Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
153
...
293
>
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
19 юли 2021
Римейка на Мафията си е много добър. Хареса ми дотолкова, че след като го изиграх пиратски на компа, го взех за PS4, защото исках да си го имам на диск. Има неща които са по-добре в оригинала, но като цяло много приятна игра. Мафия 2 за историята си струва, но има много каране. 3-ката както преди съм казвал си е скучно боклучава. Много еднообразна игра, която в началото може а ти е забавна, но бързо можеш да видиш всичко което предлага, но пък явно в римейка са си взели някои поуки, защото именно Hangar 13 са разработили и двете игри.

За Псето, ясно е че сега ще го виждаме тук по-рядко. Децата изискват доста грижи, особено новородени. От нас си зависи да поддържаме форума. Ако можехме и новини да качваме...

HighFist
Мнения: 808
Цитиране
19 юли 2021
Art3mis
Мнения: 269
Цитиране
21 юли 2021
Ако няма баби да помагат за децата, става доста тегаво, от личен опит. И проблем с наспиването, особено през лятото.
Иначе играя Nemezis, но нещо не ме радва, дотук само един пъзел ми хареса, нищо оригинално иначе и скучна история, почти никаква.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
26 юли 2021
Аве така ли ми се струва, или някои от най-яките парчета от оригиналната Мафия ги няма в римейка?
Всъщност не съм сигурен, но май в оригиналната игра нямаше радио, а играта си пускаше музиката скриптирано - мисля, че в някои квартали определени тракове пускаха и аз специално обикалях там, за да си ги слушам
Сега има радио, което ти пуска рандъм парчета, които са готини, но не чувам никои от старите или не са се появили още? Вече минах мисията с пистата (трябваше от режим класик да смъкна трудността, че даже до пистата не можех да стигна за толкова кратко време).
*****
Мдам, сега почетох:

Mafia: Definitive Edition sports a fully remade soundtrack that has its own unique identity.

Много жалко! Една от причините да искам да изиграя дефинитива, е точно любимия саундтрак. На двойката също имаше яки парчета, дано тях поне не са пипали.

Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
26 юли 2021
Двойката си е ремастър, не римейк, така че трябва да са там. Освен ако не става като старите GTA, където лиценза за някоя песен изтича в един момент и просто я махат и не го подновяват.
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
29 юли 2021
Подариха ми едно Wii със Wii Sports диска вътре. Пуснах го към телевизора за да го видя дали работи... три часа играх боулинг
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
30 юли 2021
На мен боулинга винаги ми е бил странна игра, но явно ти е било фън пък и концепцията с движенията предполагам е идеална за подобна игра.

Аз минах TLoU2. Мнението ми за сторито не се промени, дори напротив. Вече 99 на 100 съм сигурен, че Дръкман е истински почитател на онези дето ни поднесоха "великолепния" последен сезон на GoT.

***СПОЙЛЕРИ***
Имал е идея за шокиращи моменти, като смъртта на Джоел, но не и как да стигне до тях естествено. Казах го и преди, не ми е проблема, че Джоел умира, а как се стига до нея. Изключително манипулативно поднасяне на персонажите - с Аби си играеш с кучето и т.н. с Ели го убиваш(и не, не може да се избегне поне едно убийство на куче, обратно на твърденията на ND преди да излезе играта). Можем да поспорим, че дори геймплея с Аби е по-забавен. С Ели трябваше да се промъквам, да наблягам на стелт, с Аби си беше мощен шуутър. Освен това набора от оръжия на Аби - пушката, арбалета, ОГНЕХВЪРГАЧКА. Макар че конкретно оръжията и типа геймплей са доста субективни предполагам и това дето ми харесва на мен, може да не се хареса на друг. Дори клишираното "насилието поражда насилие" би било ок, ако беше поднесено по believable начин. Ако бяха показали спускането на Ели към лудостта по някакъв адекватен начин. Не може да е подхванала геноцид срещу хората в Сиатъл (щото дори да опиташ да играеш като пацифист, пак има неизбежни убийства) и да изпитва нещо само в кър сцени. Да не говорим, че имаше съжаление за действията си само в два случая - след като разпитва Нора и след като разбра, че Мел е бременна(да не навлизаме колко абсурдна е цялата ситуация с Мел). То и Аби се спира само и единствено на бременната Дина и то по молба на Лев. Извода изглежда не е, че насилието ражда насилие, а че можеш да съжаляваш само ако е убийство на жена, най-вече бременна. Не знам имам една камара проблеми със сторито. Пак казвам не ми е проблема толкова отделни точки от него, а как се стига до тях. Да не говорим са постоянните флашбаци, принуждаващи те да играеш със скопена версия на героя ти, щото така.
***КРАЙ НА СПОЙЛЕРИТЕ***

Отделих толкова на сторито и персонажите, щото в първата те бяха важното за мен, така е и тук. Геймплея е ок, не е нищо невероятно и невиждано, даже напротив, но си е съвсем адекватен. Кефят ме някои малки неща, примерно как може да отвориш сейфовете без да имаш кода, само като слушаш как щракат докато въртиш това за комбинациите. Има и неща дето не ги харесах много, ама реално няма нещо което да отлича. Графика, музика, играта на актьорите, всичко на много високо ниво. Реално геймплея и най-вече сторито са това, което ми сваля оценката. Знам защо и налепиха 10ки, но никога няма да се съглася, че играта е десетка.

vldir
Мнения: 1802
Цитиране
30 юли 2021
Chernobylite изглежда интересна.
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
31 юли 2021
Фен съм на боулинга - В GTA 4 боулингът ми бе най-интересното нещо в цялата игра, като малък доста играх някакъв боулинг на PS1, като имах Nokia 7610 на нея играх само боулинг, на FlatOut 2 любимия ми stunt jump беше с боулинга... истинси боулинг не съм играл никога Само във видео игри, този на нинтендото е най-добрата игра от този тип който съм играл, а пък move управлението по-някое време може да те накара да повярваш че си в зала вместо пред телевизора вкъщи.

Подобно е и положевиено с тениса - кефя се на тенис видеоигри ама IRL съм играл само тенис на маса, който пак доста ме кефи, макар че съм слабак

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
31 юли 2021
В GTA има боулинг? Трябва да го проверя, аз играя доста и на живо.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
31 юли 2021
В GTA 4, да. Даже една от по-ранните мисии където излизаш на среща с една можеш да играеш. В увеселителния парк имаше боулинг зала.
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
31 юли 2021
Да, за 4 говоря. Като цяло знам за всички тези благинки, спортове, клубове и т.н., но тотално ги пропускам, защото не са ми интересни. Но боулингът бих го чекнал.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
31 юли 2021
Мисля, че някои от тях стават. Боулинга и Дартса специално в 4-ката, повечко съм ги играл. Също и покера в Red Dead. Като цяло стават за губене на време, като се чудиш какво да правиш в големия отворен свят.
vanmx
Мнения: 655
Цитиране
31 юли 2021
То това е магията в GTA игрите - толкова много неща има че надали е възможно да се види всичко от едно "превъртане". Аз в San Andreas след 10 години разбрах че има конни залагания или че на Grove Street има бар където се влиза и може да се играе билярд. 4-ката иначе за мен е най-слабата игра от поредицата
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
31 юли 2021
Всъщност глупости говоря - V имам аз, не IV. Там може би няма боулинг.
<
1
...
153
...
293
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.