Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
115
...
301
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 октомври 2020
Lethian, за реалния футбол не знам, ама като гледах божествените във FIFA 21 Ван Дайк и Александър-Арнолд как ги разлепиха вчера Астън Вила... ама поне Адриан е реалистичен, поиграх малко с него на вратата и ме разлепиха по същия начин.

Иначе аз не мисля, че тики-така плюс автобус в защита отговаря на модерния футбол. Аз поне не мога да се сетя за един водещ отбор, който разиграва безкрайно само заради принципа. Дори Гуардиола в последните няколко години премина към модерния, по-директен стил. Байерн - играят директно, при Гуардиола имаше тики-така, да, ама това беше преди 5 години. Същото и за автобусите - малко отбори, особено пък водещи, паркират автобуса. Аз освен Атлетико и тимовете на Моуриньо не мога да се сетя за други тимове, които играят по подобен начин. А не е да кажеш, че Атлетико жънат някакви големи успехи (още по-малко пък Моуриньо). Автобусът си е отломка отпреди 10-15 години, вече е почти изцяло изтрит от спорта, а това е много, много хубаво. Тики-така плюс автобусите бяха най-тъмният и скучен период от футбола (който поне аз съм наблюдавал в съзнателния си живот).

FIFA ако се опитваше да бъде реалистична игра щеше да предложи вариант да се играе с по-висока защита, да има ефективна преса, да има sweeper keeper-и, защитата да е адекватна. Имаше едно издание, в което беше така - мисля FIFA 16 в началото. Това беше игра, много близка до реалния футбол. После децата пропищяха, че е трудно, и EA веднага промени всичко. Pace whoring, автоматични пасове, пасивни мозъчно изоставащи вратари, бавноразвиващи се защитници... PES мисля върви по правилния път заради това, че се опитва да следва реалния футбол, докато EA се опитва единствено да угоди на децата, които търсят повече аркадност и по-малко реализъм.

lamsvi
Мнения: 3
Цитиране
05 октомври 2020
hellblade и heavy rain
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
05 октомври 2020
Само ufc 4 във онлайн режим. Друго нямам желание да си пусна и така. Фифата тази година няма да си я пусна изобщо,имам 20 но не съм я играл много, защото съм оставал разочарован от някои неща. Като например един бъг който се правеше със роналдо от корнер и винаги ми вкарваха. И това със месеци,дори сега не знам дали е оправено. Но и да в оправено пак има скриптове заради които не бих я играл. Песа е същият като миналата игра,също няма да си я пусна.

Сега само диабло 4 бих си пуснал ако примерно излизаше днес,друго нищо на пазара не ме влече.

За ufc игрите не съм чувал много да се говори във този форум,явно няма фенове. И аз бях така но после се запалих. Дори сега бих гледал битка във твто на клетка отколкото да гледам любимият челси как се излага

pseto
Мнения: 10844
Цитиране
05 октомври 2020
Тя и FIFA-та е същата. Не мисля, че мисля са пипнали и едно нещо по новото издание, ако говорим за геймплей. Само козметики и Ultimate Team са подобрявани. Аз даже се замислих дали да не си взема новия (стар) PES, че ми се играе футбол здраво, ама FIFA-та е тотал щета.

За UFC-то, него така и не го играх, макар че съм MMA фен открай време. (Ся не знам дали 15 години се води открай време, ама някъде 2006-2007 супер много хора мислеха, че в UFC мачовете нямат правила и едва ли не се бият до смърт, забавно беше да чета размишленията им, а днес MMA-ците се водят за новите борци, което също не помага за по-добър имидж на спорта у нас.) Все се каня да пробвам някое от UFC-тата, ама се отказвам. Може би защото в нов файтър винаги си зле в началото и трябва да инвестираш известно време, за да се подобриш, а аз като си представя колко трябва да играя и някак ми се убива желанието изобщо да почвам.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
06 октомври 2020
Покрай EA Play-а поиграх малко UFC2/ UFC3, пак има нещо тип UT там, отваряш пакове и си правиш отбор от мегазвезди, но ме пребиваха лошо още в началото, без да съм онлайн и заебах. Това, което и Псето каза, че е проблем на нов играч във файтър.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
06 октомври 2020
На 4рката няма UT.Самите еа излязоха със обяснение че във предишни игри нямало инререс за този мод достатъчно и на 4рката я няма вече. И да ,сложна е . Аз вече имам бая игри натрупани и все още не съм наясно на 100% как се играе на земя. Повечето ми загуби са когато ме смъкнат на земя . Сложна е но и зарибителна поне за мен.

Псе и аз така си мислех за юфц,че е някакво хоби на психопати да го следят кой кого утрепал и тн. После като започнах да гледам ,еми най-обикновен спорт. На някои мачове на някой боец започва да му кърви веждата или устата и това погледнато отвън изглежда някаква бруталност ама не е чак толкова

Сега стават и гафове де,тук там някой със счупен кост. Но повечето мачове са си най-обикновен спорт,защото както каза има правила,не е като да се биеш на село със лопата и кирка )

vldir
Мнения: 1809
Цитиране
14 октомври 2020
Толкова игра на Секиро че чак съм загубил навиците на dark souls 3.Първия бос ме разкатава.
logout
Мнения: 346
Цитиране
14 октомври 2020
Baldur's gate 3. Прилича на много подобрено Divinity, но до момента на мен ми допада.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
14 октомври 2020
Othercide
Феноменална игра, препоръчвам с две ръце на феновете на XCOM. Много странна смесица от XCOM тактическа игра, Darkest Dungeon стил rogue-like и мега мрачна и яка атмосфера в стилистиката на Dark Souls. Със сигурност ще ми влезе в класацията за любима игра за 2020 година. Да видим Киберпънка и Валхала, за които имам големи очаквания, но понякога големите очаквания водят до епохални провали, а такива индита като Othercide разцепват мрака
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 октомври 2020
Бре, това как е минало под радара...XCOM + DS...вярно имам РД днес, може заради това да е
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
14 октомври 2020
lyubohar написа
Бре, това как е минало под радара...XCOM + DS...вярно имам РД днес, може заради това да е

Честит рд . От целият форум ти желаем всичко най-добро във живота.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
14 октомври 2020
Благодаря
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
15 октомври 2020
LethianDream написа
Othercide

Това докато бачкам ми седи минимизирано заради музиката Иначе е много добра на първо четене - геймплей, атмосфера, МУЗИКА.
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
15 октомври 2020
Aйде пичове в Замундата и Дед Страндинг и Мафия дефинитиве излезоха. Честито на печелившите ! Ще си взема PS5 ама на куково лято.
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
15 октомври 2020
@bojosan - Да изтеглиш игра от торент, за да я тестваш, само по себе си не е нищо лошо... всички сме го правили, но да го изтъкваш при всеки удобен случай, ми се струва странно. Ако очакваш някой тук, да ти каже "браво" за битката ти с "лошите" разработчици, не вярвам да се случи в този сайт... малко или много повечето сме минали възрастта, в която да ни се свиди да дадем пари за хобито си. Чудя ти се, като не ти харесват игрите, защо си правиш труда, да ги играеш и да се ядосваш и ако утре закрият торент сайтовете, ще продълиш ли да играеш игри? Нищо лично с тоя коментар, но ако всеки мисли като теб, няма да има видео-игри, защото няма да има сметка никой да ги прави
<
1
...
115
...
301
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.