Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
491
...
685
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
17 ноември 2021
Явно е някаква мода, всички компании да се дънят сериозно.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
17 ноември 2021
igra4 написа
Ремастъра е правен от някви некадърници groove street, а не от Божествата 😉

Нали каза, че беше як ремастъра, няколко страници по-назад? Като видя, че ставаш за смях, рязко смени мнението си. Голям клоун си обаче.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 ноември 2021
Ти за неговата Игра на годината така няма да говориш!

Тези се занимават с портове на GTA игри в последните десетина години. И други техни "произведения" имат проблеми. Това е било съвсем ясно още преди да им поемат проекта. Има QA, има варианти Рокстар да контролират какво излиза, все пак са божества, нали. Все пак решиха да пуснат счупен продукт. Не може и вълка да е сит и агнето цяло.

Това мисля е най-счупения ремастер който съм виждал, та евала, пак показаха че са "класа" над другите.

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
17 ноември 2021
На ремастърите просто се гледа като на някакъв субпродукт изглежда. Плащат на някакви такива индийци дребни пари, знаят, че със сигурност ще са на печалба или поне няма да са на загуба. В същото време си знаят, че самият франчайз е достатъчно силен и няма да пострада имиджа на компанията или не им пука особено.
Като цяло остава горчивият вкус, че компанията тотално неглижира клиента-геймър и това е напълно обяснимо след като последният е доказал, че е готов да плаща за всяко лайно, стига да е завито в лъскав станиол.
ФИФИ-те са пословични с повторяемост, липса на иновации и висока цена, но в същото време трошат пазара. Също както и Кол оф Дюти поредицата. Изибщо няма даже да говорим за батъл роял игрите или мобилните игрички.
lyubohar
Мнения: 3052
Цитиране
17 ноември 2021
Има доста силни изключения - Shadow of the collosus, Demon's souls, RE2, Mass Effect. Не е баш всички да са ширпотреба. Даже рядко някой да се изака толкова с ремастър.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 ноември 2021
Найтчо, аз пак си го играя и ме кефи, но не отричам, че си има и проблемите. Веднага бързате да злобеете, ганьовци😊
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 ноември 2021
igra4 написа
Найтчо, аз пак си го играя и ме кефи, но не отричам, че си има и проблемите. Веднага бързате да злобеете, ганьовци😊

Брат, ако това е стандарта за "има си проблемите" то операция Барбароса би се водила стратегическа победа...

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
17 ноември 2021
Бързаш ти - обявяваш дефинитив едишъна за игра на годината на база трейлър(не говорим отделно колко е смешно да окачествяваш като игра на годината римастер на 10+ годишни игри, както някои отбелязаха). Аз оценявам ремастера по достойнствата му. Даже ти казах, Рокстар пак с едни гърди напред, вярно в графата най-счупен ремастер на годината. За първо място изобщо могат да спорят само с Близард за WC3 Reforged.

Ти си тоя дето играе счупена игра и злобее щото "се гаврят с пеце геймърите", паляк.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
17 ноември 2021
nightwarrior написа
Ти си тоя дето играе счупена игра и злобее щото "се гаврят с пеце геймърите", паляк.

😂😂😂

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 ноември 2021
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 ноември 2021
Breaking News:

https://wccftech.com/gta-modders-are-taking-take-two-to-court-our-enhancements-are-fair-use/

Еми най-сетне. Дано да спечелят.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
19 ноември 2021
https://wccftech.com/grand-theft-auto-trilogy-original-return-to-pc-definitive-edition-updates-coming/?

Още добри новини.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
19 ноември 2021
А дано. Макар че, за мен по-хубавата новина е че ще върнат оригиналните версии и всеки който купи трилогията ги получава без пари.
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
21 ноември 2021
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
21 ноември 2021
https://www.pcgamer.com/the-mod-restoring-wolfenstein-enemy-territorys-singleplayer-is-out-now/

Евалата на модърите.

<
1
...
491
...
685
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.