Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
113
...
299
>
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
29 септември 2020
Винаги чакам ревютата ти за игри които ме вълнуват (и не само) и ги чета с кеф, да не говорим колко са ми повлиявали дали изобщо да започна дадена игра. 😁
Avengers вероятно и на мен няма да ми хареса така като чета тук-там нищо обещаващо. Но пък дългогодишен фен съм, няма как да пропусна, ако не ме кефи пускам в OLX за 70 кинта и тва е.
Peshp
Мнения: 287
Цитиране
29 септември 2020
И аз му харесвам ревютата, най-вече защото има възможност да изрази всичкия си гняв в ревютата.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
29 септември 2020
Аз завърших днес Mafia Definitive Edition и останах доволен. Като цяло си е старата Мафия,но с малки промени тук и там,плюс много по-добра графика. Променили са доста кът сцени,включили са някои допълнителни(казаха,че искат да дадат повече "екранно" време на някои персонажи) ,също са променили някои мисии (просто протичат по малко по-различен начин) и малки разлики по града. Плюс махнали са карането обратно до ресторанта на Салиери след мисия,а може да се изключват от менюто и "по-маловажните" шофирания до определени мисии.Нещо като своеобразен ръш мод,защото така или иначе няма странични мисии освен тези на Лукас Бертоне,които са 2 или 3. За някои може това де е плюс,за други минус,за мен малко улеснява някои места. Като цяло аз нямам против да шофирам. Колите се чувстват както в оригинала,геймплея си е същия,няма промени тук.Те си го казаха де,искали са да останат "верни"на оригинала с малки промени.На мен лично ми липсваше графичното оформление на екраните преди всяка мисия ,но тук зарежда толкова бързо,че няма смисъл от това.Отне ми 20 часа и половина на най-висока трудност,демек си има доволно игрално време. Ако искаш да събереш всички списания,цигарени кутии и тн,ще има още часове геймплей. Тая игра ми е слабост и си я изиграх с кеф оотново,въпреки архаичния геймплей. Просто атмосферата и историята са супер.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
30 септември 2020
Кажи как върви играта, (ако на компютър си я играл) като кадри, настройки и т.н...
Да знам дали има смисъл на компютър да я играя или за конзолата.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
30 септември 2020
Rostik79 написа
Кажи как върви играта, (ако на компютър си я играл) като кадри, настройки и т.н...
Да знам дали има смисъл на компютър да я играя или за конзолата.
Играта върви доста гладко и с високи кадри,а аз трябва да ъпгрейдвам,разбирай на поостаряла машина. С GTX 1080 съм. Играя на 2К(1440p).Тук да отбележа,че монитора ми разполага с GSync.Не знам как ще върви ако го изключа.Колкото до нстройките,има избор за доста неща,но не е най-разнообразната в това отношение. Иначе зарежда супер бързо,почти няма зареждащи екрани,така че съвета ми е да взимаш на PC без да се замисляш ако машината ти е що годе добра.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
30 септември 2020
Играта върви прилично. Из нета гледах тестове на бюджетни 1050ки, rx570/580. Правят се компромиси, примерно 580ката само сенките на средно и 60кадъра си ги държи на 1080p. Разбира се с нещо по-мощно, няма да има и компромиси.

Играта буквално ползва енджина на 3, може би с една идея е по-оптимизиран. Ако ти трябва нещо като бенчмарк - тройката е идеална за целта.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
30 септември 2020
Доста по красива е от 3ката.

Не ми харесва че ги няма музичките от класическата игра, ами са сложили някво тъпо, радио.. В оригинала мисля че нямаше радио, а мелодии.

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
30 септември 2020
igra4 написа
Не ми харесва че ги няма музичките от класическата игра, ами са сложили някво тъпо, радио.. В оригинала мисля че нямаше радио, а мелодии.

Моля?!
Че музиката беше много кефеща и една от причините пак да искам да я играя. Голяма загуба е това.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
30 септември 2020
Има музика и в мисиите, не е през цялото време, ама не помня и в оригинала да бяха. Радиата имат музика от периода и правят пътуванията от точка до точка ок.

Не знам кое и е доста по-красивото от тройката. Има разлики, но далеч не са доста.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
30 септември 2020
https://youtu.be/PAVSbSbzMY8

Една от мелодиите, които ги няма впоригинала, за тези мелодии става на въпрос. Като малък толкова ми са се набили в главата, че за мен Мафия 51 процента е тези музички, без тях не е същата атмосферата.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
01 октомври 2020
Музиката от ресторантчето. Класика.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 октомври 2020
Една яка игричка която ми е в Геймпаса - A Plague Tale: Innocence, а днес гледам и Doom Etrenal без пари пуснали и го дръпнах и него да го вида как е на Кашона, че на Сонито го бех зарязал
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
01 октомври 2020
Ебаси, наистина ли са орязали музиката в ремастъра на Мафия ? Това би било епик фейл... съгласен съм че голяма част от атмосферата на тази игра е в саундтрака и.
lyubohar
Мнения: 3067
Цитиране
01 октомври 2020
bojosan написа
Една яка игричка която ми е в Геймпаса - A Plague Tale: Innocence, а днес гледам и Doom Etrenal без пари пуснали и го дръпнах и него да го вида как е на Кашона, че на Сонито го бех зарязал

Това да не е някакъв ъпгрейднат Game Pass, на мен не ми излиза все още Doom:Eternal...
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 октомври 2020
Не е, обикновен си е , не е ultimate :http://store.picbg.net/pubpic/9C/B1/cc283fd92f6a9cb1.jpg
<
1
...
113
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.