Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
43
...
50
>
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 април 2021
То ако тръгнем да сравняваме CDPR с Ea, Activision, etc, те с тва фиаско пак имат да гонят, че да ги стигнат тия компании.
Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
01 април 2021
Ами всъщност не е точно така статистически. ЕА, Активижън, Юби и т.н.. са на пазара от десетилетия и имат стотици игри, кои стават, кои - не, имат в портфолиата си култови заглавия, дали насока в гейминга изобщо, имат и много издънки и излагации.
ЦДПР имат едва два-три големи проекта и единият е издънка (не броя старите уичъри).
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 април 2021
lyubohar написа
Bethesda >>>> Ubi >>>>> EA

Bethesda спират до продават игри само заради името им.

Те имат 100% от IPто за Wolfenstein 2009 и Prey 2006 например. Не искат да ги продават заради техния Preyshock и никаква идея за Волфа защо.

EA са лайна, но не правят такива неща.

Не съди по неща като качество на игрите. Too subjective. По държанието на компанията е по-добре да се съди.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
01 април 2021
Едвали има по-лоша фирма от еа. Бетесда скоро станаха лоши със фалоут 76. Преди това имаха добра репутация . Дори по времето на скайрим бяха една от най-обичаните производители ама никога не е късно да се осереш ,явно...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 април 2021
Не гледам игрите. Гледам какво друго правят. Може publisher да има НАЙ-лошите все пак сериозни видео игри и пак да е добър защото има добри практики.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 април 2021
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
01 април 2021
Damn.. хванах се
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 април 2021
rosniak написа
То ако тръгнем да сравняваме CDPR с Ea, Activision, etc, те с тва фиаско пак имат да гонят, че да ги стигнат тия компании.

Е, тези гиганти са си рафинирано зли. Те много добре знаят какви са потенциалните рискове на всеки свой ход, колко пари могат да спечелят, колко пари могат да изгубят. Вероятно имат отдели от десетки и стотици хора, занимаващи се само с това. Поляците... малко като "видели жабата, че подковават коня". Искаха да минат метър с недовършена игра, после не знаеха какво да правят. EA ако пуснат недовършена игра - те го знаят добре, готови са с оправданията още преди тя да излезе. Даже и при Star Wars: Battlefront II, където им дръпнаха шалтера от Дисни в последния възможен проблем, пак горе-долу успяха да закърпят ситуацията. Друго си е да си професионално зъл.

А пък коя компания е по-лоша от друга - не мога да се наема да кажа. Дали супер счупена игра е по-лоша от криминална схема като FIFA и дали добра игра като Jedi: Fallen Order може да оправдае една криминална схема?

lyubohar
Мнения: 3049
Цитиране
01 април 2021
Charcharo написа
Не съди по неща като качество на игрите. Too subjective. По държанието на компанията е по-добре да се съди.

Геймър се нарича човек, който играе игри. Не анализатор на корпоративно поведение. За това си има друго име и се учи в университет. Дори не съм длъжен да знам кой издава Prey. Аз знам, но не е нужно. На мен Prey ми харесва и докато продължава да ми харесва - собствеността му ме устройва напълно. То затова се нарича "собственост" - твое си е да правиш каквото искаш с него.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
01 април 2021
Ами да, естествено, че е най-важно играта да е добра. Това коя кой разпространител колко зъл е... помага дотолкова, доколкото човек знае кога да не се хайпва много-много и да има 2-3 наум. Ей заради това поляците отнесоха токова критики, защото изненадаха всички в някои аспекти. Следващият път публиката ще е далеч по... балансирана.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 април 2021
lyubohar написа
Геймър се нарича човек, който играе игри. Не анализатор на корпоративно поведение. За това си има друго име и се учи в университет. Дори не съм длъжен да знам кой издава Prey. Аз знам, но не е нужно. На мен Prey ми харесва и докато продължава да ми харесва - собствеността му ме устройва напълно. То затова се нарича "собственост" - твое си е да правиш каквото искаш с него.

Значи ако утре някакси EA пуснат НАЙ-Любимата ти игра евър, ама наистина шедъовър, нещо, което ти самият обожаваш... изведнъж ще обичаш EA като publisher?

И не сте прави. Това не е така в другите изкуства. Киноманите и литературните аутисти по принцип не само, че се интересуват от самите филми и книги, но и от корпоративната част, от културата около създаването на самите произведения. От продуцентите, студиата, писателите...

Там има някакво такова изискване. А геймърите като че ли са отрепки в сравнение с това. Така излиза.

Иначе за Preyshock, играта е добра но е на трупа на друга добра игра. Arkane не са виновни. Тяхното име Typhone беше добро. Bethesda са виновните.

lyubohar
Мнения: 3049
Цитиране
01 април 2021
Не, ще ми е все тая за ЕА, точно както ми е все тая и докато не правят най-любимата ми игра

От режисьорите, сценаристите, операторите, писателите, авторите на музика, изпълнителите - да, интересувам се. От компаниите - не особено, и не мисля че другите ценители се интересуват.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
01 април 2021
lyubohar написа
От режисьорите, сценаристите, операторите, писателите, авторите на музика, изпълнителите - да, интересувам се. От компаниите - не особено, и не мисля че другите ценители се интересуват.

Еми на мен не ми е все тая. Доброто не премахва стореното зло. Злото не заличава доброто, което си направил. Не може да се цени дали една компания е противна или не само от качеството на работата им. Поне за мен това е ... много странно.

И разбирам второто но не знам. Важно е да се гледат самите творци, но и фирмите и културата окола тях също има значение.

Rostik79
Мнения: 2203
Цитиране
02 април 2021
lyubohar написа
От режисьорите, сценаристите, операторите, писателите, авторите на музика, изпълнителите - да, интересувам се. От компаниите - не особено, и не мисля че другите ценители се интересуват.

Точно. Следя хората, пряко свързани с дадено заглавие. Дали любим режисьор ще снима филм под шапката на Wаrner Bros или Metro Goldwyn няма за мен особено значение. Ако има игра с музика на Jesper Kyd, да речем или на Тед Ливайн - също ще ме заинтригува, независимо дали е от ЕА или CDPR или друго. Няма да бойкотирам някой издател, понеже при него е излязла калпава игра, но никога повече няма да гледам филм на Шейн Блек, заради тоталната насерня, която направи с последния Предатор, ако ще и Кръстникът 4 да режисира (и се надявам на този човек доживотно да не му разрешат да пише сценарии и да режисира).

Caprice
Мнения: 105
Цитиране
02 април 2021
Не бъркайте моралното определение добър с професионалните умения и опита, които те правят добър в това, което правиш. Двете неща нямат нищо общо и не се влиаят едно друго. Едната оценка има нематериалистичен характер, а другата е материалистична такава.
<
1
...
43
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.