Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
155
...
293
>
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
11 август 2021
MGSV си е доста екстензивна игра и въпреки че стелта е основата, на места може да се играе и като типичен шуутър, ако толкова много ти се иска. Но пък, за стелта има толкова много опции, че дълго време може да остане пресен.

Що се отнася до Коджима, и на мен ще ми е интересно да направи нещо подобно, но пък типичният японски over the top стил ми идва малко вповече. Специално историята на тази игра бе недовършена, защото студиото му беше във война с Konami, точно към края на разработката. Ако си спомням правилно имаше цял последен чаптър, който беше премахнат от играта, малко преди да излезе. И така Kojima Productions умря и се възроди като независимо, а Konami отиде да прави Pachinko машини.

lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
11 август 2021
Аз я играх точно като шутър и така всъщност я оцених. Понеже хич не си падам по стелт, а се мъчих няколко часа да я играя "както трябва да се играе" и умирах от скука. В момента, в който казах fuck this shit и започнах да си правя гаргара с всякакви оръжия и тактики, и о, чудо - играта стана страхотна.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
11 август 2021
Ами до момента само първата мисия минах и най-много един-двама да утрепя стелт и после веднага ме усещат и става бой. Стелтът май ще се окаже труден, но не е и единствена опция, освен ако не искаш да изкарваш висока оценка на мисиите, която още не знам за какво служи. И аз не съм фен на стелта. Доколкото разбирам, то си има и нещо като икономически елемент в играта с инвестиране на пари в разработки, персонал, развитие на базата-майка, технологии, което още не ми е ясно как става. Май доста има за правене в играта... Супер!
lyubohar
Мнения: 3020
Цитиране
11 август 2021
Много има, да. Аз я играх месеци наред и дори реално не съм стигнал до края. Защото след основните 30-на мисии започва нещо като real ending част, в която преиграваш част от старите мисии и има няколко нови. А поддръжката на базата наистина е от по-интересните механики, там има и доста силен онлайн елемент.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
11 август 2021
Базата си има доста екстензивна система, да. Онлайна не съм го играл, но пак изглежда фън. Напомня ми на Watch Dogs. Реално някой ти идва в играта и почва да ти прави мизерии.
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
11 август 2021
Минавам Jurassic World Evolution с DLCтата и всичките пачове.

Доста ама ДОСТА по-добра е от launch day. Имам забележки по ИИто и някои системи в играта и то немалко, но вече е на едно ниво с Jurassic Park Operation Genesis. За Evolution 2... изглежда жестоко за момента.

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
16 август 2021
Последните 2-3 години почти само сингъл игри играя, но едно приятелче цикли здраво на RDR2 Online и реших и аз да видя какво е.
Ами уикенда почти не отлепих, доста зарибяващо е. Има безброй механики на игра. По чудесен начин от Рокстар са имплементирали света от играта с онлайн механики. В смисъл, че пак доста неща можеш сам да си правиш, да обикаляш, да правиш самостоятелно мисии, в които други играчи може да се включат, но може и да не се включат. Ако се включат може да ти помагат или да те атакуват и да ти пречат. Някои мисии са прости тип "занеси това там", но някои са доста интересни като обир на влак или сблъсъци с разни банди, преследване на бандити и т.н..
Има и всякакви съревнования, повечето от които даже не съм пробвал - състезание по фотографии (играчите за определено време трябва да направят колкото се може повече снимки на животни), състезания с коне, риболов, престрелки и кой знае какво още ...
Много от механиките се отключват след като си вдигнал определено ниво. Аз за уикенда стигнах 11-то или 12-то, но срещнах играчи 800+ нива.
И доколкото виждам, играта се поддържа стабилно от Рокстар с пачове, разни събития и нови мисии.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
16 август 2021
Няма лошо, но аз съм фен на по-стария мултиплеър на рокстар. Какъвто беше в първия RDR и GTA 4. Не съм играл RD Online, но ако е нещо като GTA V не мерси. Пълно с грайнд и шибани 12 годишни хакерчета, дето изтеглили един трейнър и вече сговнясват играта на всички. Затова и винаги е по-добре да играеш с познати, но пък няма конкретна опция за това, а трябва малко трикове да се правят.
Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
16 август 2021
И аз се опасявам от играчи-лекенца, които само рушат играта на другите. Засега за 10-тина часа игра не срещнах такива и разчитам, че самата концепция на играта предполага една идея по-зрели и улегнали играчи и аудиторията е различна от пуберите в ГТА/КоД и подобни. Също съм на конзола, където май е по-трудно с хакове и трейнъри (не знам дали има).
Charcharo
Мнения: 3403
Цитиране
16 август 2021
Явно е по-добре от GTAV Online. Това го пробвах преди няколко месеца с приятел и беше противно зле.
nathandfan
Мнения: 120
Цитиране
26 август 2021
MARVEL AVENGERS най-накрая, започна обещаващо, чак ми беше кеф, но от един момент нататък наистина става повтарящо се трепене на бездушни роботи. Хейт ревютата са си на място...
nightwarrior
Мнения: 3955
Цитиране
26 август 2021
Пак се зарибих по Warframe. Не я бях пипал от години, съответно не си помня изобщо логин нещата, та направих нов акаунт. Сигурно щеше да ме е много яд , ако бях бухал пари навремето. Има нещо зарибяващо, доста неща са добавили. Пак е ужасно фармене, ако искаш да минеш без пари, но това се очакваше предполагам. Общността обаче ме изненада. Почти всеки играч, с който се срещнах е приятелски настроен, дават съвети, даже трейдват айтеми без пари. Освежаващо е на фона на общностите в други онлайн игри, които съм играл. Имам чувството, че играчите може би са по-малко отколкото като я играх преди години, може би са останали само такива дето им пука за играта и съответно не са токсични, знам ли, но усещането в съвсем друго. Ще видим като пуснат кросплея какво ще стане.

