Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
42
...
50
>
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
31 март 2021
То на тая игра, няма база за мулти. Какво ще разделят града на мапове и ще се пуцат детмач, нито шутинга е коъ знае какво, даже не се доближава до този на код. По-добре да не пускат мулти, ами да пуснат някое стори длс и да я пооправят.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
31 март 2021
Тая игра е пълен провал. Празен свят,скучни мисийки,смотан хендлинг на колите. Не можах да продължа след 5тият час . Толкова слаба игра не очаквах от цд прожект... Някаква смотана история за някакви чипове ,мани ...
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
31 март 2021
^ Filtered
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
31 март 2021
Абе, не е толкоз зле, става, ако няма какво да цъкаш. 7/10 като оправят всичко си заслужава.
Даже Псето, дето се чудеше как да се мазни на пжляците и да я прави игра на годината, си призна че играта е еднодневка и хората са я забравили.
Нямат го опита още поляците, но ако има киберпънк 2,вярвам че ще оправдае очакванията.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
31 март 2021
7/10 Само ако нямаше бъгове. Във сегашното си състояние 5/10 максимум ,повече не. Средна ръка игра която вече се забрави от геймърите. Просто хайпнаха народа и това дава илюзията че играта е по-добра отколкото е всъщност.
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
31 март 2021
В момента гледам, че в Озона са я пуснали на 60 лв. Сами си преценете какъв овърхайп е била тази игра, щом след има-няма 3 месеца я пуснаха на половин цена
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 март 2021
rosniak написа
@pseto https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-multiplayer-reconsidered-possibly-delayed-or-cancelled . Не че CDPR не са за псуване, за псуване са с тва фиаско около Cp 2077, но не мисля че са от студията, дето ще си хвърлят една от силните страни, за да правят лесни пачки.

Аз го прочетох официалното им изявление на CD Projekt Red и то е такъв корпоративен булшит, че вероятно и Боби Котик ще се изчерви. Онова, което разбрах аз, е че искат да направят самостоятелна Cyberpunk игра с мулти насоченост. Което... малко ми мирише на това да пуснат нещо след 1-2 години, което ползва Cyberpunk 2077 като основа, и да искат още пари за него.

Но да, теоретично е възможно и да не излезе мултито. Макар че аз продължавам да залагам на това. Просто разликата е, че ще вземат пари и за него и няма да е добавка към Cyberpunk 2077. Демек малко evil corporate shit ще имаме и това е. Нищо ново за CD Projekt Red. Те вече са съвсем в тъмната страна и така.

Като гледам акциите им не се държат много-много добре и вероятно това притеснява големите шефове. Явно и заради това на играта са ѝ свалили цената по-ударно. Макар че не бих се изненадал, ако в различните вериги са били доставени доста голям брой копия и сега се чудят какво да ги правят. Знае ли човек.

П.С. Естествено оптималният вариант ще е ако наистина се готви сингъл съдържание. Но поне аз не вярвам в това. Новият пач какво е... фиксове, дето на теория трябваше да са дошли доста по-рано. Не знам, не им вярвам на поляците ич, като те излъжат няколко пъти... така става.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 април 2021
@pseto, Epic Game Store има политика/клауза като има да се пуска съдържание за някоя игра след излизането да бъде обявявано. За Cyberpunk 2077 са регистрирани 9 безплатни dlc-та и 3 платени (2 с цена от 9.99 и 1 сцена от 14.99). Възможно е, последното dlc (това от 14.99) да бъде и мулти режима, но не ми се вярва да го пуснат платено след цялото фиаско около играта. А ти за акциите, не им се безпокой- щом купиха канадското студио, значи са си добре.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 април 2021
Имам предвид, че сега е възможно да пуснат стендалоун мултиплейър Cyberpunk игра, а не да направят DLC с мултиплейъра на Cyberpunk 2077 платено. Това ще е мега ритуалното самоубийство. Направо самоубийството на самоубийствата. Никога няма да стане това - ако ще има някога мулти Cyberpunk 2077, то ще е безплатно. Ако ще искат да вземат пари от мултито, ще пуснат изцяло нов продукт и ще кажат - "Ааа, ние работим от години по него всъщност, така го планираме от ехей, 2015 насам".

Аз все още смятам, че последните изявления на CD Projekt Red са супер неясни и не казват нищо в прав текст. Казват, че са "преосмислили мултито" и ще "го направят така, че да се съчетава с играта", ама не е ясно дали ще излезе изобщо и в същото време тийзват изцяло нов Cyberpunk (вероятно с мулти насоченост). Общо взето ми се струва, че не знаят какво точно правят.

Няма лошо, де. Аз казах десетки страници назад, че се надявам прогнозата ми да е грешна и да залагат на сингъла. Може все пак да са прочели поляците какво искат хората. Ся въпросът е колко колебаещи се има за играта. Ако я вдигнат на крака както трябва - ще натрупат още 5-6-8 милиона продажби и всичко ще заспи (макар и на по-ниска цена).

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 април 2021
@pseto- ти пък съвсем Ubisoft ги изкара.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
01 април 2021
Че на Ubisoft какво им има
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 април 2021
Ех, ако почна да изреждам, няма да ми стигне 1 ден
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 април 2021
Абе каквото и да мислим за Ubi, дано поне Bethesda да не са.
Те са по-кофти и от EA/Activision за някои неща.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
01 април 2021
Bethesda >>>> Ubi >>>>> EA
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
01 април 2021
ЕА са Дарт Вейдъра на компаниите и това е факт ,няма по-лоши . Уби навремето бяха доста обичани със трилогията на принца ама и те са хванали грешният път,за съжаление....
<
1
...
42
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.