Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
134
...
299
>
bobkata.gerov
Мнения: 239
Цитиране
29 януари 2021
Здравейте, наскоро си взех пс4 на добра цена и в момента имам две игри - RDR 2 и FIFA 20. Напоследък не го включвам често и не ми пречи или омръзва да си ги редувам двете, но се чудя дали да си взема някоя нова игра. Много ме впечатли Ghost of Tsushima, но в момента не ми е по бюджета, така че давайте предложение за някоя игра с добра история и геймплей и евентуално отворен свят. Чудя се за AC Origins тъй като от Unity насам не съм играл от по-новите асасини, също така се чудя и за Вещера, защото така и не можах да го подкарам на моята машинка, Uncharted поредицата също ми е на око. Коя според вас да си взема първа? Дайте и други предложения ако имате
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
29 януари 2021
Асасина е як, особено като ще ти е първият допир с новият тип асасини и Байек е един от наистина интересните протагонисти в поредицата.

Вещерът е огромен, бойната система не допада на всеки и почва малко бавно, но сторито е добро, има едни от най-интересните сайд куестове и има един тон неща за правене.

И двете игри са много дълги, затова ги споменавам заедно.

Ънчартед трилогията си е забавна приключенска игра. Малко по-филмов стил - Индиана Джоунс усещане. По-кратки са и сторито малко е рециклирано след първата. Има си шаблон. Но геймплея е достатъчен да те движи напред. Та ако не ти се влага повечко време, трилогията е добър избор. Трите общо са по-кратки от Вещера и Ориджина.

sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
29 януари 2021
bobkata написа
Здравейте, наскоро си взех пс4 на добра цена и в момента имам две игри - RDR 2 и FIFA 20. Напоследък не го включвам често и не ми пречи или омръзва да си ги редувам двете, но се чудя дали да си взема някоя нова игра. Много ме впечатли Ghost of Tsushima, но в момента не ми е по бюджета, така че давайте предложение за някоя игра с добра история и геймплей и евентуално отворен свят. Чудя се за AC Origins тъй като от Unity насам не съм играл от по-новите асасини, също така се чудя и за Вещера, защото така и не можах да го подкарам на моята машинка, Uncharted поредицата също ми е на око. Коя според вас да си взема първа? Дайте и други предложения ако имате

God of war , the last of us 1-2 . Uncharted са като Tomb raider ,ако харесваш този тип игри давай .

bobkata.gerov
Мнения: 239
Цитиране
29 януари 2021
Тъй като в момента за доста други неща трябва да заделям пари, мисля да се спра между ориджинс и вещера. На вещера съм играл няколко часа но просто не издържах да върви с 23-4фпс а и не знам дали напълно ще схващам всичко, тъй като не съм играл предните две игри. При асасина от друга страна ме влече точно заради това, защото съм голям фен на поредицата, но като съм гледал видеа от геймплей нещо не ме влече посоката, в която тръгна поредицата, лично аз съм фен на стария модел, но човек не знае докато не пробва. А какво мислите за Одисей. Вървят едни пари с Ориджинса, но при нея съвсем се губи Асасин атмосферата :/
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
29 януари 2021
Одисеята доразвива формулата на Ориджина, ама много качва и грайнда. Ако изпълняваш всичко навсякъде не се усеща, но ако караш по сторито буквално удряш левел врати и ако не си нужния левел няма как да продължиш. Освен това по мое мнение Алексиос/Касандра са по-безинтересни спрямо Байек.

Отделно от това, виж кой сетинг ти е по-интересен - древна Гърция или Египет.

