Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
121
...
293
>
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
11 ноември 2020
Сега пуснах играта, че ми стана интересно как ще върви. Доволен съм като цяло. На предимно високи настройки (разбира се някои неща съм намалил - сенки, AA, без motion blur и още 1-2 неща) държи 30-40 кадъра. Няма база за сравнение с този кенеф Legion, който на същата машина на всичко low е на границата на неиграемото. Играта си е зарибявка също, докато я тествам как върви и минаха 40 минути, изобщо не ги усетих. Естествено я спрях, че трябва и малко работа да свърша.
nightwarrior
Мнения: 3954
Цитиране
11 ноември 2020
Аз онзиден като я пуснаха(понеделник срещу вторник в 1 нощес) викам ще поиграя малко, тъкмо да се възползвам от болничния заради Короната и като се усетих 4 часа
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
11 ноември 2020
Добре върви Валхалата на моята машина- 62 фпс без проблем, всичко на виоски настройки. Красива е, анимациите са добре направени, дърветата с уменията радват и т.н. Не ме кефи тва че играта отива в типична АЦ насока. А, и също че са направили миш/маш дет сме го виждали досега в предишни игри. Ама пък не може всичко да е иновации да го еба... Тия събития и чудеса... А, и да, все още съм в Норвегия
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
11 ноември 2020
Я кажете динамична ли е? Има ли глупави странични куестове, които да си длъжен да правиш или наистина можеш да праскаш директно по сторито колкото ти е кеф?

P.S - кратка справка с гугъл You should expect to spend about 60-90 hours on an average playthrough.
Това е прекалено, знам че е непопулярно менение, знам че всеки се кефи една игра да е дълга ама мен лично тва ме демотивира и отказва от дадени игри. Надявам се модата на по-кратки, но с повече динамика и екшън игри да се завърне отново защото това не се търпи вече, макар че точно с AC и RPG посоката която поеха е приемливо де.
Не сме деца, има прекалено много добри игри за играене, не мога да посветя гейминг частта от живота си на една единствена.

igra4
Мнения: 2122
Цитиране
11 ноември 2020
Оо не, дано поне колкото Одисеята да е дълга. Надявам се на над 100 часа без длстата.
lyubohar
Мнения: 3016
Цитиране
12 ноември 2020
nathandfan написа
знам че е непопулярно менение, знам че всеки се кефи една игра да е дълга ама мен лично тва ме демотивира и отказва от дадени игри. Надявам се модата на по-кратки, но с повече динамика и екшън игри да се завърне отново защото това не се търпи вече, макар че точно с AC и RPG посоката която поеха е приемливо де.
Не сме деца, има прекалено много добри игри за играене, не мога да посветя гейминг частта от живота си на една единствена.

Не е толкова непопулярно, и аз го твърдя постоянно. За еднодневка като AC не бих отделил толкова време никога. Учудва ме, че възможно най-консуматорската и конвейерна поредица е толкова популярна тук.
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
12 ноември 2020
Любчо, еми същата работа като дарк соулс. А тука главно асасините се коментират, всички останали игри на юбишит не стават. Гледах легиона, управлението на мпс-тата е същото като в предната-трагично.
Rostik79
Мнения: 2176
Цитиране
12 ноември 2020
На мен ми беше забавна Одисеята. 130 часа и даже я платинирах. Цялата карта изринах. Замислям се за ДЛЦ-то за Атлантида дори, но просто вече и други игри ми се играят. Тъкмо два месеца ми отне Одисеята. Наистина си е мейнстрийм игра без особено оригиналност, но ми поддържаше фактора забава до последно. Както играча казва - те и соулс игрите вече са мейнстрийм и далеч не са нишови както си мислят тези, които ги играят.
Заради това и за Валхалата съм навит, но 140 кинта чак няма да дам. Засега топ-желанията ми са Ghost of Tsushima и TLOU part II.
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
12 ноември 2020
Не е лоша Валхала, но аз нещо все още не мога да се зарибя - снощи дори не играх, макар че имах свободно време, а пък съм дал и доста пари за нея.

