Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
101
...
294
>
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
11 юни 2020
Аз говорех само за задължителната част на кампанията, нищо друго. Иначе тези аргументи са си валидни по принцип, да.
The_Doctor46
Мнения: 1745
Цитиране
11 юни 2020
В момент на умопомрачение си взех Neverinth.Соулс подобна игра в early access.Играх прилично много време и има толкова неща дето ми харесват, и още толкова дето не.Някои неща са пълна недомислица и се надявам да ги оправят.В тая игра ако умреш,това е.Връща те в началото на нивото и хайде пак.Това принципно не би трябвало да е проблем,но тука нивата всеки път са произволно генерирани и не знаеш пътя до шефа.Трябва да го търсиш отново и отново.Няма бонфайъри,идоли,лампи и тн.Това пак щеше да е иди дойди,но всички айтеми дето си събрал също се губят със смъртта.По подразбиране те пуска с 3 колби за кръв.Ако да речем си събрал 10 и умреш,хайде пак с 3.Има руни и тям подбни,и те се губят.Започваш даже с базовото оръжие.Ако си намерил нещо хубаво,се губи и то.Не се ъпгрейдват оръжията,няма и бронии.Има айтеми дето то вдигат бронята и тн.Така като погледна какво съм написал човек,ще каже,че играта е пълен ташак,но въпреки това има нещо дето ме кара да продължавам да я играя.Геймплея е на ниво.Има си додж,а две от героините(да има 3 героини,няма опция за момченце,нали трябва да сме модерни) имат и блок и додж,докато последната няма,но има други екстри.И тн.
nightwarrior
Мнения: 3957
Цитиране
11 юни 2020
Това си мяза на нещо като Necropolis процедурно генериране и т.н. Поне така беше, правили са ъпдейти, не знам как е сега.

Ама като го видях арт стайла на тази дето я спомена и нещо в мен се счупи. Аз със Code Vein едвам се разбрах, тука ми се вижда невъзможно Но приятна игра, щом те радва.

The_Doctor46
Мнения: 1745
Цитиране
11 юни 2020
Найт,в тая игра анимето е доста "по-меко" ако мога така да се изразя. Кода си е баш аниме ама това е най-малкия проблем. Тука се изисква грайнд ,за да отключиш по-добри предмети. Примерно трябва да убиеш Х количество от даден тип гад. Т'ва също е доволно скапано.Зареждащите екрани също са малко дългички. Не е баш ужасно,но може и по-добре.Босовете са на тонове кръв,което е изкуствено завишена трудност. Като се замисля единственото нещо,което е на ниво е геймплея и за сега това ме държи. Да видим до кога.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
13 юни 2020
"Демото" на Desperados 3 се появи, мисля днес да го пробвам...
azsambot
Мнения: 24
Цитиране
14 юни 2020
Демото на Desperados 3 много ме впечатли,свалих го от GOG,то това е и единия магазин който признавам,защото нямат DMR.Та толкова ми хареса че си купих и Shadow Tactics Blades of the Shogun и сега я разцъквам.Отделно вчера предплатих и Desperados 3,а се бях зарекъл да не взимам игри на Day 1
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
15 юни 2020
Аз съм по-скоро разочарован. Очаквах малко повече от рескин на Командос. Реално и оригиналната беше това, но тогава беше ок; 20 години по-късно очаквах малко поне да reinvent-нат жанра. Като изключим екстрата с планирането на няколко последователни действия, абсолютно нищо ново не виждам добавено в геймплей отношение. Освен че са вкарали 18 различни начина да ти напомнят през 2 минути да quicksave-ваш
azsambot
Мнения: 24
Цитиране
15 юни 2020
Ми аз първия Десперадос не го играх,та след 20 години ми се е доиграла такъв тип игра.Реално ми се играе нещо тип още от същото.Последно време ме мързи и да играя игри а кажи речи всеки месец си взимам ,защото са евтини по онлайн магазините,демото успя да ме хване,за това ще дам шанс и на играта.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
15 юни 2020
Да, ако не е цъкал човек отдавна нещо подобно, сигурно е различно. Аз сравнително скоро минах последния Командос и ми е доста прясно.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
15 юни 2020
@Lyubohar
Играл ли си Korea:Forgotten Conflict ?
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
15 юни 2020
Не, пропуснал съм го това, гледам че е пак някакъв Командос-клонинг...
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
15 юни 2020
Да, точно такава игра е.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
19 юни 2020
Гледам е започнала офанзивата в Metacritic за The Last of Us II, големият въпрос е колко голям процент от ревютата са "бомбардировка" и колко - реални. Ех, сърбят ме ръцете да почвам и аз.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 890
Цитиране
19 юни 2020
Rostik79
Мнения: 2181
Цитиране
19 юни 2020
Ще ме накарате да прочета историята накрая, че ме гризе какво точно е сбъркано в играта! Погледах малко стрийм и чисто геймплейно ми се стори със съвсем приличен екшън - доста подобрена версия на предната игра.
Но явно в отношенията между персонажите, мотивацията им или що ли е счупено...
<
1
...
101
...
294
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.