Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
The_Doctor46
20 ноември 2019
Видяхте ли?Псето си го направихме соулс фен и тва си е. BTW. нещо за Metro смяташ ли да драснеш? Знам,че времето е кът,а много неща за вършене,та просто питам.
lyubohar
20 ноември 2019
И аз си го мислих това онзи ден покрай някакъв почти положителен коментар за някой DS; сега да мине да си ревизира ревютата

И не само той всъщност. Секирото видимо мачка в класацията, което показва, че повечето тук сме souls фенове Кога ли ще стигна до него и аз...

The_Doctor46
20 ноември 2019
Какво?Любо,не си играл Sekiro още? Засрами се. Трябва да се чувстваш лошо за това. Майтапа настрана,Sekiro е страхотна игра и най-справедливата соулс. Там ако умреш си е само по твоя вина. Няма булшитс. Би могла да се хареса и на не соулс феновете.
lyubohar
20 ноември 2019
Само защото имах да си довърша DS3 и Bloodborne, вече са отметнати
Veluvian
20 ноември 2019
1. Devil May Cry 5
2. Sekiro: Shadows Die Twice
3. Resident Evil 2: Remake

Слагам на почетно място Blasphemous, не му бройте точки. Ей така за престиж и Honorable mention.
Джедаят ще го почна скоро. Секирото и DMC5 са ми почти еднакво любими.

nightwarrior
20 ноември 2019
@The_Doctor46, не само че може да се хареса на не соулс фенове, а може по трайно да ги привлече на тъмната страна
The_Doctor46
20 ноември 2019
nightwarrior,ами да.Виж какво направи с Псето.Ако не се лъжа след като изигра Sekiro взе да става по-положителен към соулсите
BloodDagger
20 ноември 2019
1. Devil May Cry V
2. Metro Exodus
3. A Plague Tale

Тази година реших малко да дам пауза на соулс игрите и най-много да пробвам Джедая. Не, че не поиграх Секирото до някъде ама нещо не съм в настроение за соулс.
Други игри, които ме изненадаха приятно, но уви не съм завършил още са Gears 5, Outerworlds и GreedFall. За зимните празници мисля да пробвам FoodPanda симулатора (Death Stranding).
Яд ме е, че тази година нямах особено много време (и нерви) за някои заглавия..

logout
20 ноември 2019
1. Star Wars Jedi: Fallen Order
2. Greedfall
3. The Outer Worlds

Нямам време да пробвам пешеходния симулатор. SWJFO ми допадна - историята става, оптимизирана е много добре и графиката е добра, има малко соулс елементи по босовете (играя на максимална трудност, ненавременните блокове се наказват жестоко от босовете). Sekiro, Metro, Gears 5, Anno 1800 също много ни допаднаха, както и NHL20 и F1 2019 - има и други спортни освен Fifa и PES

p.s. Може да се направи и една тема за разочарованията през 2019, но в нея ще трябва поне по пет игри да посочваме

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
SpiderSharp
21 ноември 2019
1. Star Wars Jedi: Fallen Order
2. Borderlands 3
3. World War Z

HighFist
21 ноември 2019
1. Outer Worlds
2. Mortal Kombat 11
lyubohar
23 ноември 2019
Заиграх A Plague's Tale и си промених гласуването
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.