Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
NeonLightv2
Мнения: 2
Цитиране
20 февруари 2019
Здравейте, обмислям покупката на жичен XBOX 360 Gamepad за PC. Попаднах на това (https://www.emag.bg/dzhojstik-microsoft-xbox-360-windows-usb-cheren-3754/pd/D4PDKLBBM/?X-Search-Id=2ff0ced7cc8943dee041&X-Product-Id=40535499&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view), но имам съмнения че не е автентичен.

Приемам всякакви съвети относно покупката.

Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
20 февруари 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
NeonLightv2
Мнения: 2
Цитиране
20 февруари 2019
Не бих купил knock off не толкова заради елитизъм, а защото не знам какво да очаквам от към качество. И на мен Giga Dreams не ми говори нищо, затова питам по-запознатите тук. Въобще произвежда ли се жичния модел към днешна дата и от къде мога да го закупя истински контролер на най-ниска цена ?
Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
20 февруари 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
21 февруари 2019
Това Giga Dreams не е производителят на джойстика, а фирмата, която го продава (че доколкото знам emag е просто платформа, в която разни търговци си пускат продуктите и реално ако има някаква драма - трябва да се обръщаш към тях, не emag).

На мен ми се струва, че това от линкът си е оригиналният пад, пък и една проверка в Amazon показва, че цените са горе-долу такива. Ако имаш силни съмнения можеш просто британския амазон да си купиш пад, ама на твое място бих взел този.

Изтрит потребител
Мнения: 2109
Цитиране
21 февруари 2019
Изтрит коментар
You've been compromised. Toxic always wins! :P
NeonLightv2
Мнения: 2
Цитиране
21 февруари 2019
@pseto - Да, наясно съм че ''Giga Dreams'' са търговеца. Като гледам какви са цените на оригиналните продавани от Amazon този от емаг явно не е истински. Явно трябва да търся втора ръка тогава или в крайна сметка ще прежаля 100-120 лева за нов.

@Toxic - Наистина не е скъп продукт, но въпроса е принципен и не искам да разчитам на късмет.

Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.