Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
480
...
686
>
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
22 октомври 2021
Според мен просто ви тролва и вие не пропускате да му се връзвате
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 октомври 2021
lyubohar написа
Според мен просто ви тролва и вие не пропускате да му се връзвате

Ц, говорил съм с него по Skype. Може наистина тук таме да троли, но като цяло наистина вярва в това което казва.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
22 октомври 2021
Значи е добър трол просто, държи версията и на живо
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
22 октомври 2021
Rosko се обиди.
Каква изцепка?
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 октомври 2021
lyubohar написа
Значи е добър трол просто, държи версията и на живо

Вече над 10 години ?

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
22 октомври 2021
vldir написа
Rosko се обиди.
Каква изцепка?

Не, не съм се обидил, ти пък- даже се съгласявам с теб, че са се осрали моЩно. А Cyberpunk-a си беше провал и изцепка на релийз- щом шефа ми научи (дет грам не се интересува от гейминг), чрез стоковите борси, че играта е докарала множество проблеми на CDPR след излизането й, значи смятай за кво говорим. Мир!
@lyubohar, @Mitko6000- тц, играча си е такъв, няма оправия с тва момче.
@darkblue- уж, казват че са я пооправили тук/там за конзолите. Са, аз на PC нямам проблеми.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
22 октомври 2021
Май съм разбрал погрешно.
Иначе пак я почнах на Пс5 и кадрите са читави.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
22 октомври 2021
Токсичния тролеше,за играчкин,хич не съм сигурен. Колкото до CP 2077,аз съм от тези,които в игра пълна с бъгове,не срещнах кой знае колко. За около 105 часа игра, не повече от 20-тина. Не се шегувам. Също така и кадрите бяха ок, и то на старата машина,преди да сглобя новата,но така или иначе PC релийза е 100 пъти по-читав.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
22 октомври 2021
Не знам, аз и тук ще се изцепя, че Пънка ми хареса в ПЪТИ повече от Уичъра Тройка. Така че за всеки влак има пътници. Грам не ми пука от графичните изцепки на поляците, то дори пичетата в Пънка бяха желязо спрямо простите селянки в Уичъра (вкл. оная умрелата магьосница, дето я направиха цигане в сериала )- жени с характер и самоличност като Джуди и оная, номадката, забравих й името, дето съм запомнил, че не тачи женски ласки (за разлика от Джудката, с която героинята ми направи епик лесбиан бетъл в леглото )
Скоро пак ще направя плейтру, да видим закърпили ли са я, че от януари мина много време
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 октомври 2021
Не те атакувахме заради това, че харесваш CB 2077 повече изцяло друг беше аргумента.

И интересно. Технически, жените във Вещера са по-чисти от тези в CB 2077 (като модели)

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
22 октомври 2021
Расист.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
22 октомври 2021
Не, просто разлика във световете

Не съм впечатлен.

vanmx
Мнения: 656
Цитиране
22 октомври 2021
След всичите модърски изгъзици, няма как човек да е впечатлен от това . Освен това тия игри са на 20 години и им личи, колкото и да си изграят с текстурите и светлината. Като фен на серията бих ги купил, най-вече заради San Andreas, на която направиха вече един ремастър и беше булшит. Нямам очаквания и това в трейлъра горе да е нещо повече.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
22 октомври 2021
РЕСТАВРАЦИЯ ВЪВ ФИЛМОВОТО ИЗКУСТВО (филм от 1956):
null

РЕСТАВРАЦИЯ В ИЗОБРАЗИТЕЛНОТО ИЗКУСТВО (икона от ????):
null

КАЛИФОРТНАЙТИКЕЙШЪН В ИЗКУСТВОТО НА ВИДЕО ИГРИТЕ:
null

Това което прави GTA да се усеща като GTA е покрито със слой от естетични промени, които създават реконтекстуализация на оригиналното усещане и атмосфера, което само по себе си е способно да промени цялостното преживяване от играта и художествените средства, особено ако я играеш за първи път - т.е. ти играеш съвсем различна от оригиналната идея игра, но просто със същото име и сценарий

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
23 октомври 2021
Задължителен е Definitive edition-a, очаквам и да е игра на годината.
Браво на Рокстар!
<
1
...
480
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.