bobkata.gerov
Мнения: 239
Цитиране
29 януари 2021
Ами ще се спра първо на Ориджинс и в бъдеще Одисей или Валхала. А от цушимата какви са ви впечатленията? Аз чакам само да и падне цената и я взимам. Не съм много фен на феодална Япония но тази игра определено успя да ме грабне.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
29 януари 2021
Харесах я доста. Има си АС елементи. Бойната система е фън. И сторито е достатъчно интересно, че да те движи. Малко по-различен е подхода към сайдкуестите - един вид ги вкарват в основното стори. Отделно експлорвйшъна е доста разчупен.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
29 януари 2021
@bobkata.gerov
Не слушай Найт, Касандра в Одисеята е класи над Байек Алексиос, от друга страна, е най-тъпо озвученото копеле евър, не можах и една мисия да изиграя с него, все едно е някакъв надрусан MMA боец Задължително бягаш от Вещера, който е тотален шит, Uncharted ти е задължителна, ако се кефиш на Tomb Raider, но трите Tomb Raider-a са класа над Uncharted. Лично мнение, естествено, ти си решаваш
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
29 януари 2021
Излъгах се и аз да я изиграя с Алексиос - описанието на Lethian e точно, хаха
Caprice
Мнения: 105
Цитиране
29 януари 2021
@bobkata.gerov, всеки, който ти каже, че вещера е тотален шит разбира от гейминг, колкото нашите министри разбират от ведомството за което отговарят. Ако искаш игра, която да си заслужава парите, то това е вещера. Разбирам, че не искаш да се охарчваш, тъй че си вземи вещера и ще имаш какво да играеш много дълго време, в зависимост от това колко обичаш да експлорваш, да четеш и да изпълняваш странични мисии, то играта ще ти отнеме между 100 и 400 часа геймплей. Освен това е класи над асасина, който също е много добър и си заслужава парите. Моя съвет е да си вземеш Origins, ако държиш на AC заглавие.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
29 януари 2021
Съгласен с Caprice,Вещера е една от най-добрите игри правени някога според мен.Със сигурност е в личния ми топ 3. Да кажеш,че е пълен шит е шизофрения.Може да не е твоето нещо,да не ти хареса,защото вкус брат няма,това го разбирам да,но пълен шит не е.
sauron93
Мнения: 1449
Цитиране
29 януари 2021
Вещера е уникално РПГ,особенно тройката. Те дори много хора я смятаха за готи ама не стана ,по-спомен май зелдата взе наградата . Как може да кажете че е шит

И uncharted са класи над томб рейдър игрите .

От асасините взимай vallhala-та ако имаш кинтите. Ако не оригинс за мен . Одисеята не ме грабна поне мен. Но най-добре питай Роско ,той играе асасините и ще ти каже коя е по-добра.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
29 януари 2021
Каприс, мерси за комплимента, почувствах се велик като Бойко Борисов. Шегата настрана, Вещерът е специфична и не е за всеки, Бобката каза, че не е играл предните части (нещо, което се случи и с мен) и затова предполагам, че играта няма да го "хване". Ако не те хване игра, и 850 000 часа да е, няма как да се насилиш да ги играеш = парите ти, хвърлени в кофата = игра, която е шит. Затова и писах лично мнение, ама ми се нахвърлиха като ученици на тайно парти
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
29 януари 2021
Точно четвъртият Ънчартед (предните не съм играл) не, че не е забавна за игра, но е доста "плоска" и е далеч от TR и за мен е доста надценена. Геймплеят е постен, историята е изтъркана и не е интересна (няма интрига в нея), персонажите са едноизмерни, оръжията в играта са почти еднакви, т.е. не ми правеше никакво впечатление с какво оръжие ще стрелям и като цяло нямаше никакво емоционално съдържание. Дори и пъзели нямаше като хората.
В техническо отношение е на много високо ниво, обаче.
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
29 януари 2021
Ростик, аз обичам женски задник да ми се мандрамуца на дисплея, сигурно затова ме радва повече TR като франчайз. Стигнах до третата част на Uncharted и там играта ме загуби, стана повече стрелбище, отколкото адвенчър и не се изкефих. Рос, зависи си от човека, така или иначе за човек с PS4 като Бобката- Uncharted и Horizon: Zero Dawn са задължителни за игра. Бобка, може да си вземеш и Киберпънка, след 1.10 версия играта е много стабилна на PS Pro (лично съм тествал) и почти няма бъгове. Сега има и нова 1.11 версия. Киберпънка вече е КЛАСИ над Вещерчето (но аз мразя фентъзи и не съм играл предните Вещери), класи, класи, лична оценка за Пънка 7/10 ))
<
1
...
134
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.