Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
1
2
...
4
>
still_no_one
Мнения: 122
Цитиране
07 януари 2018
@nightwarrior точно това се нядявам да се случи.... ето за това чакам тази игра толкова мниго
still_no_one
Мнения: 122
Цитиране
07 януари 2018
@nightwarrior точно това се нядявам да се случи.... ето за това чакам тази игра толкова мниго
Macks
Мнения: 587
Цитиране
07 януари 2018
Малко късно, но за много години на всички!
Аз чакам най-много Battle for Azeroth и новия God of War има и други игри, които ми изглеждат интересно, но засега казвам това
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
08 януари 2018
Чакам с нетърпение точно три игри, на които правя моментален пре-ордер винаги и по всяко време само да ги пуснат

Vampyr

Detroit: Become Human

The Last of Us Part II (дано я извадят през 2018)

Друго не ме интересува, освен обичайната Фифа 2019, но нея не я броя, тя е като задължение, играе се като принуда

nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
12 януари 2018
Добавям и ремастера на Dark Souls
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
12 януари 2018
Според мен е рано за римастър. Изиграх го преди 2 месеца и мога да кажа, че си изглеждаше прекрасно...
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
13 януари 2018
Може и по-добре. Въпросът тука е дали ще е само малко фейслифт или ще пипнат и механиките. Щото дефакто в първата РvP-то не беше много пипнато(особено на РС с чийтърите), същото се отнася и за ко-оп-а. Абе ще видим. На фона на игрите дето получиха ремастери, тази не е най-неочакваната.
Macks
Мнения: 587
Цитиране
14 януари 2018
DS ремастъра ще използва енджина на тройката, така че предполагам ще пренесат някои геймплейни идеи към по-старата част. Аз лично не се интересувам от тях, така и така не съм по ПВП-то.
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
15 януари 2018
При мен колкото и да изненадващо ,очаквам най-много Days Gone ,въпреки че дори на PSE мина малко под радара за разлика от Last of Us Part 2 ,първо че цялостната концепция е интересна, второ че е ново IP и си мисля че хората ще могат да си реализират идеите без някакви зверски очаквания от страна на шефове и фенове.
Detroit Become и Red Dead са следващите в списъка .За God of War ,си признавам че съм играл само 1 и 2 ,така че може и да се разминем ,за Vampyr съм леко скептичен от както обявиха ,че ще на епизоди както последния Hitman ,бих добавил също и Ghost of Tsushima ,но него както и Last of Us Part 2 и Cyberpunk 2077 мисля ,че по скоро отиват към 2019 за съжаление .
vldir
Мнения: 1806
Цитиране
18 януари 2018
Last of Us Part 2 на Е3 ще пощажат геймплей сигурно без дата на излизане...абе 2019 то е ясно. Cyberpunk 2077 най-вероятно ще излезе 2077 или 78
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
18 януари 2018
Доколкото разбрах догодина щели да покажат трейлър на Cyberpunk , тоест не го чакай преди 2020.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
25 януари 2018
Според мен в близките месеци ще научим нещо повече за Cyberpunk 2077. Може би на някое от големите изложения. И мисля, че ще излезе някъде пролетта на 2019-а. Ама това са само неща, които ми говорят боговете.

@Freenod - Days Gone изглежда доста добре. И аз може да почна да се хайпвам. Особено последният геймплей, който ми попадна изглеждаше адски интересно. Ще видим дали и цялата игра ще включва толкова много решения, колкото там едната дълга мисия, която ни показаха...

А за God of War новия - то реално е все тая дали си играл предишните. Този е съвсем различен очевидно откъм жанр. Повече на приключенска игра и то с много сюжет мяза, отколкото на направо аркадния екшън, който са миналите (без Ascension, който беше един такъв... странен по мое мнение).

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
01 февруари 2018
26.10.2018- Red dead redemption 2 !
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 февруари 2018
Все още е в рамките на годината.
Freenod
Мнения: 101
Цитиране
09 февруари 2018
В последните няколко седмици ,ми изплува още едно заглавие,за което откровено бях забравил и което е малко встрани от ААА заглавията и от хайпа-Kingdom Come eliverance ,надявам се да не съм се подвел и да си заслужава pre-order-a
1
2
...
4
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.