Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
104
...
296
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
23 юли 2020
Ако си на Souls вълна, значи директно скачай на Цушимата. Тя, разбира се, не е Souls-подобна, но със сигурност е много по-близка до жанра, отколкото TLOU II. Между другото първият сериозен бос в кампанията за мен си е чист Sekiro бос, всъщност ме уби повече пъти, отколкото повече от половината босове в Sekiro. Гадта просто трябва да се убива с парирането, а аз не мога изцяло да му нацеля тайминга, а хлабавият фреймрейт на стандартното PS4 не помага хич.

Иначе и аз не мога две игри да цъкам заедно, в почти всички случаи едната ме зарибява много повече от другата. Ама това може би е и идеята в случая, да видиш коя ще те "хване" повече.

Rostik79
Мнения: 2196
Цитиране
23 юли 2020
Особено ако пък на конзола играеш две игри на мен ми е почти невъзможно заради различните схеми на контролера. Редовно като почна нова игра първите няколко часа натискам контролите от предната, на която съм навъртял вече примерно 20-30-40 часа и моториката автоматично идва. А често не можеш да си ги нагласяш както искаш.
Това е и един от недостатъците на конзолите по принцип. На ПЦ-то си знаеш - цели жанрове са на практика с еднакви шаблони на контролите.
На конзолите всяка игра с различна схема - с кое клякаш, с кое интерактваш, с кое бягаш ...
lyubohar
Мнения: 3033
Цитиране
23 юли 2020
Аз играя 3-4 игри едновременно на PC и поне още 1-2 на конзолата Но на много на брой и кратки сесии.
lyubohar
Мнения: 3033
Цитиране
30 юли 2020
Desperados 3 го зарязах на 11 мисия, ни моа просто. Явно това е още един жанр, който е безвъзвратно загубен за мен от прекаляване в ранни години Супер е направена играта, но просто не ми е интересно, защото знам точно какво ще стане и как ще стане.

Иначе успуредно с TLOU2 цъкам и Gears Tactics и за момента супер ме кефи. Много е мрачна и брутална, за съжаление няма стратегическа част като XCOM, но пък тактическата е яко екшън

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
31 юли 2020
Врътнах Одисеята и почнах първото длс. Излезе ми 90 часа. Но ще й изкарам платината. Евала юби евала софт, яка е играта и чакам и Валхалата. Но все пак юбисофт не са ми любимци, твърде много трашове изкарват, не става само с асасини, макарче повечето са добри, а Одисеята почти божествена 😀
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
31 юли 2020
Panthers
Мнения: 128
Цитиране
31 юли 2020
Аз имам 145 часа на Одисея с длс-тата. Даже те ми харесаха повече. Като цяло солидна игра. Нито за момент не ми се е налагало да обикалям и да се занимавам с глупости, за да вдигна левъл. През цялото време бях много левъли над противниците. Просто изпълнявах всичко. Не защото трябваше, а защото ми беше кеф. Намерих и избих всички от култа. В едното длс имаше друг култ и тях намерих и избих. За мен беше по-добра от Ориджинс.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
01 август 2020
Когато започнах да играя Одисея, го започнах с мисълта максимално да я направя, до колкото ми стигнат нерви на 100%. От начало до средата на играта беше интересно, правех всичко и оставях нито някакви локации, нито мисии по местностите, но след около половината на играта вече ми омръзна. Всичко почна да става едно и също и еднакво, започнах и да пропускам диалозите на страничните мисии. Нямах проблем с левелите. Към края, някъуде последните 10 главни мисии, ги минах веднага и с такова удоволствие се радвах, че най сетне свърши играта, даже края беше някакъв не пълен. DLC-тата въобще не ми се занимаваше с тях и все още не съм ги играл. За мен Одисея е една от слабите игри в поредицата. Ориджинса пък ми дойде много добре, всичко беше перфектно при него и скори мисля да го мина отново, но на 100%.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
02 август 2020
Одисеята зависи колко часове я играеш, просто е много голяма и иска време, аз не я ръшвах, ако не се лъжа 2 седмици я играх или нещо такова, може би и повече, но дори и при това положение MMO насочеността ми идваше множко. Тук си зависи изцяло от човек, както съм казвал MMO-то не е моят жанр, мисля, че единствената игра, която съм играл много беше Warhammer Online и дори на нея пак не стигнах максималното ниво. (И Guild Wars, ама Guild Wars не беше точно MMO, ами... нещо по-различно, което така и не се сдоби с очакваното продължение.)