По-скоро е надграждано, отколкото да има някакви революционни нововъведения. Основната ми критика е към бойната система - завършващите удари и разчленяванията са много ефектни, но като цяло липсва усещането за плътност и контакт при ударите. Като цяло, бойната система е останала някъде в 2013г.

Локациите са интересни, взаимствани са с пълни шепи от Witcher, Skyrim и God of War.

Моят съвет е да се изчака да падне цената. Аз нямах никакви очаквания, знаех какво ще бъде, и пак в момента ми е малко терсене, че платих пълната сума.

Все пак, има потенциал. Ще поиграя още и ще пиша пак. Мисля, че ще успея да се позабавлявам с напредването на историята.

Относно дължината - от Ubisoft вече са потвърдили, че ще е осезаемо по-кратка от Одисеята.

nightwarrior
Мнения: 3954
Цитиране
12 ноември 2020
Не знам, аз гледам на Асасините спрямо игра тип последния God of War, като на интересен(за мен) сериал спрямо интересен филм. И за двете имам някакво място в живота си, но и се консумират различно. God of War не мирясах докато не го изиграх. Асасините(говоря и за Одисеята и за Ориджин, не само за Валхалата) ме увличат и са ми интересни, но са ми ей тъй за разтоварване, за шляене, за експлорейшън. Обикновено ги играя с други игри(предимно онлайн с приятели) между тях, докато примерно GoW си ми беше фокус и не играх май нищо докато не го минах.

Нормално е сериал да е по-дълъг. Не мога да кажа дали тук можеш да събереш достатъчно xp ако вървиш само по мейн куеста(+ някой страничен), защото мейн куеста със сигурност няма да е 50 часа. Ама и няма да разбера вероятно, защото аз играя Асасина, за да се вра навсякъде, да изтараша всеки лагер, да видя всичко. Така беше и с предните две. Просто самия експлорейшън е основния фокус за мен. Имам забележки разбира се, предимно към бойната система. Можеше да е повече, но е достатъчно компетентна, че да не ми пречи на другите неща. Не мисля, че някога бих сложил AC Valhalla(или който и да е от новите АС) като мое Goty, но това не ми пречи да се забавлявам с играта.

BloodDagger
Мнения: 253
Цитиране
12 ноември 2020
@Rostik79 Ако ти се играе игра с отворен свят, скачай на Цушимата. За мен това е Assassin's Creed в Япония, която Убисофт никога няма да направят. Страхотна атмосфера, интересна история и много добър геймплей.

За AC: Valhalla се надявам да не е като Одисеята. При нея ми дойдоха много на нагорнище целият този грайнд, било то за скил точки, пари за ъпгрейди на броня, оръжия и прочие. А и след два изгубени сейфа ми се загуби желанието да я приключа. До колкото съм чел, във Валхала са изгладени подобни проблеми и се надявам скоро да я започна.

rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
12 ноември 2020
BloodDagger написа
До колкото съм чел, във Валхала са изгладени подобни проблеми и се надявам скоро да я започна.

Не е баш така!
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
12 ноември 2020
Към някой друг да пътува копие на Spider-Man Miles Morales? Нямам търпение, хем я бях взел на при-ордър, обаче "забравили" да ми обработят поръчката от Ozone.bg, колко несериозно е това? Скапаняци!
darkblue
Мнения: 1879
Цитиране
12 ноември 2020
A как е историята ? Тип само за викингите ли е ? Има ли свързано с темплиерите , асасините в наше време ? Ако е само логвам се в анимус и гледам стори за един викинг, най вероятно ще я пропусна.
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
12 ноември 2020
@darkblue- основно си в Анимуса и играеш като Ейвор, но го има и съвременният момент (който не е толкова силно застъпен)
<
1
...
121
...
293
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.