Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
4
5
azsambot
Мнения: 24
Цитиране
29 декември 2020
1.Desperados 3
2.Cyberpunk 2077
3.Resident Evil 3

Едно уточнение малко преди да почна да пиша,бях започнал Акт 2 на Cyberpunk,тоест тя може и да е на първо място,но не съм играл достатъчно.Десперадоса от друга страна го минах и на най-високата трудност,минах dlc мисиите,минах и baron challanges всичко на най-висока трудност,и въобще много се забавлявах с нея.Имам прекарани сигурно 40-50 часа,а може би и повече.Не съм пипвал The Last of Us 2,мисля тия дни да си я взема и януари да я изиграя,сигурно тя щеше да измести RE 3,но е факт,че всичките тези 4 игри са доста добри и всяка заслужава да е сред първите 3.

LethianDream
Мнения: 2546
Цитиране
30 декември 2020
Малко време остана, днес вечерта ще обявя Форумната игра на годината. Моята класация и на Псето ще бъдат включени в резултата, но ние двамата нямаме право да играем за наградата Утре аз или той ще изтеглим печелившия - аз през рандъм.орг, а ако е той- евентуално с листчета, ако му се занимава.
Моята лична класация за игра на годината:
1. Othercide
2. Assassin's Creed: Valhalla
3. Fall Guys: Ultimate Knockout

nightwarrior
Мнения: 3971
Цитиране
30 декември 2020
Оф, да се таковам в тъпака, бях изключил за Othercidе, мерси че ме подсети. Изненадвам се, че Валхалата ти е толкова високо. Хареса ми много ама не мога да я сложа в моя топ 3.
LethianDream
Мнения: 2546
Цитиране
30 декември 2020
Найт, само да кажа, че любимата ми група е Amon Amarth и вероятно в предишен живот съм бил викинг Мисля, че е логично да ми е в топа. Не съм играл трите големи игри тази година, така се получиха нещата, а не мога да давам оценки на нещо, което не съм играл, такива са ми принципите. Киберпънка обаче я подарих в Стийм на една приятелка и тя се изкефи на макс (моята машина няма как да го подкара). Така че това е важното- да доставиш радост на някого през празниците. Утре с Псето ще доставим радост на ДВАМА ОТ ВАС
Skygleam
Мнения: 150
Цитиране
30 декември 2020
Двама ли? Кога станаха повече наградите?
LethianDream
Мнения: 2546
Цитиране
30 декември 2020
Изненада Псето реши да подари една игра и той
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
30 декември 2020
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
30 декември 2020
Аз писах по-рано в темата, не бързайте да се радвате, моята награда ще е Marvel's Avengers за PS4. Тука само лежи на секцията, тъй че и аз ще пусна едно RNG утре и ще я пратя на победителя. Ако някой хич не я ще да си казва още сега. (В краен случай можете да се пробвате да я лансирате в OLX-а, тъй че пак е нещо.)
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
30 декември 2020
nightwarrior
Мнения: 3971
Цитиране
30 декември 2020
pseto написа
не бързайте да се радвате, моята награда ще е Marvel's Avengers за PS4


АХХАХАХАХА как го каза

LethianDream
Мнения: 2546
Цитиране
30 декември 2020
Време е за официалните резултати- първо, благодаря на всички участвали, общо 27 човека дадохме своята класация за Игра на годината. От тях 25 души ще се състезават утре за двете награди, дадени от мен и Псето. Това е рекорден брой гласували във второто издание на инициативата за Форумна игра на годината, радвам се, че показвате интерес и си пожелавам през 2021 отново да имаме рекорд от гласували.
Време е да обявя и Играта на годината в нашия форум- Cyberpunk 2077, която събра цели 40 точки.
Сребърният медал спечели The Last of Us Part II с 30 точки, а бронзът остана за Ghost of Tsushima с 25 точки. Утре ще обявя победителя, който ще спечели Far Cry: New Dawn за PS4, а Псето обяви, че ще даде Авенджърите на друг "щастливец"
Mitko6000
Мнения: 1218
Цитиране
31 декември 2020
pseto написа
Аз писах по-рано в темата, не бързайте да се радвате, моята награда ще е Marvel's Avengers за PS4. Тука само лежи на секцията, тъй че и аз ще пусна едно RNG утре и ще я пратя на победителя. Ако някой хич не я ще да си казва още сега. (В краен случай можете да се пробвате да я лансирате в OLX-а, тъй че пак е нещо.)

Ако случайно се падна за Авенджърите, бих я взел за без пари. Far Cry: New Dawn, не ми е толкова интересна, затова бих я преотстъпил на някой, който ще я оцени повече.

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
31 декември 2020
Ето го победителят от моята мини томбола, в която наградата е Marvel's Avengers за PS4.

Или накратко - щастливецът е hyper. Победителят бе "изтеглен" от конзолата на Chrome с помощта на генератора за случайни числа на JS (искАх да правя видео, ама в крайна сметка се оказа, че нямам желание и реших да мина само със скрийншот).

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
31 декември 2020
Честито на Hyper! Дано да му хареса на човека.
Skygleam
Мнения: 150
Цитиране
31 декември 2020
Честито на Hyper!
<
1
...
4
5
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.