения: 2176
Цитиране
07 октомври 2021
С учудване днес разбрах, че предстои нова Starship Troopers игра:Terran Command. Стратегия в реално време. Даже има отворена бета или демо в Стийм.
lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
07 октомври 2021
Изглежда като игра от 2010г. Не че съм очаквал повече де, този франчайз отдавна е само за мега-нърдове Вероятно ще си заслужава повече да мина за трети път Terran Ascendancy.
Rostik79
Мнения: 2176
Цитиране
07 октомври 2021
Да, и на мен ми се стори графично, че е като безплатна игра за Андроид таблет. Теран Асенданси е култ. Стои си ми на харда.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
12 октомври 2021
lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
12 октомври 2021
Това е геймърският еквивалент на self-help книгите от типа "Как да успеем в живота?"
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
16 октомври 2021

darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
17 октомври 2021
https://www.youtube.com/watch?v=-c8TJGujS6c&t=2s
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
17 октомври 2021


<
1
...
478
...
682
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.