Освен това играя и Infamous Second Son. Забавна е, може би щеше да ми е още по-интересна ако не бях вече играл игри със супер сили, предполагам около излизането се е усещала доста по-феноменално. Имам някакъв странен проблем обаче, доста тъмна е, дори като бутнах яркостта докрай. Не съм го имал при друга игра. Не е болка за умиране, но е неприятно.

Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
29 август 2021
nightwarrior написа
Освен това играя и Infamous Second Son. Забавна е, може би щеше да ми е още по-интересна ако не бях вече играл игри със супер сили, предполагам около излизането се е усещала доста по-феноменално. Имам някакъв странен проблем обаче, доста тъмна е, дори като бутнах яркостта докрай. Не съм го имал при друга игра. Не е болка за умиране, но е неприятно.

Ами да, и аз бих казал, че е продукт на времето си. Това си беше първият по-сериозен ексклузив за PS4. Като цяло си е приятна игра и не мога да отрека, че изглежда супер все още, макар и да е от 2014. Атмосферата на Сиатъл е страхотна. Историята е компетентна като има взаимствани идеи от X-Men с цялата дискриминация на хората със суперсили. Структурата на мисиите е поостаряла, но отново за по-стара игра е простено, до известна степен. Карма системата е по-слаба от първите 2. Изборите се правят изцяло в къстсцените, докато преди трябваше физически да се направи избор повреме на самия геймплей, което беше по-ефектно. Освен това си личи, че Делсин Роу не е замислен като лош персонаж. Лошият път изглежда комично изкуствен. Коул нямаше този проблем, мисля. Имаше логика и да си лош. Хората те замеряха с камъни, тропаха те докато си вървиш по улицата. Цялата тази неблагодарност, а трябва да ги спасяваш. "Откъдя на кадя, бе?" Това в Second Son мнг не го видях. Суперсилите бяха доста приятни и разнообразни. Има добър баланс между тях, за разлика от 2-рата където бяха попрекалили и беше станало мандажа с грозде. Това е мнението ми за Second Son накратко. Игра която показва възрастта си, но е все още достатъчно интересна, че да си струва изиграването, особено сега като струва 20 кинта. Бих препоръчал и First Light. В основата си е още от същото, но пък има свой собствен чар. Даже, е доста добро съкратено парче съдържание, което дава представа какво представлява играта, така че от тази гледна точка също си струва.


Иначе аз се пуснах отново към Ghost of Tsushima. Има какво да довършвам и отделно си платих за ъпгрейда към Director's Cut и ще почвам с Iki island скоро.

Rostik79
Мнения: 2179
Цитиране
30 август 2021
Като стана въпрос за Infamous Second Son, доколко трябва да си запознат с историята от предните игри, ако решиш да я играеш? Има ли някакъв по-дълбок lore или може с две-три изречения да се обясни? Сега е 16 лева в стора, а като гледам геймплей видеота сякаш ще ми хареса.
Гледам също, че за open world май е доста кратка - 10-15 часа я дават.
Mitko6000
Мнения: 1197
Цитиране
30 август 2021
Честно казано, препратките към предишните игри (разбирай главно 2-ката) са главно в една серия от странични мисии, които мисля че бяха DLC. Реално това което продължава е един вид ситуацията на света, след като в предната беше казано, че всъщност има хора които се раждат със способностите си, тоест в стил X-Men мутантите. Що се отнася до главната история, не се сещам за никакви препратки там, но пък мина време откакто изиграх историята докрай, така че може и да греша. Все пак, не е нищо съществено и може да се играе спокойно, без да си играл предните 2. Що се отнася за дължината, към 15-20 час бих казал, но във времето през което излезе мисля, че си беше стандартно. Също има и отделно самостоятелно DLC - First Light, което се развива преди главната история и е като мини вариант на основната игра, нещо от сорта на AC Freedom Cry. Ако се кефиш на игри със суперсили, мисля че и двете си струват изиграването.
<
1
...
155
...
293
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.