Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
47
...
50
>
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
07 март 2022
Уикенда поиграх сериозно новия PS5 ъпдейт, не видях абсолютно нищо, което да е мега различно спрямо началната версия за PS4 преди една година и три месеца.. Пак същите недоглеждания като пречукаш повече хора, труповете им летят, стърчат от стените и прочие тъпотии. Отново прекрасната Алт Кънингам и още по-готината Панам Палмър, заради които тази игра си струва да бъде играна.. единствено.. Отново безумните герои като Джаки, който с НЕТЪРПЕНИЕ чаках да умре, за да мога да си играя спокойно И все пак играта си има някаква магия- дали заради Джони и Алт, дали заради мотора на Джаки, с който си движа като пич из града и се кефя на макс, не мога и аз да обясня какво е Като цяло, средняшка игра, с мъка й давам седмица по десетобалната...
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
07 март 2022
Мен ме кефи един червен мотор, който доставя много Акира усещане докато го карам, а и прави много удобни завои
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
07 март 2022
Да, хвърлил съм му око и събирам парички за него Ако не се лъжа, японката-фиксър ти го предлага, Окада ли беше Засега яко с на Джаки мотора и адски ме кефи детайла като набиеш газта, как почваш да си леко нестабилен, точно като на истински мотор.. Даже един път излетях, вече набрал скорост, директно в океана
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 март 2022
След Хоризонта се чудя дали Асасинс Валхала ли да почвам или Цайбъра. Май ще е цайбъра, че вече взе да ми писва да обикалям и да се трепя с лъкове и копия и да събирам съчки и ягоди. Малко ми се иска да пострелям.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
07 март 2022
Ростик, ако ти се иска да стреляш Сайбъра не е най-доброто решение По-добре иди на Дивизията или някой друг шутър, дори Фар Край Само да кажа, че съм налял 15 точки в Рефлекси и Стрелба с пистолет и Стрелба с пушка и пак голям кур Отивам и ги бия отблизо с един гаечен ключ и им правя повече демидж
А, да отбележа - играя с мъжката версия на Ви (доста добре озвучена, изненадващо за мен) и точа лиги по Панам като Номад
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 март 2022
Lethian, да те питам цайбъра от диск ли я играеш?
Чета за нещо като бъг или недомислица във функциите на ПС5, поради "навика" му да почва да инсталира игра веднага щом вкараш диска, без да те пита. И ти вкарваш диска на Цайбъра, който е за ПС4 (или коя да е друга игра), после активираш ъпгрейда към ПС5, след което ОС-а на конзолата вече разпознава играта като ПС5 заглавие, а ПС4 версията изчезва. Обаче за да го играеш, дискът с версията за ПС4 трябва да в вкаран. Но тъй като конзолата не "знае", че това е едно и също заглавие, почва автоматично отново да инсталира версията за 4 от диска. Ако не го спреш, ще имаш и двете игри и ще ти изяде едни 100-тина гигабайта.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
07 март 2022
Да, от диск, прави точно така, инсталира ми и двете версии Аз след това си изтрих версията за PS4, по този начин ми остана само версията за PS5 (но PS4 дискът си седи вътре в конзолата, иначе няма как да я играеш..)
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 март 2022
И след рестарт пак иска да инсталира ПС4, нали така?

Ще го пробвам и аз това, де но доколкото прочетох - ако деактивираш автоматичните ъпдейти, също се деактивира и автоматичното инсталиране като пъхнеш диск.

Как няма да сложат от Сони един прост диалогов прозорец като пъхнеш диск:
"Install Application? YES ____ NO".

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 март 2022
Доста тъпа система от Sony. На Xboxa не е толкова малоумно направено.

Но то Японците май от UI, Software, Hardware - просто не разбират и това е.

nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
07 март 2022
Мисля че при рестарт няма ядове, само ако изкараш и пак вкараш диска. При ФИФА май така беше.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 март 2022
Чарч, бях сто процента сигурен, че ще се включиш с дежурния хейт към Сони, даже нарочно го вкарах последното изречение да те "призова".
Но в случая съм напълно съгласен с теб - от UI-то на Сони има много какво да се желае. Даже за мен на петицата е стъпка назад в някои отношения, спрямо интерфейса на четворката, а той и на четворката си е леко куц. С xbox не съм запознат, но предполагам от МС доста по-добре са го измислили.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 март 2022
Според мен Sony си заслужават хейта от мен. Знаете, че си имам пристрастията, но все пак се опитвам да съм честен.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
06 април 2022
Понапреднах малко в играта (15тина часа) и дотук впечатленията ми:
Чисто графично някак си не ме впечатлява. Играя на ПС5 с перформанс режим за 60 кадъра. Отвреме навреме превключвам на RT-режим за сравнение, но освен, че кадрите падат наполовина, не виждам почти никаква разлика.

Геймплеят е забавен и все повече ми харесва. Играя го повече екшън-ориентиран. Ако предстои пуцалка, опитвам се да очистя стелт един-двама и после "пуцай куме" Пуснах я на хард и към момента мра сравнително често.

Геймплей механиките са доволно много - ъпгрейди, крафтване, модове, скилове ... Кибернетични импланти още даже почти не съм си слагал, освен тези, които от мисиите ти дават, понеже нямам пари. Имаше две мисии, където трябваше по 10 000 и 15 000 да платя и не мога да натрупам, а тези аугменти струват доста. И изобщо малко проблем имам с парите.

Самият свят ми е една идея по-стерилен, отколкото ми се иска. Не се случват особени неща, извън мисиите, освен с някоя банда в някоя уличка да се сбия. Градът ми е доста еднакъв, но и не съм напреднал може би достатъчно да разгледам нови "биоми". Едва сега ще се срещам с Пам и ще излизам извън града.

Ще изкажа непопулярно мнение, но за момента WatchDogs Legion ми харесваше повече от Цайбъра.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
06 април 2022
Вземи си кредит от Кредисимо и отивай за импланти, на хард са ти мега важни В пуцалката ти дават ключови бонуси, като примерно ти забавят времето, регенваш кръв и т.н. И за 15 часа си още в самото начало. Има много хляб да ядеш и Панам да ебеш
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
06 април 2022
С Панам ще е малко по-"иначе" работата, понеже с женка избрах да играя
<
1
...
47
...
50
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.