Никога няма да свикна с това igra4 да хвали Ubisoft и да нарича игрите им митични. Струва ми се като алтернативна реалност направо.

П.С. В момента имам много силно желание да поиграя малко Diablo II, ама не знам дали ще мога да задържа фронта и да не се пусна по изкушението или напротив.

The_Doctor46
Мнения: 1758
Цитиране
02 август 2020
Аз си взех Borderlands 3 докато чакам Horizon-а в петък и наистина не разбирам,целия хейт дето се изля по нея.Според мен като геймплей е най-добрата от поредицата.Въобще тази серия е една от най-забавните FPS-та според мен.Да историята не струва,но пък света и гадовете са си все така забавни.Оръжията са супер,ъпгрейдите и уменията също.Хумора на места е доста добре,на места не,но като цяло седнах да поиграя "малко"и после гледам в Стийм съм откарал 6 часа,без ставане.
lyubohar
Мнения: 3033
Цитиране
02 август 2020
И аз така мисля. Играта е ужасно изпипана.
nightwarrior
Мнения: 3965
Цитиране
02 август 2020
Мисля, че хейта беше изцяло свързан със стора и това, че Пичфорд се правеше на луд преди релийза(а той по принцип е с много черни точки покрай Колониалните маринки и слуховете за usb flash-ки ). Както и че релийз версията мисля имаше бъгове(може и да бъркам, но нещо такова се премята из паметта ми. Отделно хора, които не я задължително хейтика, казваха, че е просто още от същото с поизтъркан хумор.

Аз съм негативно настроен, понеже геймплея не ми е фън. Единицата с приятели я изиграх, двойката дори с приятели не можах. Атмосферата, оръжията, луутинга ми е ок. В двойката и хумора и персонажите са ми ок, но опре ли до престрелките... ужасно ми е безинтересно да помпам боса половин час и да изпразня петнайсет пълнителя в него преди да умре. Ама това си е изцяло мой проблем, по същата причина отсвирих и Девизията 1 и 2. Просто това не ми носи фън. Не казвам, че всичко трябва да умира от един хедшот(зависи от случая), ама след 5-10 хедшота като боса се движи, за мен фъна отива по дяволите.

Panthers
Мнения: 128
Цитиране
02 август 2020
Аз пък съм на Far Cry 5. По същия начин не мога да разбера защо беше цялото плюене. Играта не е нещо невиждано, но определено е доста интересна. Имаш да правиш наистина доста неща. Има МНОГО промени спрямо предните части. Превозните средства се управляват доста по лесно и приятно. Оръжията се усещат също така. Няма е тази шарения от предните части. Беше ми писнало вече от тези ярки цветове. Шесте помощника също помагат доста на последна трудност. Поне аз рядко виждах изкуствения интелект да е на слабо ниво. Бъгове също не срещам (все пак е играя 2 години след премиерата де). Но има всичко необходимо, за да е приятна играта. Аз лично не съм се радвал на самолети в игра от дълго време. Също и на хеликоптери. Но в тази ми е голям кеф. Със сигурност е в пъти по добра от 4 част.
The_Doctor46
Мнения: 1758
Цитиране
02 август 2020
Найт,те босовете са по нарядко,главно трепеш слаби врази,а требенето им е супер фън. Имаш една камара възможности да пречукаш даден гад,в зависимост от оръжието,терена,скиловете и твоя начин на игра. Просто като чист геймплей,много малко игри от FPS жанра могат да се сравняват с Borderlands според мен. Иначе да,bullet sponge шефовете може да убият част от удоволсвието,но на мен не ми прави впечатление. Както казах,те въпреки,че са много в тази игра са си нищожна част от общата пуцалка.
lyubohar
Мнения: 3033
Цитиране
03 август 2020
Към това като добавим колко забавно умират гадовете, какви звуци издават и какви неща говорят...Колко различни режими има всяко пушкало - кой от кой по-оригинален, които пък водят до различни и още по-забавни смърти. А пък босовете....като ъпгрейднеш малко героя падаха доста по-бързо.
<
1
...
104
...
296
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.