Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
152
...
299
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 юли 2021
Rostik79 написа
Summer 2021 - това дава в СТИЙМ за дата на излизане. Сега сме лятото на 2021-ва, значи всеки момент

На 99% съм, че ще я забавят

lyubohar
Мнения: 3058
Цитиране
13 юли 2021
Мисля, че вече я забавиха за есента официално.
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
13 юли 2021
Купих си Splinter Cell Double agent за 6 лв. Единствената игра от поредицата, която винаги ми е създавала някакви проблеми, без значение от машината на която върви. На стария ми компютър, като беше нов през 2008-2009, засичаше на всеки 5 мин за по 5 сек, макар и да вървеше супер през останалото време. Бях я изтеглил от замунда и на сегашния комп, но не тръгваше. Накрая намерих евтин ключ в grey market сайт, който работи. И дори и сега има бъгове но пак по-се играе. Така това остана едиствената част от поредицата, която не съм превъртал никога, по тази причина. Но пък идеята на играта много ми харесва. Да видим този път докъде ще я докарам. Портът е отвратителен, но в противен случай трябва да купувам Xbox, защото на PS3 e дори по-зле.
Rostik79
Мнения: 2207
Цитиране
14 юли 2021
Още една от поредиците, които пропуснах и са ми бяло петно. Играх първата като беше нова и ме кефеше, но не помня защо не я доиграх. Ако не се лъжа почваше с една петролна рафинерия, после имаше една мисия баш в централата на ЦРУ. Яко беше. И от дисковете на PC Mania играх демото на мисля Pandora Tomorrow - която започва с влака, нали тя беше?
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
14 юли 2021
Тя беше, да. Но влака не е първата мисия, а някъде 3 или 4 мисля че беше. В първата, петролната рафинерия беше мисия 2. Прекалено много съм ги разцъквал, все пак те ме зарибиха по стелта. Като цяло оттам нататък, Chaos Theory и Double Agent са си най-интересните части, след което съвсем опростиха геймплея с Conviction. Chaos Theory си остава най-добрата игра от поредицата и една от най-добрите стелт игри изобщо.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
14 юли 2021
В Conviction пробваха по-филмов стил, малко тип Борн. С импровизации (счупеното огледало на колата за да гледаш под вратата в първата мисия например). Но се усети, че взеха да се отдръпват от стелта. Блеклиста вече си беше ковър шуутър със стелт елементи. Още ми е тъжно, че "подмладиха" Сам там и смениха легендарния глас.

Любима поредица, чак ми се доигра от тази дискусия.

Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
14 юли 2021
Смениха го, защото Michael Ironside се бореше с рак по същото време. И на мен щеше да ми е приятно да беше там, но здравето на първо място, все пак и поне за DLC-то на Ghost Recon се върна отново към ролята. Блеклиста добави някои стелт механики обратно и като цяло нямам проблем с хибридността на играта, ако вариантите за промъкване и неутрализиране без убийства са налице. Blacklist в по-голямата си част имаше това. Ако говорим за Cover shooter със стелт механики, то според мен това си е Conviction. Има определени секции където можеш да се промъкнеш ако наистина търсиш, но реално това не е препоръчанията метод. Освен това, няма избор между неутрализиране и убийство отблизо. Всички ръкопашни анимации са смъртоносни.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
15 юли 2021
rosniak
Мнения: 2463
Цитиране
16 юли 2021
Превъртях Horizon Zero Dawn (въпреки че я закупих на PC премиерата). Като цяло съм доволен, има някои работи, които ме дразнят, основно с дисбаланса и някой идеи с тези машини. Историята и светът са добре изградени (светът по-добре де), нз как да се чувствам за Алой- в един момент ми е симпатична, в следващият ми е мех. Основната история е кратка. Трябва да превъртя и dlc-то. 7 или 8 от 10.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
17 юли 2021
The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
17 юли 2021
Алой си е много добра. По-добре само положителни черти,отколкото като Дийкън в DG,например. В един момент го играе супер непукист,в друг се е загрижил за някакви простотии. Все едно страда от раздвоение на личността.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
17 юли 2021
Rostik79
Мнения: 2207
Цитиране
19 юли 2021
Аз наскоро изиграх Shadow of the Tomb Raider и веднага след нея почнах Rise of the Tomb Raider, която бях играл преди, но сега реших да я преиграя и съм много доволен. Вече съм към края даже. Утре трябва да ми дойде Mafia Trilogy и да си преиграя още една класика (или римейкът по-точно). Мафия 2 също я изиграх преди няколко години, но за нея сякаш нямам голям мерак пак да е извъртя. Не, че не ми хареса, но засега няма потенциал пак да я минавам. Третата част няма особено ласкави отзиви, но ще я видя как е.

***

Абе псето отдавна не се е появявал, надявам се да е наред всичко с него и семейството.

nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
19 юли 2021
Третата е ок, ама само толкова. Много е повтаряема схемата с бутането на босовете. Аз я играх с нещо пуснато на втория ми екран(на кът сцени разговори с пауза) и си беше поносима, ама ако се фокусирах на нея, сигурно щеше да ми писне бързо.

The_Doctor46
Мнения: 1772
Цитиране
19 юли 2021
Rostik79 написа
Абе псето отдавна не се е появявал, надявам се да е наред всичко с него и семейството.
Псето го пиши "бегал". С малко бебе,работа,едва ли има човека време за сайта. Мафия 2 е доста подценена игра. Има си много готини моменти и внимание към детайла,но си личи,че на края са я ръшнали поради липса на време или нещо друго.
<
1
...
152
...
299
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.