Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
2
...
4
>
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
20 ноември 2019
Видяхте ли?Псето си го направихме соулс фен и тва си е. BTW. нещо за Metro смяташ ли да драснеш? Знам,че времето е кът,а много неща за вършене,та просто питам.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
20 ноември 2019
И аз си го мислих това онзи ден покрай някакъв почти положителен коментар за някой DS; сега да мине да си ревизира ревютата

И не само той всъщност. Секирото видимо мачка в класацията, което показва, че повечето тук сме souls фенове Кога ли ще стигна до него и аз...

The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
20 ноември 2019
Какво?Любо,не си играл Sekiro още? Засрами се. Трябва да се чувстваш лошо за това. Майтапа настрана,Sekiro е страхотна игра и най-справедливата соулс. Там ако умреш си е само по твоя вина. Няма булшитс. Би могла да се хареса и на не соулс феновете.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
20 ноември 2019
Само защото имах да си довърша DS3 и Bloodborne, вече са отметнати
Veluvian
Мнения: 635
Цитиране
20 ноември 2019
1. Devil May Cry 5
2. Sekiro: Shadows Die Twice
3. Resident Evil 2: Remake

Слагам на почетно място Blasphemous, не му бройте точки. Ей така за престиж и Honorable mention.
Джедаят ще го почна скоро. Секирото и DMC5 са ми почти еднакво любими.

nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
20 ноември 2019
@The_Doctor46, не само че може да се хареса на не соулс фенове, а може по трайно да ги привлече на тъмната страна
The_Doctor46
Мнения: 1744
Цитиране
20 ноември 2019
nightwarrior,ами да.Виж какво направи с Псето.Ако не се лъжа след като изигра Sekiro взе да става по-положителен към соулсите
BloodDagger
Мнения: 253
Цитиране
20 ноември 2019
1. Devil May Cry V
2. Metro Exodus
3. A Plague Tale

Тази година реших малко да дам пауза на соулс игрите и най-много да пробвам Джедая. Не, че не поиграх Секирото до някъде ама нещо не съм в настроение за соулс.
Други игри, които ме изненадаха приятно, но уви не съм завършил още са Gears 5, Outerworlds и GreedFall. За зимните празници мисля да пробвам FoodPanda симулатора (Death Stranding).
Яд ме е, че тази година нямах особено много време (и нерви) за някои заглавия..

logout
Мнения: 323
Цитиране
20 ноември 2019
1. Star Wars Jedi: Fallen Order
2. Greedfall
3. The Outer Worlds

Нямам време да пробвам пешеходния симулатор. SWJFO ми допадна - историята става, оптимизирана е много добре и графиката е добра, има малко соулс елементи по босовете (играя на максимална трудност, ненавременните блокове се наказват жестоко от босовете). Sekiro, Metro, Gears 5, Anno 1800 също много ни допаднаха, както и NHL20 и F1 2019 - има и други спортни освен Fifa и PES

p.s. Може да се направи и една тема за разочарованията през 2019, но в нея ще трябва поне по пет игри да посочваме

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
SpiderSharp
Мнения: 85
Цитиране
21 ноември 2019
1. Star Wars Jedi: Fallen Order
2. Borderlands 3
3. World War Z

баннат съм несправедливо :D
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
21 ноември 2019
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
23 ноември 2019
Заиграх A Plague's Tale и си промених гласуването
LethianDream
Мнения: 2486
Цитиране
16 декември 2019
Тъй като The Game Awards обявиха играта на годината, смятам и аз да обявя форумната игра на годината (останаха броени дни до Нова година, а всички основни форумни играчи се изказаха в тази тема).

Ето и финалното класиране:
1. Sekiro Shadows Die Twice - 17 точки
2. A Plague Tale: Innocence - 11 точки
3. Resident Evil 2 Remake/ Mortal Kombat 11- 10 точки

Благодаря на всички гласували и изказали мнение в тази тема. Догодина ще направим такава и за форумна игра на 2020, само да сме живи и здрави.

Весели празници на всички и приятно посрещане на Новата година!

Veluvian
Мнения: 635
Цитиране
16 декември 2019
Евала за Секирото, игра, която е от големите изключения за успешен рисков продукт и спечели както мнозина хора в този форум, така и световните Game Awards. Те и From си го признаха, когато ги обявиха, че даже не са знаели какъв отзив ще имат всички сложни и рискови елементи, които са изградили в играта. Къде са купищата интернет "сензации" и стриймъри по света, които проклинаха Sekiro, че не става за игране, просто защото нямат достатъчно акъл да се справят дори с първия по - сериозен бос - конника? Макар че я сложих на второ място, реално ми е фаворит наравно с DMC5, просто там изненадата от Capcom беше далеч по - неочаквана и приятна след 11 години чакане на достойно продължение. Секирото се появи и в подходящо време според мен, защото догодина май се задава много жестока конкуренция.
Гледам и други хора са се зарадвали на новия Джедай. Преди няколко дни минах кампанията на нормална трудност и съм много доволен от нея като за 8/10 лична оценка. Да, липсва й дълбочина, но ако трябва да сравняваме с подобен продукт, макар и определено не еднакъв - Force Unleashed, то Jedi Fallen Order е по - добра във всяко отношение. Това не значи, че играта е плоска - напротив, в нея има адски много Star Wars дух и точно това ме държеше да стигна до края, за да видя как ще приключи историята. Битките са прекрасни, плавно свикване, босовете бяха окей, но усещам как на hard сигурно ще ги псувам яко. Taron Malicos е носител на едно от най - епично измислените имена във вселената на SW.
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
16 декември 2019
За Секиро съм доволен и аз. Евала им на From. Първо не клекнаха за трудността, второ както казва pseto пипат формулата достатъчно, че да се усеща различно играта. Имаш Секиро, Бъдборн, Дарк Соулс. На хартия са еднакви, но заиграеш ли ги усещаш разликата.
1
2
...
4
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.