Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
tajnamajnaloshkasmet2
Мнения: 156
Цитиране
14 юни 2016
Можете ли да познаете кои отбори ще са на полуфинал на Евро 2016.
За да е по-интересно, може да направим два залога. Разделяме условно отборите на 2 групи - "фаворити" и "останали". Въпросът е колко от фаворитите ще са там.
Фаворити(8) - Германия, Франция, Италия, Испания, Португалия, Англия, Хърватия, Белгия.
Останали (16) - всичко останали.

Моята прогноза са следните 4 тима:
Уелс, Белгия, Унгария и Италия
(съответно 1 фаворит и 3 останали)

P.M.P.
Мнения: 475
Цитиране
14 юни 2016
Германия Италия, Франция Хърватия;
Former Gaming Shithole
Мнения: 1405
Цитиране
15 юни 2016
Германия, Франция,Белгия,Италия.
5555
LethianDream
Мнения: 2498
Цитиране
15 юни 2016
Германия, Италия, Испания, Уелс (Уелс очаквам да е приятната изненада).
Франция ги виждам най-много до четвъртфинал дори и със съдийски аванти. Португалия и Белгия са ми любими отбори, но офанзивният им стил и липсата на тактическа ефективност ще им изяде главата.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
15 юни 2016
Германия, Франция, Италия, Уелс. И на мен ми се струва, че Уелс могат да направят доста. Макар че реално силите са адски изравнени в момента. На осминафиналите още може да стане всичко. Буквално. След първия кръг не видях и един достатъчно стабилен отбор. Може би само Италия вади читава защита, Германия е зле, Франция... непостоянни.

А Португалия както ги гледах вчера могат и в групите да изпаднат. Колкото и трудно да е това в момента. Белгия... не ме впечатлява, не играят като отбор и ще им е трудно в елиминациите.

П.С. Но както винаги в прогнозите съм екстремално зле, така че очаквам да съм далеч от истината.

Former Gaming Shithole
Мнения: 1405
Цитиране
15 юни 2016
То и аз съм зле с прогнозите.Единствената ми точна прогноза за финал и победител беше през 2014 ,когато познах кой ще стане световен шампион(Германия).Дори и резултата познах.Междудругото включих се в игра с прогнози и досега не съм познал нито един мач на точен резултат.
5555
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.