Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
122
...
299
>
HighFist
Мнения: 808
Цитиране
12 ноември 2020
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
12 ноември 2020
Събота и неделя ще и отделя повечко време
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
12 ноември 2020
Има и "гличове" като с The Truth от двойката(май в двойката беше това, ма не съм сигурен, че не беше скоро).
pseto
Мнения: 10844
Цитиране
13 ноември 2020
lyubohar написа
Не е толкова непопулярно, и аз го твърдя постоянно. За еднодневка като AC не бих отделил толкова време никога. Учудва ме, че възможно най-консуматорската и конвейерна поредица е толкова популярна тук.

Прав си, консуматорска сапунка е Assassin's Creed, ама въпреки всички часове, които съм прекарал пред него, все успява да ме хване. Някак си има някаква магия тази серия, видно е, че е топ франчайзът на Ubisoft и в него се вкарва абсолютно всичко. Компанията пусна куп недоносчета в последните години - тип Ghost Recon Wildlands, Ghost Recon Breakpoint, последно Legion ми е тотално никакъв... ама Асасина с малки изключения държи ниво.

Но съм съгласен, че 60-90 часа си е много. Надявам се да не са разтеглили играта заради фетиша към дължината. Щото тоя фетиш го мразя супер много. Едно време ми звучеше добре като видя тези числа, сега леко ми се преобръща сърцето. Ама - да видим. Аз винаги си играя по един и същи начин - предимно се шляя, като ми втръсне 4-5 мисийки, докато стигна нова зона и пак шляене. Да видим така колко часа ще изкарам.

Между другото - щом Assassin's Creed успя да спечели дори igra4, дето ги хейти толкова години наизуст, значи си има някаква магия, дето не може да се отрече.

nathandfan написа
Към някой друг да пътува копие на Spider-Man Miles Morales? Нямам търпение, хем я бях взел на при-ордър, обаче "забравили" да ми обработят поръчката от Ozone.bg, колко несериозно е това? Скапаняци!

Аз да ти кажа не съм чак толкова хайпнат за Spider-Man-а, даже бях забравил, че излиза. Добре, че ми напомни, ама може би по-късно този месец като взема отпуска ще стигна до него. Тамън ще кажеш дали задържа нивото или напротив. Нещо ме гложди, че ще е по-скоро средна ръка, въпреки че от видеата изглежда на ниво, като миналия.

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
13 ноември 2020
Гледам стриймове на Godfall и ми се струва, че ще ми допадне за едно изиграване. Само не знам какви са тези изисквания за ПЦ. Не изглежда да е с някаква юбер-графика. Със сигурност и ПС4 слим може да го подкара без проблеми, но поради маркетингови причини не я пускат за (вече) старото поколение. Което също недоумявам, защото това заглавие не ми изглежда баш като "конзолопродавач".
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 ноември 2020
От видяното тази игра толкова не е за мен, че няма накъде. Интересът ми към нея вече се закръгли към нулата. Ако ти е за едно изиграване, просто изчакай доста. Няма да се изненадам да се срине цената или да я добавят в плюса.

Играта не ми изглежда лоша, а безлична, като Авенджърите.

Rostik79
Мнения: 2206
Цитиране
13 ноември 2020
Със сигурност няма да бързам да го играя. Най-малкото, че няма на какво, компютърът ми едвам покрива минимума, а ПС5 не смятам да вземам скоро. Даже може и да го пропусна или след години да го видя, ако не съм го забравил окончателно.
LethianDream
Мнения: 2508
Цитиране
13 ноември 2020
От стриймове пък мен лично ме накефи на макс Годфол и даже смятам да си я взема заедно с конзолата за Коледа. Здрав екшън без много мислене, идеална игра за разпускане по празниците
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
13 ноември 2020
Въпрос на вкус. Споменах Авенджърите, ми и тях ги играят и сега. Антема доста време го играха някои хора. Ако ти допада, цъкай, просто на мен ми се стори, че ще ми писне ужасно бързо.
logout
Мнения: 338
Цитиране
14 ноември 2020
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
14 ноември 2020
Miles Morales е играта, която аз лично намирам за 100% перфектна! Да, същите механики от Spider-Man, много общо имат, но много динамика, много екшън, интересни диалози, страхотно озвучение и графика, макар и на моята PS4 Slim-ка. Толкова надъхващ саундтрак, не знам, след тази игра пак ще ми е трудно да погледна каквото и да е било друго после.
Препоръчвам на всеки любител на ГЕЙМИНГА като цяло, а ако сте фенове на Marvel и по-конкретно на Спайди ще се разцепите!
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
14 ноември 2020
Макар и да е същата откъм механики, изглежда яко фън, със саундтрака и новите анимации на Майлс. Приятно ме изненада това което видях. Въпреки че скоро пак врътнах първата и ми остана само третото DLC да мина на 100 процента, пак ме сърбят ръцете да си я взема, но някак 120 лв. е множко за игра-експанжън. Като се има предвид, че за оригиналната дадох 125 на преордър (и 40 кинта за Season Pass, но това не го броя) , а си е доста по-голяма игра. Ако беше 80, тогава сигурно щях да я взема веднага, но сега не знам дали да изчакам. Но може и да си изкривя душата скоро, знам ли?
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
14 ноември 2020
Изчакай да я врътна до понеделник и ще ти я препродам за 80 като за колега от форума Сериозен съм!

P.S - Иначе малко ме дразнят фрейм-дроповете, има ги на PS SLIM на по-динамичните сцени с много ефекти и определено се забелязват, но какво да се прави то е ясно, че говорим за хардуер на доизживяване.

Peshp
Мнения: 287
Цитиране
01 декември 2020
Днес почнах Red Dead Redemtion 2. За сега съм доволен от играта, доста добре ми идва. Атмосферата и графиката са впечатляващи, особено на 4К max настройки, изглежда като филм. Персонажите също ми харесаха, актьорката игра и звуковото оформление, но има доста неща, които са като на GTA и можеха да ги променят. Примерно мерника, една скапана точка, която като всичко около тебе е бяло, бялата точка не съществува вече, отвратително е и мисля, че ми беше една от причина да не досърша GTA V до край. Другото от това което съм изиграл до сега, коня е залепен за мен, просто или трябва да тръгна с него или ще ми отнеме много време и ресурс, за да стигна, където и да е. Но пък играта ме заинтригува за сега и се надявам да не омръзне на десетия час. Едно от нещата, които ме притесняват, че още от началото ти изливат всичко и всяка мисия има нещо ново, като примерно първото беше да нападнем онзи лагер, след това да превземем влак. На Death Stranding отначало си беше скучно, но след това постепенно идваха лудниците и новостите и играта ме заинтригуваше все повече и повече.
kod
Мнения: 17
Цитиране
02 декември 2020
И аз щях да почвам rdr2 но забравих, че не съм изиграл metro exodus. Чаках бая време докато сменя видеокартата. Знам, че rdr2 ще отнеме повече часове от метро и затова ще почна него. После може и death stranding да подхвана, ще видя.
<
1
...
122
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.