Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
...
4
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 януари 2018
2018 година започна - и за много години на всички. Естествено е време за големия въпрос - какво ще ни донесе новата година. И кои игри чака всеки от нас?

По-късно ще зашия една статия по темата. Ама засега да прехвърля едно списъче по темата:

-Red Dead Redemption 2
-God of War
-Far Cry 5
-Anthem
-Spider-Man (PS4)
-The Crew 2
-World of Warcraft: Battle for Azeroth

Това май горе-долу са AAA игрите - големите, за които ще се говори повечко. Освен очевидно Red Dead Redemption 2 не мисля, че чакам нещо от останалите с нетърпение. Може би Spider-Man, който изглежда супер яко. Far Cry 5 ми намирисва на "още от същото", WoW не играя, Anthem съм сигурен, че ще доближи BioWare до гроба, The Crew 2 - емм, никакви очаквания, God of War - имам големи подозрения.


Нататък с не-точно-AAA игрите, от които ми се струва, че може да изскочат доста бисери:

-Metro: Exodus;
-Monster Hunter: World;
-Agony;
-Vampyr;
-Biomutant;
-Code Vein;
-Crackdown 3;
-Darksiders 3;
-Tropico 6;
-State of Decay 2;
-Skull & Bones;
-Days Gone (който май си влиза по-скоро в AAA категорията);
-Detroit: Become Human
-Sea of Thieves

И ми се струва, че изпускам разни неща... със сигурност. При вас?

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
02 януари 2018
Аз лично чакам Biomutant и Darksiders 3
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
02 януари 2018
Red Dead Redemption 2 ,Metro: Exodus , Anthem (само ако ми обещаят че няма да е като андромедата) . Monster hunter-а също вярвам че ще е добра но нямам конзола да я играя . Смятам че останалото са изгъзици .
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
02 януари 2018
Честно казано очаквам единственно новия God of War и нищо друго.TLOU 2 май няма да излиза през 2018 доколкото разбрах.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
02 януари 2018
Metro задължително! Code Vain, Anthem и FC5 - само ако са добри. Monster Hunter World вероятно също.

@sauron93 Monster Hunter-a излиза и за РС, май е с делейнат релийз спрямо конзолите, но я има.

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
02 януари 2018
Metro и ако обявят нов Assassin's Creed.
Far Cry 5 ми се види рециклиран рекон.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
02 януари 2018
Darksiders 3, WoW: BoA, хм,, нов Ac ако има (?)
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 януари 2018
Jurassic World Evolution и Metro Exodus (Август е засега).
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
03 януари 2018
RDR 2 на първо място,God of war, Yakuza 6 която е супер игра, Days Gone, Detroit become human. За друго както каза Псето ако излезе читаво.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
03 януари 2018
Ха за много години!
Аз бих пробвал Agony, заради хубавата естетика, макар да не очаквам нещо кой знае колко като от сървайвал геймплей.
Иначе Vampyr ми лъха с доста сериозна градска атмосфера от хора, които правят качествени игри без огромни комерсиални претенции.
Между другото Capcom планират през март за PC HD версиите на трите оригинални Devil May Cry и мисля да си ги поприпомня
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
03 януари 2018
Vampyr изглежда добре, а и Dontnod са студио, което прави игрите с любов. Може и да се получи добре. Пък и от геймплей си изглежда пълнокръвна приключенска игра, барабар с бойната система и всичко, подобно на Remember Me (не че и Life is Strange не е добър - всъщност очаквам някакъв хибрид между него и Remember Me - и с история, и с екшън).

Agony също го следя, може и да се получи. Но не очаквам да е повече от 4-5 часа с подозрително количество геймплей.

Също така Skull & Bones може да го бива, все пак е от създателите на корабите в Assassin's Creed, на които се кефя. И Biomutant ми хваща окото.


Ама интересно, че засега липсват някакви такива прекалено отличаващи се хитове за годината. Леко минорно е всичко с обявена (или горе-долу) обявена дата. Май компаниите вече са решили да обявяват всичко малко преди пазарната премиера, а не с години преди това.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
05 януари 2018
Освен Метро от споменатите ме вълнуват и:
System Shock Remastered
Project Wight
Scorn - играта "по" Giger
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
05 януари 2018
И евентуално с Cyberpunk 2077 ако ни изненадат към края на годината...
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
05 януари 2018
Преди да съм забравил да кажа че и очаквам Бетседа какъв франчайз ще обявят , нали бяха казали че ще имало ново голямо заглавие .
still_no_one
Мнения: 122
Цитиране
06 януари 2018
нека се включа и аз...
God of War, да започна с нея. Фен съм на поредицата, ама тоя път много ме съмняват нещата. Има два варианта, ще е тотален провал, или ще избият рибата, но и в двата случая ще я играя, само защото това е God of War мамка му.

Darksiders 3 Дано прераждането на THQ не е напразно, и направят нещо повече от двойката, защото иначе ще си докарат втори фалит. И тя ще се играе, въпреки че идея си нямам какво да очаквам, нещо не бях очаован от показаното.

Monster Hunter World е игра за която нищо не знаех до скоро. Изглежда много интересно, много зарибяващо, но ще видим крайния резултат, тук съм също леко резервиран.

ами май това са игрите които ми хващат окото и със сигурност ще се играят, обаче играта която чакам с нетърпение е една

Detroit: Become Human Това или ще издигне Кейдж в небесата на гейминга, или ще го закопае завинаги. С нетърпение я чакам вече втора годинаи и ще видим какво ще излезе. Но съм много хайпнат за играта и се надявам това наистина да е една страхотна игра.

Та на кратко с нетърпение чакам само Detroit: Become Human, останалото е бонус.

@pseto, май си прав. Студиата вече залагат на сигурно, защото много издънки видяхме последните три години, някои от тях бяха смешни, други доста тъжни. Само като се сетя за оня ти Batman и worner bros и ме напушва смях, голям резил си беше. Дано през тази година не виждаме подобни изцепки, и да няма смъквани от продажба игри... абе каквото стане, все пак и тук парите говорят...

Олеле пропуснах,
За много години на всички!


nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
06 януари 2018
Само това за Кейдж и гейминга не го разбрах. Геймплейно игрите му не са мръднали от Фаренхайт.
1
...
4
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.