Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
4
>
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
19 ноември 2019
Здравейте, дойде времето да приключим 2019 година подобаващо с мини-форумна игра- личният ви топ 3 на игрите, които са ви впечатлили най-много тази година.

За целта от днес до края на годината (финал на 31 декември 2019) можете да пишете личните си топ 3 игри, ДЕБЮТИРАЛИ ОФИЦИАЛНО НА ПАЗАРА ПРЕЗ 2019 ГОДИНА (НЕЗАВИСИМО ЗА КОЯ ПЛАТФОРМА).
Пример: Не можете да слагате Red Dead Redemption 2 в класацията, защото играта дебютира през есента на 2018 година, независимо, че PC изданието излезе тази година.

Правилата са прости- всяко първо място носи 3 точки, второ място 2 точки, трето място 1 точка. Накрая на годината ще разберем кой е фаворитът на малкото ни скромно гейминг съсловие при събиране на точките от всички мнения. Защото за мен е важно какво мислите вие, а не някакви платени критици по чуждестранните сайтове. Няма как да заличим мнението на алт профилите, но не виждам смисъл да си правите профили, само за да величаете дадена игра и да изкривявате общото мнение. Все пак предлагам в класацията да участват класациите на форумници ПОНЕ СЪС 100 КОМЕНТАРА.
Награди не съм предвидил, но Псето може приятно да изненада някой от всички участващи на случаен принцип с някоя изостанала игра (ако има такава под ръка, а не я е продал в olx)
Започвам аз с моите топ 3 игри тази година:
1. A Plague Tale: Innocence
2. The Outer Worlds
3. GreedFall
Очаквам вашите класации, нека направим готина и забавна тема, може и да коментирате надълго и нашироко какво точно ви допада в топ 3 игрите ви и какво ги отличава от гейминг плявата, за да могат повече хора евентуално да се докоснат до стойностните игри тази година.
Никой не е казал, че игрите в топа ви трябва да бъдат ААА заглавия, както виждате моите любими игри не са (може би само TOW в малка степен). Знам, че е трудно да изберете само три игри, но трябва да го направите. Както казва един олигофрен, водещ на кулинарно реалити- ГАЗ!

lyubohar
Мнения: 3051
Цитиране
19 ноември 2019
1. Disco Elysium
2. A Plague Tale: Innocence
3. Total War: Three Kingdoms
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
19 ноември 2019
1.Sekiro: Shadows die twice
2.Code Vein
3.Star Wars Jedi:Fallen Order

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
19 ноември 2019
1. Borderlands 3
2. Observation
3. The Division 2

Просто само тези игри от 2019-та съм играл, не че смятам че са най-добри по принцип. Вие как успявате по толкова нови заглавия да изиграете, не знам.

morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
19 ноември 2019
1. Resident Evil 2 Remake
2. A Plague Tale: Innocence
3. Control

От таз годишните съм играл също Observation. Сега играя Death Stranding, но съм все още в началото, така че няма да я класирам.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 ноември 2019
1.Sekiro
2.Jedi Fallen Order
3.DMC 5
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
19 ноември 2019
1. Mortal kombat 11
2. RE 2 remake
3. Jedi новата

За мен е рдр 2 ама няма как защото играта не е от тази година. Като цяло за 2019 не ме зариби нищо.

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
19 ноември 2019
1. Sekiro: Shadows Die Twice
2. Mortal Kombat 11
3. Anthem
Класацията е такава, защото доигравам по-стари игри и от тези през 2019-та съм играл само тези и Ace Combat 7
Ludnichar
Мнения: 614
Цитиране
19 ноември 2019
1. Sekiro: Shadows Die Twie
2. Code Vein
3. Moral Kombat 11
Souls Games Maniac
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
19 ноември 2019
Засега Секиро поведе убедително, следван от римейка на RE2 и Мортал Комбат, но да не забравяме, че се поизчерпаха форумните фенове на DS игрите. Чакам играча и псето да разбият класацията. Даже съм направил таблица с точките и се кефя на макс, има още доста време до Нова година. Уточнявам, че по всяко време в рамките на класацията (до 31 декември включително) можете да смените трите си игри. Финално ще мина през всички постове да събера точките.
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
19 ноември 2019
1. The surge 2
2. A Plague Tale: Innocence
3. Control

Нещо таквоз.

Skygleam
Мнения: 150
Цитиране
19 ноември 2019
1. Resident evil 2 :remake
2. Mortal Kombat 11
3. A Plague Tale: Innocence
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
20 ноември 2019
1. Days Gone
2. Medievil
3. Kingdom Hearts 3
BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
20 ноември 2019
1.Нищо
2.Нищо
3.Нищо
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
20 ноември 2019
1. Control
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
20 ноември 2019
Аз като си гледах ревютата, вероятно нещо такова:

1. Sekiro
2. Devil May Cry V/Total War: Three Kingdoms

Ама искам първо да изиграя Jedi-я, задължително Disco Elysium и стига да успея, A Plague Tale, който не искам да изпускам (планирам за него едно ревю да пусна декември и за Three Kingdoms-а, поне, като пропуските ми на 2019-а, за които не съм писал навреме ). Та е вероятно да се поразмести тройката.

1
...
4
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.