Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
114
...
301
>
lyubohar
Мнения: 3087
Цитиране
01 октомври 2020
Странно, аз го нямам. С UK account съм, може би има някаква разлика за различните страни.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 октомври 2020
Не вярвам,ще дойде и при теб.Въпрос на часове най много. Конзолата ми беше в Амстердам и днес като се прибрах я смених на УК и аз, и сега и на мен ми е на регион УК така че изчакай
lyubohar
Мнения: 3087
Цитиране
01 октомври 2020
Ама чакай, ти говориш за Xbox, аз го ползвам на PC.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 октомври 2020
Ааа, ясно. Ами би трябвало и в ултимейта да го има , много странно ми се вижда !Освем да са ги разделили на Кашонски, Ултимативен (Кашон +ПЦ) и само за ПЦ и тия които са само с последния да не им я дават ...
lyubohar
Мнения: 3087
Цитиране
01 октомври 2020
Да, мисля че има и някакъв ъпгрейднат за PC, а моят е стандартен.
morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
01 октомври 2020
Игрите от Game Pass (PC) и (Console) не се покриват 1:1. Doom Eternal си е само за конзоли в момента. Тука ги има всички: https://www.xbox.com/en-gb/xbox-game-pass/games?xr=shellnav
lyubohar
Мнения: 3087
Цитиране
02 октомври 2020
Да, и аз това намерих, но ще го пуснат и за PC преди края на годината.
lyubohar
Мнения: 3087
Цитиране
03 октомври 2020
Вчера си купих Ghost of Tsushima и днес я пускам в OLX. Обикновен Assassin's Creed със самурайска тематика; плоска, еднопластова и предвидима история и текстури като от 2012-2013 година (при все, че артът на играта е иначе страхотен).

Единственият ми забавен момент за тези няколко часа беше когато монголският генерал запали тръстиковата броня на едно от самурайчетата в началото Много се смях, заприлича ми на сцената от Индиана Джоунс, в която някакъв му правеше стойки със сабя и той просто го застреля

Изключително посредствено творение за мен.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
03 октомври 2020
Врътнах Тлоу 2, игра на годината. Сега сигурно седмица няма да пусна нищо, история, геймплей, графика, озвучаване 10 от 10.
Нийл Дръкман е божество!
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
03 октомври 2020
Съгласен съм с всичко освен с твърдението за Нийл Дръкман. character abuser си е, и той самият го знае <3
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
04 октомври 2020
Започнах да играя Tell Me Why, но нещо я спрях още в началото, след Life is Strange почнаха много да изстискват формулата, а за да бъде това успешно, сценарият и гласовите актьори трябва да са чук, за да не ти доскучава историята. Тук за съжаление само тази, която озвучава момичето, прави играта. Сценарият е съшит с бели конци и още от началото всичко е ясно- двойно трансджендърство на брат и сестра, които стават съответно сестра и брат Сигурно ще я доиграя в някакъв момент, но след Life is Strange 2 това ми е второто разочарование от DontNod.
Върнах се да поиграя малко първия Dishonored и ме хвана зверски отново. Може би една от най-великите съвременни игри- история, геймплей, цялостно потапяне в света, дизайн на нивата, дори след като я знам буквално наизуст, отново намирам малки детайли и скрити отсечки при движението из града.
Разбира се, започнах и новата Fifa 21 в EA Play - има 10 часов трайъл там, същата като 2020 е, с малки изменения.
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
04 октомври 2020
FIFA-та я поиграх достатъчно в EA Play Pro, бих казал, че е тотал щета. Същата като миналата, всичко е копи и пейст. Вкарали са там някакъв глупав Season Pass и са решили, че стига дотам с "иновациите". Геймплеят е тики-така Барселона в нападение срещу автобуса на Моуриньо в защита, пълен кошмар. (Предпочитам да играя Red Dead Redemption 2 пред това да гледам тики-така). Също така статистиките на футболистите са по-безполезни от всякога. Надявам се Konami да влязат с бутоните в колената на EA догодина с наистина next-gen PES. Трябва да изядат малко шамари EA и да се освестят.

lyubohar написа

Вчера си купих Ghost of Tsushima и днес я пускам в OLX. Обикновен Assassin's Creed със самурайска тематика; плоска, еднопластова и предвидима история и текстури като от 2012-2013 година (при все, че артът на играта е иначе страхотен).
Единственият ми забавен момент за тези няколко часа беше когато монголският генерал запали тръстиковата броня на едно от самурайчетата в началото Много се смях, заприлича ми на сцената от Индиана Джоунс, в която някакъв му правеше стойки със сабя и той просто го застреля

Изключително посредствено творение за мен.

Ако не се потопиш в атмосферата на Ghost of Tsushima наистина няма какво толкова да видиш, макар че на мен ми хареса доста бойната система. Играта като основа в крайна сметка си е просто Assassin's Creed (или произволна игра на Ubisoft с отворен свят).

morgoth_srs
Мнения: 511
Цитиране
04 октомври 2020
в Tell Me Why само братът е трансджендър. Иначе ми се струва по добра от LiS2 - има сравнително добри пъзели, а и свръхестественият елемент е част от геймплея. Иначе братът е много дразнещ, но не защото е трансджендър, а понеже постгоянно хленчи и се оплаква.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
04 октомври 2020
Да, има някакви пъзели в Tell Me why, особено този, който беше на вратата на Мириам/майката, така ли се казваше?/ ме затрудни доста, другите бяха лесни, но за мен беше плюс, че изобщо ги има в този формат.Общо взето ми допадна, може би и заради природните картини на Аляска и саундтрака донякъде, но предвидим сюжет.LethianDream явно нямаше превид буквално двойното трансджендърство
А Dishonored първата е наистина много потапяща атмосфера, а колко различни начини за постигане на една мисия пък изобщо ....
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
04 октомври 2020
@Art3mis
Точно двойно имах предвид- още в началото ми се стори, че мацката е била момченце, може и да бъркам Пъзелите са ясни, проблемът е актьорската игра, защото в първия LiS и двете главни роли бяха страхотно изпълнени.. А и сюжетът беше страхотен, с втората част и сега с Tell Me Why пак следват същата тази схема с лоши изпълнители, което доскучава.
@Pse
Новата Fifa онлайн е ясно, че е голямо и мазно говно, изсрано от коня на циганин в Столипиново, но сингъл има интересни неща- на крайните трудности буквално ти скриват топката. Относно стила на атака и защита, това са нормални неща в съвременния футбол и е логично играта да иска да бъде максимално "реалистична". Да са живи и здрави EA, пак ще направят милиони с UT, не виждам скоро вариант Конами да ги стигне по какъвто и да е начин- нито като популярност, нито като разни дребни неща като трансфери, имена на клубове и т.н.
Врътнах Dishonored на Hard с някаква странна комбинация между брутални убийства и сеч, комбинирана с две перфектни "чисти" мисии без да убия никого и играта реши, че в крайна сметка клоня към Low Chaos. Следва като цел най-трудното възможно (не знам дали ще имам нервите) - минаване през цялата игра без убиване на човек на Very Hard А, Дауд винаги се кефя да го коля брутално, нищо че ми е любим герой в DLC-тата на Dishonored.
<
1
...
114
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.