Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
46
...
50
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
16 февруари 2022
Mitko6000, понеже вече много е обсъждана играта тук, в общи линии можем да заключим, че играта не се старае да бъде оригинална, а да вземе оттук оттам най - пикантното от киберпънка на филмите и литературата. Беше обещавано да слагат някои елементи, които не се случиха, но все пак и още от самото й излизане, в нея има доволно много съдържание. Така че приятно играене.
По - дълбока от Deus Ex? Като философия? Хм, едва ли. Но не е това целта. По - емоционална е обаче, заради отношението на V към що годе 5-6 основни персонажа.
Дано един ден видим достойно продължение на Deus Ex, нещо което да обвърже дори историите между Adam Jensen и JC Denton.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
16 февруари 2022
Тия дни излезе голям ъпдейт с промени - жилища под наем, декорация на апартаменти и т.н.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 февруари 2022
lyubohar написа
Тия дни излезе голям ъпдейт с промени - жилища под наем, декорация на апартаменти и т.н.

Да точно вчера. И ъпгрейди за PS5 и Xbox One Series X и за PC (по-добра RT графика).

Аз още ще чакам решил съм края на тази година и това ще е

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
16 февруари 2022
Ето някои промени:

•Ray Tracing (Series X/PS5)
•4K with dynamic scaling (Series X/PS5)
•Adaptive Triggers and Haptic Feedback (PS5)
•Faster loading times and Visual/Technical improvements
•Reworked Perk tree
•Improvements to AI
•Changes to crowd and traffic
•Driving improvements

Явно не само технологичен ъпдейт, но и съдържание ново има. НПЦ-тата вече ще могат да ти скачат на бой и още много други неща:

https://www.cyberpunk.net/en/news/41435/patch-1-5-next-generation-update-list-of-changes

Звучи ми като готова вече за игра, но ми е малко назад в списъка.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
16 февруари 2022
Veluvian написа
Mitko6000, понеже вече много е обсъждана играта тук, в общи линии можем да заключим, че играта не се старае да бъде оригинална, а да вземе оттук оттам най - пикантното от киберпънка на филмите и литературата. Беше обещавано да слагат някои елементи, които не се случиха, но все пак и още от самото й излизане, в нея има доволно много съдържание. Така че приятно играене.
По - дълбока от Deus Ex? Като философия? Хм, едва ли. Но не е това целта. По - емоционална е обаче, заради отношението на V към що годе 5-6 основни персонажа.
Дано един ден видим достойно продължение на Deus Ex, нещо което да обвърже дори историите между Adam Jensen и JC Denton.

По-дълбока имах предвид като геймплей. Не знам, поне на мен така ми се струва. Иначе да, следя историята покрай играта и обещанията, още от излизането й, но чак сега си позволих да я пробвам след като я закърпиха малко.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
16 февруари 2022
Полските педали се сетиха да си оправят играта след повече от година.. Няма какво да кажа, не знам и какво целят, сигурно хората да играят пак играта след толкова време? Да си ебат майките, нямам грам време за новите им пъркове и апартаменти под наем като GTA или Elder Scrolls. Жалка картинка. Да идват Хорайзъна и Elden Ring, че вече ме сърбят пръстите
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
16 февруари 2022
Аз смятам да я играя, Летиан, както и доста други като гледам. Защо да пропускам иначе все пак добро заглавие, заради единия инат?
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
16 февруари 2022
Не бе, лошо няма, ама какви са тези реклами, какви са тези трайъли, какво е това нещо? Ще кажеш, че чисто нова игра са пуснали, те полските фегети просто си оправили играта и добавили къщички. Не е сериозно. Но пък е разбираемо, толкова пари да потрошиш за реклама и да изкараш неиграемо лайно, сега го зачистват с метлата. Честно казано, въпреки някои яки моменти, щом нямам никакво желание да я играя пак тези дни, значи играта си е мех. Разцъкай я, може да ти хареса много на теб
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
16 февруари 2022
Неиграемо лайно, не бих казал, че е вече, но пък си има тук-таме някой остатъчен бъг. Но пък ако клиповете които съм гледал в тубата като излезе са имали някаква тежест, сега е доста по-добре.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
16 февруари 2022
Аз си я изиграх в началото и дори тогава беше супер. Тия дни поцъках някакви останали странични мисии. Жалко, че беше преди този ъпдейт и не можах да го видя. Но играта за PC си беше напълно играема. Един STALKER2 ще е в това състояние 1г. по-късно сигурно
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
16 февруари 2022
STALKER 2 ако е счупен колкото Clear Sky беше като излезе ще е адски забавно.

А ако е счупен колкото Cossacks 3 като излезе... мале

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
16 февруари 2022
Аз помня първия, CS не го помня честно казано...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 февруари 2022
lyubohar написа
Аз помня първия, CS не го помня честно казано...

По-добре така


Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 февруари 2022
Е, супер! Все повече се надъхвам за Цайбъра!
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
20 февруари 2022
<
1
...
46
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.